HC Stadion Vrchlabí – Krkonošský dorost ovládl poslední zápas stejně jako celou sezónu a slaví tak titul!
A Team

11.03.2013
Tomáš Pavlík

Jasným cílem kluků z dorostu HC Krkonoše je letos postup do celostátní ligy. A první část úspěchu je úspěšně za nimi, neboť prakticky celou sezónu jenom vyhrávali a zaslouženě je čekají boje v kvalifikaci - ty se všechny uskuteční v trutnovské Pro Hockey Aréně.

Dorost HC Krkonoše se stal přeborníkem Královéhradeckého kraje v sezóně 2012/2013. Na přeborníka teď čeká kvalifikace o Ligu staršího dorostu. Od 15.3. vypuknou ostré boje ve skupině se zástupci krajů Středočeského (SK Černošice) a Libereckého (TJ HC Jablonec n. N.).