HC Stadion Vrchlabí – Memoriál Radka Petráka "Skůtra 69"
A Team

Memoriál Radka Petráka "Skůtra 69"

04.03.2013
Redakce

Fan klub hokejového klubu Vrchlabí pořádá již druhý ročník Memoriálu Radka Petráka. Přijďte i Vy podpořit dobrou věc, pozdravit se s bývalými hráči a zavzpomínat. Akce je v sobotu 9.3. od 17,00 na ZS ve Vrchlabí.

Tak se nám sešel rok s rokem a bohužel je správné si připomínat i ty špatné chvíle. Jak všichni víte, bez fanoušků se hokej hrát nedá, tak je na čase vzdát úctu tomu nejvěrnějšímu. Proto jsme se rozhodli uspořádat druhé hokejové setkání současných a hlavně těch bývalých hokejistů Vrchlabí.

Svou účastí tak máte možnost ukázat, že mezi lidmi je pořád něco hezkého a v neposlední řadě tím alespoň trochu přispět na lepší život malé Elišky, která byla jednou z největších součástí Radka......A pro kterou také půjde celý vybraný finanční obnos z této akce.