HC Stadion Vrchlabí – V předvánočním zápase jedeme do Hronova
Preview k zápasu

V předvánočním zápase jedeme do Hronova

21.12.2012
Raina Jarošová

Ve 23. kole krajské hokejové ligy vyjíždí Stadion do Hronova. V prvním vzájemném zápase HC Stadion prohrál poměrem 2:4 na domácím ledě, proto se v tomto zápase bude pokoušet 3 body urvat pro sebe.

Páteční soupeř HC Hronov se nyní nachází na 4. místě v tabulce těsně za jeho soupeřem HC Stadion Vrchlabí. Na kontě má o pouhé dva body méně, páteční zápas tedy může rozhodnout o pořadí v tabulce.V posledním odehraném utkání Hronov nestačil na Třebechovice a prohrál těsně 2:1.

HC Stadion Vrchlabí v posledním nedělním utkání porazil Třebechovice pod Orebem vysoko poměrem 8:2. V předchozím utkání ale nestačil na Jaroměř, která HC Stadion přehrála 4:2. Celkově se ale vrchlabským hráčům daří, z 22 utkání mají na kontě pouze 5 proher.

Zápas začíná od 19:00 na ZS v Hronově netradičně v pátek. Přijeďte si užít poslední hokejový zápas před Vánocemi!