HC Stadion Vrchlabí – Nová sezóna z pohledu Fanclubu
A Team

Nová sezóna z pohledu Fanclubu

13.11.2012

Na začátek moc rádi děkujeme HC Stadion Vrchlabí za prostor v zápasovém programu. Na této stránce bychom Vás rádi informovali o novinkách a o dění ve Fanclubu HC Vrchlabí

Nová sezóna z pohledu Fanclubu

Před startem letošní sezóny proběhla změna ve vedení Fanclubu HC Vrchlabí. Předsedou byl zvolen Jan Pečeňák a místopředsedové jsou Zdeněk Chalupa a Michal Štilec. Členský příspěvek byl stanoven na 400 Kč. Tyto finance budou využity na tvorbu choreografií, nákupy blan a na ostatní věci spojené s fungováním fanclubu. Novinkou není jen logo fanclubu, ale také členský průkaz, který obdrží každý člen. Na tento průkaz budou poskytnuty určité výhody u našich partnerů. Seznam těchto partnerů naleznete níže.

Klubovna

Místo určené pouze pro členy fanclubu. Budete-li ovšem cokoliv chtít po vedení či členech fanclubu, rádi vás přivítáme. Naleznete nás tam vždy alespoň půl hodiny před zápasem a samozřejmě i o přestávkách.

Fandění na domácích zápasech

Návštěvnost na domácích zápasech by nám mohli závidět i na některých stadionech v 1. lize. Dvůr Králové 650 … Nová Paka 635 … Semechnice 573 … Jaroměř 628 Počet návštěvníků je věc jedna a počet fandících fanoušků je věc druhá. Proto bychom rádi požádali fanoušky, kteří jsou ochotni fandit a vyřvat si hlasivky, aby přišli k nám do kotle a přidali se. Pojďme a vytvořme ještě bouřlivější atmosféru.

Výjezdy (MY JSME VŠUDE DOMA)

Zde si dovolíme vychválit náš fanclub a naše fanoušky. Fanoušci HCV na všech venkovních zápasech dokázali pro naše hokejisty připravit „domácí“ prostředí. Už samotné počty to naznačují. (jde o hrubé odhady) Jičín 150 … Trutnov 350 … Nový Bydžov 100 … Třebechovice 40 Tímto bychom chtěli poděkovat všem fanouškům, kteří neváhají vyjet za našim týmem ven. Podpora venku je vždy velice důležitá. A nyní nás čekají 3 zápasy, kde určitě bude naše podpora potřeba. Jsou to města, kde domácí mají podporu svých fanoušků a proto pojeďme a udělejme si „domácí“ prostředí i 11.11. v Novém Městě, 18.11. v Náchodě a 21.11. na derby ve Dvoře Králové.

Hledáme

Představitel Krakonoše se nám stěhuje do vzdálených končin. Sháníme proto někoho, kdo by byl ochoten dělat na domácích zápasech našeho oblíbeného maskota. Jedinou podmínkou je vyšší postava, ať neuděláme z Krakonoše prcka.

Partneři Fanclubu HC Vrchlabí

Fanshop HC Stadion Vrchlabí

Poskytnutá sleva: 5% Pod tribunou domácích fanoušků. Otevřeno před zápasem a o 1. přestávce. Fanshop HC Stadion Vrchlabí

CHAWA – Papírnictví a hračky

Poskytnutá sleva: 5% V 1. patře IT Centra. Nabízí širokou nabídku školních, uměleckých a kancelářských potřeb. Od října i velký výběr společenských her a hraček. CHAWA – Papírnictví a hračky

Knihkupectví K+T

Poskytnutá sleva: 10% (kromě pošt. známek) a zvýhodnění 0,20Kč na nákup či prodej Eur Dům Kryštofa z Gendorfu, vrchní část náměstí Široký sortiment knih ze všech oborů. Knihkupectví K+T

Protect – Vlach

Poskytnutá sleva: 5% Na ulici Pražská, naproti autosalonu Peugeot. Nabízí velký výběr osobních ochranných prostředků pro všechny možné profese. Oblečení a obuv pro sport i volný čas. Protect – Vlach

Victory Club Poker Bar

Poskytnutá sleva: každou středu kulečník za polovinu. V 1. patře Victory Clubu Otevřeno každý den od 16:00 do 4:00. Široká nabídka alko i nealko nápojů Victory Club Poker Bar

Poděkování

Klubu HC Stadion Vrchlabí za prostor v zápasovém programu, za klubovnu a celkově za jejich spolupráci. Všem našim partnerům za jejich podporu. Hokejistům za jejich dosavadní výkony. A samozřejmě také všem fandícím fanouškům.

Email: FanclubHcVrchlabi Facebook: FanclubHcVrchlabi