HC Stadion Vrchlabí – Porazí Vrchlabí i Třebechovice?
Preview k zápasu

Porazí Vrchlabí i Třebechovice?

30.10.2012
Raina Jarošová

K dalšímu utkání se zajíždí do Třebechovic pod Orebem, kde se odehraje v pořadí již osmé kolo KHL. Vrchlabí má za sebou sérii sedmi vítězství a vítěznou šňůru může prodloužit právě na ledě Třebechovic.

V posledním utkání Vrchlabí zvítězilo poměrem 5:3. Ve vyrovnaném utkání s Jaroměří bylo k vidění mnoho šancí domácích hráčů, ale Jaroměř byla oproti ostatním soupeřům aktivnější. I tak ale HC Stadion dokázal zvítězit a drží si svoji neporazitelnost.

SK Třebechovice pod Orebem jsou s dvanácti body na 5. místě v tabulce. V neděli měli třebechovičtí hráči volno, předtím se utkali na ledě Jaroměře, kde dostali dva góly a odcházeli s prázdnou. Vítězstvím skončilo utkání s Novým Bydžovem, kterému Třebechovice nasázely sedm branek. Nejhůře dopadl tým ze Semechnic, ve vzájemném utkání vstřelil Třebechovicích pouze tři branky, zatímco ze své brány musel semechnický brankář sbírat puků jedenáct.

Zápas osmého kola se odehraje na stadionu v Třebechovicích pod Orebem od 18:00. Přijeďte podpořit svůj tým, další zápas se odehraje až příští středu ve Vrchlabí, kde přivítáme Hronov. Mezitím si kluci mohou dopřát zasloužený odpočinek (aspoň jednodenní) :-).