HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí zavítá do Nového Bydžova

Vrchlabí zavítá do Nového Bydžova

23.10.2012
Raina Jarošová

Krajská hokejová liga pokračuje šestým kolem, ve kterém se utká domácí Stadion Nový Bydžov a hostující tým HC Stadion Vrchlabí. Utkání se odehraje již ve středu a vrchlabský mančaft může navázat na šňůru pěti vítězství v pěti zápasech.

Druhý tým tabulky, HC Stadion Vrchlabí, se může pokusit o zisk dalších 3 bodů ke svým již 15 získaným. V předchozích pěti kolech se jim podařilo přehrát Dvůr Králové, Jičín, Novou Paku, Trutnov a v posledním odehraném kole tým ze Semechnic 6:1.

Stadion Nový Bydžov je se třemi body na osmém místě. Zvítězit dokázal pouze ve druhém kolem na ledě Semechnic, které porazil poměrem 3:7. V dalších kolech se jim nepodařilo získat ani jeden bod a tak se očekává z jejich strany útočnější hokej.

Zápas se odehraje ve středeční večer od 18:00 na stadionu v Novém Bydžově.

A k nadcházejícímu zápasu je tady opět jedna tipovací soutěž. Zašlete nám správný výsledek zápasu v Bydžově a dostanete od nás vstupenku na nedělní zápas proti Jaroměři. Tipy zasílejte na adresu redakce. Soutěž končí 24.10. v 18,00.