HC Stadion Vrchlabí – Semechnice jedou do Vrchlabí

Semechnice jedou do Vrchlabí

19.10.2012
Jana Poskerová

Ve Vrchlabí ještě stále panuje dobrá nálada po vyhraném středečním zápase v Trutnově. Ale soutěž pokračuje dál a již v neděli čeká na vrchlabské domácí zápas proti celku Semechnic.

TJ Sokol Semechnice v prvním kole soutěže stál, zápas proti Stadionu tedy pro něj bude čtvrtým zápasem. Semechnice na domácím ledě utrpěly porážku jak od Nového Bydžova, tak od Třebechovic. Nevyšel jim ani výjezd do Jaroměře. Zatím jsou tedy na předposledním místě tabulky.

Stadionu se daří a pachuť porážky zatím ještě nepoznal. Vítězně vyšel z bitev v Jičíně a v Trutnově, doma porazil Dvůr Králové a Novou Paku. V tabulce je zatím na druhém místě, TJ Spartak Nové Město je na tom lépe v počtu střelených branek.

Zápas začne v neděli od 17,00 hodin.

K nedělnímu zápasu vyhlašujeme tipovací soutěž: Do neděle máte možnost zasílat nám na redakční e-mail Vás tip na střelce první domácí branky. Soutěž končí se začátkem zápasu. Vítěz obdrží podepsané tričko HC Stadion Vrchlabí.