HC Stadion Vrchlabí – Hokejisté začínají přípravu na ledě
A Team

Hokejisté začínají přípravu na ledě

23.07.2007
Václav Havlas ml.

Zatímco zemi v posledních dnech zaplavuje vlna tropických veder, hokejisté Vrchlabí se navlečou do výstroje, obují brusle a vstoupí do klíčové fáze prvoligové přípravy před novou sezonou. Po třítýdenní dovolené se by se dnes na ledě v Elektromont aréně mělo objevit dvacet devět hráčů širšího kádru. Trenérské duo Vladimír Jeřábek a Josef Řeháček bude mít k dispozici i několik nováčků. „Velkým příslibem by pro nás mohl být příchod Antonína Drbohlava ze Slavie, kterého jsme získali na roční hostování,“ sdělil sportovní ředitel klubu Aleš Kmoníček na adresu stálého člena reprezentační „20“.

Dalším hráčem, který bude bojovat o základní sestavu, je pardubický útočník Ondřej Nakládal. Na zkoušku se ve Vrchlabí objeví také šest hokejistů ze Slovenska. „Jsou to čtyři hráči z Prešova. Útočníci Zavacký, Rusnák a obránci Bendík a Giba. Z Humenného dorazí bek Gajdoš a do útoku ještě Milan Mach, jenž naposledy nastupoval za Liptovský Mikuláš,“ řekl Kmoníček. Hokejisty nyní čekají denně dvoufázové tréninky. První seznamovací půlhodinu s novou výstrojí si odbudou dnes od 10 hodin, ta opravdová fyzická zátěž odstartuje až odpoledne v 16.30.