HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV srpnu 2017 vyšly tyto články:

1.8.Otec proti synovi: Ohled na sebe brát nebudeme, říkají FilipovéJakub Slunečko, Anna Zívrová; Foto: Petr Kraus, fotokraus.czUnikátní situace nás čeká v nové sezoně druhé ligy. Vrchlabský kapitán Martin Filip totiž bude nastupovat proti svému synovi Danielu Filipovi. A dají se čekat lité boje, protože syn Daniel hraje momentálně za nedaleký Dvůr Králové. „Když mi táta na ledě něco udělá, tak mě poveze do špitálu,“ směje se mladší z Filipů.
3.8.Plán přípravných zápasů áčka zveřejněn!RedakceVrchlabští hokejisté znají první přípravné zápasy na novou sezonu. Nejdříve se představí 16. srpna na ledě Trutnova, jisté jsou i další čtyři utkání. Mezi nimi je další derby s Dvorem Králové nebo rozlučka s obráncem Martinem Klementem, který se rozhodl ve Vrchlabí skončit.
7.8.Nová posila – do Vrchlabí přichází zkušený David PojkarRedakceVe Vrchlabí pomalu ale jistě krystalizuje soupiska na novou sezonu. Zatímco v brance a útoku se oproti posledním informacím nic nemění, velké věci se dějí v obranných řadách. Pod Krkonoše totiž míří ostřílený bek David Pojkar s bohatými extraligovými zkušenostmi nebo nadějný Václav Beran.
10.8.Startuje prodej permanentních vstupenek na novou sezónu!RedakceV pátek 11. srpna bude zahájen prodej permanentních vstupenek na domácí zápasy HC Stadion Vrchlabí. Permanentky si můžete zakoupit každý všední den přímo na zimním stadionu v kanceláři klubu HC Stadion Vrchlabí ve 2. patře v čase mezi 8:00 a 15:00 u pana Jaroslava Vlasáka nebo u paní Věry Matlochové.
15.8.Začíná příprava na ledě! Už ve středu hraje Vrchlabí s TrutnovemAnna ZívrováV pondělí vstoupili vrchlabští hokejisté v rámci tréninku poprvé na led. Stalo se tak měsíc před začátkem soutěže, což znamená, že v porovnání s ostatními týmy jde ten vrchlabský na led jako jeden z posledních. Na přípravu a pozdější zápasy by to ale nemělo zanechat vůbec žádný dopad. Ostatně ukáže se už tuto středu, kdy Vrchlabí hraje v Trutnově.
16.8.Mám hlad po úspěchu, říká brankář Abrahám. Inspiruje ho NadalKateřina HavlíčkováMartin Abrahám je brankář, který má v nadcházející sezoně bojovat o pozici jedničky. Bude se podílet na trénování malých vrchlabských brankářských nadějí.Také nám dovolil nakouknout pod pokličku jeho soukromí.
16.8.Úvodní přípravné utkání v Trutnově Stadionu nevyšloTRU - VRC 3:1, 0.kolo | Jan PřikrylV první třetině vstřelil jedinou branku domácí Kastner. Prostřední část stejným rozdílem vyhrál hostující Stadion brankou Matějčka. Závěrečná třetina vyšla lépe domácím Drakům, když se dokázali v průběhu jedné minuty trefit Kastner a Uchin. Další přípravné utkání Stadionu, tentokrát na domácím ledě, se uskuteční v pátek 25. srpna od 18:30 proti juniorce Hradce Králové.
24.8.Vrchlabí čeká první domácí zápas, v pátek přijede juniorka Hradce!Jakub Slunečko, Kateřina HavlíčkováPo nezdaru v Trutnově chce tým Petra Hlaváče rychle zapomenout a připsat si v přípravě první vítězství. Proti juniorce Mountfieldu HK se doma poprvé představí nový tým i s posilami, přijďte Stadion v pátek od 18:30 podpořit!
25.8.Stadion s omlazenou sestavou porazil juniory Mountfieldu HK v prodlouženíVRC - HK5 5:4, 0.kolo | Alan ŠrámekHradečtí junioři šli třikrát do vedení, Vrchlabí se vždy dokázalo dotáhnout na svého soupeře. Ve třetí periodě dostal Stadion poprvé v utkání do vedení Tomáš Šťastný, na jehož branku Mountfield reagoval po sedmi vteřinách zásluhou Dominika Matouše. Utkání bohaté na branky dospělo do prodloužení, ve kterém rozhodl při hře tři na tři Tomáš Jirků, který tak vystřelil Vrchlabí první vítězství v přípravných utkáních.
27.8.Krsek nabídkou od Filipa nepohrdl. Příště to bude ještě lepší, hlásí VRC - HK5 5:4, 0.kolo | Lucie Horčičková, Jakub SlunečkoRadek Krsek je mladým odchovancem Vrchlabí, který by měl podle trenéra Hlaváče v nové sezoně dostávat více prostoru. Loni strávil převážnou část sezony v Nové Pace, ale už během přípravy dvaadvacetiletý forvard dokazuje, že si místo v útoku Vrchlabí zaslouží. V 19. minutě zápasu proti hradecké juniorce ujel obraně a překonal brankáře parádní kličkou do bekhendu.
29.8.SUPRAS - novinky fanklubu pro sezonu 2017/2018Jan PřikrylFanklub Supras Vrchlabí chystá do nové sezony několik novinek a zajímavostí pro příznivce Stadionu. Někteří fanoušci už vyrazili na zápas s hradeckou juniorkou v nových tričkách, Supras ale přináší i další novinky, o kterých se dozvíte v článku.
30.8.Zhodnocení letního soustředění mládežnických kategoriíKlubLetos poprvé naše mládežnické kategorie absolvovaly v termínu 21.8. – 25.8.2017 tradiční letní soustředění ve sportovním areálu Liščí Farma ve Vrchlabí. Měli jsme k dispozici široké spektrum sportovišť a možností k různým formám tréninku. Využívali jsme trampolíny, písčité volejbalové hřiště, tenisové kurty, fotbalové hřiště a travnaté plochy v areálu.
31.8.Třetí přípravný zápas se odehraje ve Dvoře KrálovéDKL - VRC 0:6, 0.kolo | Raina TomanováDvě přípravná utkání mají již vrchlabští hokejisté za sebou. První zápas, který se odehrál v Trutnově, vyšel lépe pro domácí, kteří zvítězili 3:1. Druhý přátelák sehrálo Vrchlabí na vlastním ledě proti juniorům z Hradce Králové. A tentokrát zvítězil HC Stadion poměrem 5:4 v prodloužení.