HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV dubnu 2014 vyšly tyto články:

1.4.HC Krkonoše na turnajíchJana PoskerováPo skončení sezony se mládežnické týmy vydaly ještě na turnaje po republice.
3.4.Podívejte se na video z tréninku mládežeKlubPodívejte se na video z tréninku mládeže HC Krkonoše. Třeba i Vaše dítě bude jednou úspěšný malý hokejista i filmová hvězda zároveň.
12.4.Tereza Karlecová: Ráda bych jednou přivezla zlato, ale bude to ještě dřinaRichard WagnerHokejový klub zpod našeho nejvyššího pohoří má ve svých mládežnických řadách také jednu velice nadějnou a mladou hokejistku, a sice Terezu Karlecovou, která nastupuje i v mládežnické ženské reprezentaci do patnácti let. „Určitě je to pro mne velký úspěch a jsem za to ráda,“ líčí dojmy sympatická hráčka, která se naposledy představila včera v podvečer na přerovském zimním stadionu.
13.4.Dominik Marks - Bodování neřeším Jana PoskerováNa setkání s fanoušky nastínilo vedení možné posily A týmu z vlastních řad. Jedním z jmen, které zazněly, bylo Dominik Marks. Tento útočník již do vrchlabského „áčka“ nahlédl, ale nakonec prezentoval hlavně juniory HC Krkonoše.
22.4.Turnaj Hvězda PrahaJana PoskerováJeště v dubnu se hráči 5. třídy zúčastnili turnaje v Praze. A zakončení hokejové sezóny se jim v hlavním městě povedlo.
26.4.Nová sezona inline hokeje je tady!VRC - LMI 2:5, 1.kolo | Raina JarošováJiž v neděli 27. dubna se na stadionu ve Vrchlabí rozjede další, v pořadí už třetí, sezona v inline hokeji. HC Stadionu Vrchlabí budou v 1. lize divize sever soupeři IHC Třebechovice pod Orebem, IHC Úhřetice, IHC Lomnice nad Popelkou, BK Nová Paka a pardubická Střída sport B.
28.4.První zápas proti Lomnici vyhráli hostéVRC - LMI 2:5, 1.kolo | Raina JarošováPrvní zápas letošní sezony v inline hokeji dopadl pro domácí HC Stadion prohrou 2:5. Po dvou čtvrtinách hosté vedli již o čtyři branky, po bezgólové třetí části se domácím podařilo vstřelit soupeři branky dvě, ale na výhru to bohužel nestačilo.