HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV březnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.3.Další trenérský úspěch Tomáše JirkůLucie HorčičkováTomáš Jirků je šestadvacetiletý obránce vrchlabského A-týmu, a zároveň působí v klubu jako šéftrenér mládeže. Již v říjnu vybojoval 3.místo v projektu Díky, trenére a toto úterý 27.března 2018 se konala ve Vrchlabí každoroční akce Sportovec města Vrchlabí, kde v kategorii trenér roku získat první místo. Prozradil nejen jeho pocity z výhry a celého večera, ale zhodnotil i sezonu A-týmu a mládeže.
26.3.Souhrn mládeže 23.3. - 25.3.2018Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
23.3.Souhrn mládeže 17.3. - 18.3.2018Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
23.3.Zhodnocení sezónyDaniela UdatnáÚterním zápasem proti Vlkům z Jablonce skončila pro Stadion sezóna.
Požádali jsme Jiřího Jakubce, jednatele klubu, spolu s Petrem Hlaváčem, trenérem mužstva, o její celkové shrnutí.
20.3.Jablonec postupuje po výhře ve VrchlabíVRC - JAB 0:3, 0.kolo | Raina TomanováČtvrtý zápas čtvrtfinále rozhodl o vítězi a postupujícím do dalších bojů v playoff. Jablonec na vrchlabském ledě porazil domácí poměrem 3:0, Stadion nedokázal vstřelit ani jednu branku a z této série odchází poražen.
19.3.Stadion bude v úterý odvracet mečbolVRC - JAB 0:3, 0.kolo | Raina TomanováČtvrfinále se řítí do čtvrtého zápasu, ve kterém se možná rozhodne o postupujícím. Jablonec na svém ledě dokázal obrátit nepříznivý vývoj utkání a zvítězil 4:2.
18.3.HC Stadion z Jablonce výhru nepřivezlJAB - VRC 4:2, 0.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas sice celek HC Stadionu rozjel dobře, ale bohužel se od druhé třetiny přestalo dařit a nakonec tým přivezl domů porážku 4:2 od jabloneckých Vlků. Jediné dva góly za Vrchlabí dal v první třetině David Pojkar a Radek Pilař. Potvrzující branku jabloneckého celku dal vteřinu před koncem Jakub Mulač do prázdné branky.
17.3.Podaří se Stadionu přivést z Jablonce výhru?JAB - VRC 4:2, 0.kolo | Lucie HorčičkováNyní mají týmy za sebou dvě kola čtvrtfinále play-off a skóre je vyrovnáno na 1:1. Ke třetímu kolu zajíždí HC Stadion Vrchlabí, po vítězství na domácím ledě, na led k Vlkům do Jablonce. Svůj tým můžete jet do Jablonce podpořit již tuto neděli 18.března 2018 v 18 hodin.
16.3.Druhý zápas proti Jablonci vyhrálo VrchlabíVRC - JAB 4:1, 0.kolo | Vendula SahánkováHC Stadion dokázal vyrovnat sérii na 1:1 a další zápas se odehraje v neděli na ledě jabloneckých Vlků. Domácí celek se vzchopil a vyhrál 4:1 s góly hráčů Hlaváče, Urbana, Procházky a Šťastného. První třetinu pojal domácí celek jako zahřívací a pak se předvedl v plné síle.
15.3.Vrchlabí proti Vlkům na domácím leděVRC - JAB 4:1, 0.kolo | Raina TomanováČtvrtfinále pokračuje druhými zápasy. Vrchlabí bude prvně v playoff hostit Vlky z Jablonce a čeká je velmi těžký zápas. První kolo Stadion na ledě jabloneckých Vlků prohrál poměrem 2:6 a v pátek se bude snažit o srovnání série.
14.3.Stadion se vrací z Jablonce s prohrouJAB - VRC 6:2, 0.kolo | Raina TomanováPrvní zápas druhého kola play off se mezi Vrchlabím a Jabloncem odehrálo na ledě Vlků. Zápas přinesl vyrovnané výkony obou týmů, v první třetině jednou skórovali domácí. Druhá část byla na góly vyrovnaná 2:2 a již tradičně rozhodla třetí třetina, kdy Vlci vstřelili tři branky a rozhodli o bod pro sebe.
14.3.Souhrn mládeže 6.3. - 11.3.2018Daniela Udatná Přinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Jiřího Jakubce k jednotlivým kategoriím.
13.3.Zhodnocení prvního kola play-offLucie HorčičkováPrvní kolo play-off je za námi a druhé před námi. Nyní vám přinášíme zhodnocení od hlavního trenéra A-týmu Petra Hlaváče a sportovního manažera klubu Jiřího Jakubce. Jak hodnotí první kolo play-off a jak se těší na dalšího soupeře, se kterým se HC Stadion utká ve druhém kole, si přečtěte níže.
13.3.Je tu druhé kolo play-off!JAB - VRC 6:2, 0.kolo | Lucie HorčičkováV prvním kole play-off vyřadil HC Kobru Praha a postoupil tak do druhého kola, ve kterém bude bojovat o postup s Vlky z Jablonce. Druhé kolo začne na ledě v Jablonci již tuto středu v 18 hodin.
9.3.Vrchlabí zvítězilo nad Kobrou a slaví postup!KOB - VRC 2:5, 4.kolo | Raina TomanováČtvrtý zápas prvního kola rozhodl o tom, kdo postoupí do dalších bojů v playoff. Podruhé zajížděl HC Stadion na led pražského soupeře a potřetí ho dokázal porazit. První třetina skončila nerozhodně 1:1, ve druhé udeřili pouze hosté a znovu rozhodla třetí část, ve které Vrchlabí vstřelilo tři branky a postupuje tak do dalšího kola!
8.3.Ukončí Stadion sérii na soupeřově ledě?KOB - VRC 2:5, 4.kolo | Raina TomanováDalší utkání mezi HC Stadionem Vrchlabí a Kobrou Praha se odehraje v páteční večer na pražském zimním stadionu. Vrchlabí pojede do Prahy ukončit sérii, ve které vede 2:1 na zápasy. Stejně jako Stadionu se i Kobře daří na domácím ledě, takže to hosté budou mít těžké.
7.3.Stadion ve třetí třetině rozstřílel KobruVRC - KOB 6:1, 3.kolo | Raina TomanováTřetí zápas prvního kola playoff odehráli soupeři na vrchlabském ledě. Opět se dařilo domácímu týmu, Kobra sice vstřelila první branku zápasu, ale byla to také její jediná. Ostatní góly byly v režii Vrchlabí, a zejména ve třetí třetině Stadion ukázal svou sílu. V sérii vede 2:1 a v pátek ji může ukončit!
6.3.Čeká nás třetí zápas prvního kola play offVRC - KOB 6:1, 3.kolo | Lucie HorčičkováPo prohraném druhém zápasu play-off na Kobře míří opět HC Kobra Praha na vrchlabský led. Po dvou odehraných zápasech je série 1:1. Přijďte svůj tým podpořit již tuto středu 7.března 2018 na vrchlabský zimní stadion v 18 hodin.
5.3.Druhý zápas play-off skončil výhrou KobryKOB - VRC 7:2, 2.kolo | Vendula SahánkováDruhý zápas play-off skončil vítězně pro pražský celek vysokým poměrem 7:2. Vrchlabský tým i po výměně brankáře dostal poměrně dost zabrat a budeme pevně věřit, že nás na domácí půdě nezklame.
4.3.Druhý zápas prvního kola se odehraje na pražském leděKOB - VRC 7:2, 2.kolo | Raina TomanováPrvní utkání prvního kola play off vyhrálo před domácími diváky Vrchlabí. Nejdříve ovládlo první třetinu, druhá část sice skončila nerozhodně 2:2, ale v poslední třetině vrchlabští zabrali, dali Kobře čtyři branky a rozhodli tak o prvním bodu v této sérii.
Další stránky
12>>