V prosinci 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
1.12.Jan Veselý - benjamínek s 9 na zádechJana PoskerováVe Žďáru a ve Slaném kroužil po ledě hráč s 9 na zádech, ale bez jmenovky. Původně nosil 9 útočník Jaroslav Moučka, ten však nyní nastupuje v Pardubicích a Pardubice vyslaly do služeb vrchlabského týmu Jana Veselého.
2.12.Třebíč porazila juniorkuTRE - KRK 3:2, 17.kolo | Jana PoskerováZ pátečního utkání v Třebíči si juniorka z Krkonoš nepřivezla žádné body.
2.12.Havlíčkův Brod poražen juniorkouKRK - HBR 7:2, 18.kolo | Jana PoskerováDomácí zápas juniorům vyšel a se soupeřem z Havlíčkova Brodu si poradili bez větších potíží. Základní část se krkonošským juniorům povedla.
2.12.Letňany bez boduKRK - LET 4:3, 15.kolo | Jana PoskerováHráčí 8.třídy HC Krkonoše si užili sobotní zápas proti soupeři z Krkonoš a sebrali mu všechny body.
2.12.Nové Město nestačilo na 2004KRK - NMM 11:3, 9.kolo | Jana PoskerováHC Krkonoše ročník 2004 si velmi dobře poradili se soupeřem z Nového Města nad Metují.
2.12.2004 těsně prohrálaKRK - NPJ 7:8, 9.kolo | Jana PoskerováZe soupeřem z Nové Paky/Jičína prohrál ročník 2004 o jedinou branku.
2.12.Dobročinná aukce dresů mistrů Královehradeckého krajeKlubKlub HC Stadion Vrchlabí bude na svých webových stránkách pořádat dobročinnou aukci dresů mistrů Královehradeckého kraje za sezonu 2011/2012 a 2012/2013. Vyvolávací cena dresu je 250 Kč a výtěžek bude předán školičce bruslení a nejmladším kategoriím na dovybavení výzbroje a pomůcek.
3.12.Do Krkonoš přijede další tým z popředí tabulky, přijďte se podívat na duel s Budějovicemi!Tomáš PavlíkLed vrchlabské Elektromont arény nabízí v poslední době hodně divácky atraktivní duely. Naposledy se tu objevila pražská Kobra, kterou domácí dokázali porazit 4:3 po nájezdech. Hokejisté z hlavního města přijeli jako čtvrtý tým tabulky. Teď už je ale Kobra šestá a čtvrtá pozice patří jinému celku - Moravským Budějovicím. A právě žihadla přijedou ve čtvrtý prosincový den do Vrchlabí, aby zde změřili síly s domácím Stadionem.
3.12.Remíza 6.třídyKRK - LET 1:1, 15.kolo | Jana PoskerováVe Dvoře ukořistila 6.třída HC Krkonoše bod za remízu nad soupeřem z Letňan.
4.12.Předčasně ukončené utkání vyhrálo domácí VrchlabíVRC - MOB 4:0, 19.kolo | Raina JarošováDalší kolo II. hokejové ligy přineslo mnohá překvapení. Určitě v dnešním zápase nebylo favoritem Vrchlabí, ale po první třetině, kterou HC Stadion vyhrál, bylo jasné, že Moravské Budějovice budou tahat za kratší konec. Ve 27. minutě přidal branku Jirka Jakubec a o zápase tak bylo rozhodnuto. Dvě minuty před koncem druhé části hlavní rozhodčí předčasně ukončil utkání. Více se dočtete v reportáži.
4.12.Třebíč vítězná nad mladším dorostemKRK - TRE 4:8, 15.kolo | Jana PoskerováMladší dorost si bohužel o víkendu neporadil s týmem z Třebíče.
4.12.Lvi z Hradce přestříleli 8.třídouHK2 - KRK 15:1, 16.kolo | Jana PoskerováVysokou prohrou o 14 branek, skončilo utkání Krkonoš v Hradci.
5.12.Síň slávy vrchlabského hokejeKlubVážení sportovní přátelé, vážení bývalí hráči a činovníci hokejového klubu, vážení fandové vrchlabského hokeje! Obracíme se na Vás s prosbou o pomoc při přípravě síně slávy, budované v prostorách bývalé "Hokejky" na zimním stadionu.
7.12.Osmička podlehla PardubicímKRK - PCE 4:7, 17.kolo | Jana PoskerováI když po dvou třetinách prohrávaly domácí Krkonoše o šest branek, podařilo se klukům, kteří byli střelecky aktivní, ale nepřekonali hostujícího brankáře, nasázet do pardubické brány čtyři góly.
7.12.Sedmička nad Bydžovem vyhrálaKRK - NBY 8:7, 15.kolo | Jana PoskerováZápas, ve kterém se bojovalo až do konce, předvedli hráči sedmé třídy, když o výhře rozhodli až v poslední dvouminutovce zápasu.
7.12.Z Bíliny s plným bodovým ziskemBIL - VRC 2:7, 20.kolo | Marek KomárekSkvělý výkon z posledního domácího utkání potvrdili Vrchlabští jasnou výhrou na ledě předposledního celku tabulky. Draci z Bíliny ze začátku kladli místy velký odpor, ale dvě branky Patrika Fořta utkání nasměrovaly do očekávaných kolejí. Nutno říci, že velký podíl na dvoubrankovém vedení po dvou třetinách měl i hostující brankář Pavelka. V exhibičním tempu přidalo Vrchlabí ve třetí třetině další pětici branek. Symbolicky poslední branku v poslední minutě hry vstřelil Patrik Fořt, čímž završil hattrick.
9.12.Dobročinná aukce dresů začalaKlubKlub HC Stadion Vrchlabí pořádá dobročinnou aukci dresů mistrů Královehradeckého kraje za sezonu 2011/2012 a 2012/2013. Vyvolávací cena dresu je 250 Kč a výtěžek bude předán školičce bruslení a nejmladším kategoriím na dovybavení výzbroje a pomůcek.
9.12.Exhibice PorubyOVP - KRK 9:0, 1.kolo | Jana PoskerováV exhibiční zápas Poruby se proměnilo utkání juniorů, kteří v prvním kole zápasů o postup do extraligy zajížděli na sever Moravy.
9.12.Juniorka porazila HodonínKRK - HOD 3:2, 2.kolo | Jana PoskerováS druhým soupeřem z Moravy si junioři poradili a Hodonín tak odjel domů bez bodu.
9.12.Hradci se daříHK2 - KRK 5:4, 16.kolo | Jana PoskerováHráči 6.třídy si v zápase proti Hradci vedli dobře, ale bohužel poslední minuty rozhodly o vítězství domácích.