Archiv článků

V prosinci 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.12.Pardubice si Krkonoš vezou pohodovou výhru, neboť šesťákům vstřelili deset gólůKRK - PCE 3:10, 17.kolo | Tomáš PavlíkPo Slavii a Liberci, hrála šestka s dalším velice silným soupeřem, kterým byl tým Pardubic. Kluci bohužel nedokázali držet krok, inkasovali deset branek a doma vysoko prohráli. Příští dvě utkání hrají venku, a to v Mladé Boleslavi a v Hradci Králové.
2.12.Dorostenci porazili Spartak 4:3KRK - NMM 4:3, 10.kolo | Tomáš PavlíkKluci z dorostu přivítali Nové Město. V utkání byli jasně lepší, ovšem nedokázali to vyjádřit brankově. Nakonec ale byli šťastnější a tři body zůstávají v Krkonoších.
2.12.Vlci na krkonošské nestačiliJNN - KRK 4:6, 9.kolo | Tomáš PavlíkDo Jablonce odcestoval dorost k dalšímu klání. Na ledě byl lepším týmem a po zásluze body putují domů.
2.12.Trutnovští Draci si z Vrchlabí odvážejí tři bodyVRC - TRU 4:6, 17.kolo | Raina JarošováV nedělním derby se odehrál zápas, ve kterém bylo k vidění vše, co má správný hokej mít. Po první třetině to vypadalo na tři body pro HC Stadion, nakonec si však výhru může užít HC Trutnov, který jednoznačně vyhrál poslední třetinu.
3.12.Junioři vybojovali ve Strakonicích bodSTR - KRK 3:2, 18.kolo | Tomáš PavlíkZápas skončil po šedesáti minutách 2:2, a tak se jely nájezdy. Bohužel v těch byli šťastnější domácí, kteří vybojovali bonusový bod. I tak se ale krkonošská juniorka vrací domů s bodem.
4.12.Semechnice přivítají VrchlabíSEM - VRC 1:12, 18.kolo | Jana PoskerováJe tady 18. kolo krajské ligy, kdy hokejisté HC Stadionu odjíždějí k druhému utkání proti soupeři ze Semechnic. Fanoušky čeká střet týmů ze dvou různých konců tabulky.
4.12.Dorost v zápase s Náchodem dosáhl již na 10. vítězství v sezóněNAC - KRK 1:11, 11.kolo | Tomáš PavlíkDorostenci si z ledu Náchoda odvážejí povinné body. Utkání rozhodli již v první třetině, kterou vyhráli 6:0. Druhá část sice byla, co se gólů týče, vyrovnaná, a tak na ukazateli skóre svítilo před třetí třetinou 1:7. V té poslední krkonošští přidali ještě čtyři branky a navýšili tak svůj náskok. Celkové skóre - 1:11.
4.12.Čtyřka vyhrála počtvrté za sebou OPO - KR2 3:7, 8.kolo | Tomáš PavlíkUtkání s Opočnem mělo v celku jednoznačný průběh. Kluci odehráli dobrý zápas a do Krkonoš přivezli tři body. Po dvou brankách vstřelili Jirků a Bílek.
4.12.Čtvrté třídě se utkání s Wikovem nepovedloKR2 - HRO 3:8, 8.kolo | Tomáš PavlíkV dalším zápase, s týmem HC Wikov Hronov, čtvrťáci nebyli tak dobrým týmem, jako soupeřovic chlapaci, kteří utkání dovedli do vítězného konce. Duel poznamenal i velice špatný výkon sudího.
5.12.Střelecká smršť v SemechnicíchSEM - VRC 1:12, 18.kolo | Jana PoskerováPo vyhecovaném boji s Trutnovem čekal na Vrchlabí v dalším kole spíše treninkový zápas proti Semechnicím. Hosté suverenně převzali otěže zápasu do svých rukou, o kosmetickou úpravu výsledku se z domácích zasloužil Rejchrt, který svou střelou zkazil Effemberkovi čisté konto.
5.12.Pátá třída se Dvorem Králové prohrála rozdílem čtyř branekKRK - DKR 2:6, 0.kolo | Tomáš PavlíkKluci hráli s prvním týmem tabulky - Dvorem Králové. Utkání se jim ovšem nevydařilo, jak by si sami jistě přáli a dvorští si domů odvezly všechny body.
5.12.V Mladé Boleslavi šesťáci bohužel prohráli o gólMBL - KRK 5:4, 18.kolo | Tomáš PavlíkSe silným soupeřem a na jejich ledě hráli kluci ze šestky. Utkání bylo vyrovnané. Body do tabulky si však připisují domácí.
7.12.Osmá třída ve vyrovnaném utkání padla s Mladou BoleslavíMBL - KRK 3:1, 18.kolo | Tomáš PavlíkDalší kolo kluci odehráli na půdě Boleslavi. Utkání bylo vyrovnané. Z bodů se však může těšit domácí tým. Střelecký úspěch hostí zaznamenal F. Jirásek.
8.12.Šestce naději na body s Hradcem sebrala až třetí třetinaHKR - KRK 11:4, 19.kolo | Tomáš PavlíkÚvod zápasu byl vyrovnaný. Kluky prohra mrzí víc o to, že o debaklu se rozhodlo až ve třetí třetině. Dvakrát se trefil Soukup.
8.12.Nový Bydžov zavítá na vrchlabský stadion VRC - NBY 10:4, 19.kolo | Raina JarošováNa vrchlabském ledě se v neděli od 17 hodin odehraje 19.kolo krajské hokejové ligy mužů. HC Stadion se zde utká se soupeřem z Nového Bydžova. V prvním vzájemném zápase Vrchlabí porazilo Bydžov na jeho vlastním ledě 0:7. Hostující tým tak bude mít šanci svoji prohru napravit.
9.12.Osmáci v dalším kole prohráli v HradciHKR - KRK 6:4, 19.kolo | Tomáš PavlíkNa stadionu Hradce Králové odehráli kluci další utkání. Po první třetině dokonce vedli - 0:1. Po té druhé byl stav vyrovnaný - 3:3. Poslední dějství však vyhráli lvi 3:1 a po utkání na světelné tabuli svítilo: 6:4.
9.12.Sedmáci si na své konto připsali vysoké vítězství nad NáchodemKRK - NAC 9:2, 0.kolo | Tomáš PavlíkKrkonoše sehráli utkání s týmem z Náchoda. Kluci byli po celou hrací dobu lepší a zaslouženě vyhráli. Střelecky exceloval Mistr, který zaznamenal hattrick.
9.12.Přípravka rozdrtila JičínJIC - KR2 3:21, 5.kolo | Tomáš PavlíkV utkání dominovali maličcí hokejisté týmu Krkonoš. Zápas měl několik mnohonásobných střelců - Fiala 6, Novotný 5, Perička 4, Grof 3, Rychlovský 2.
9.12.I nad Dvorem přišla obrovská výhra nejmenšíchKR2 - DKL 19:1, 5.kolo | Tomáš PavlíkKluci z přípravky porazili Dvůr Králové 19:1. Opět střelecky zářili někteří jedinci. Sedm branek vstřelil Perička, šest Novotný a čtyři Fiala.
9.12.Desítka v bráně hostů z BydžovaVRC - NBY 10:4, 19.kolo | Jana PoskerováEffemberkovi se v dnešním zápase proti Bydžovu nedařilo tak, jako tomu bylo v prvním kole, ale i přesto si Vrchlabí připisuje důležité tři body do tabulky. Vrchlabáci nasázeli do branky hostí deset golů, mezi nejúspěšnější střelce patřil Tomáš Oppelt, který dal tři goly po sobě.