V listopadu 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.11.Z Benátek nad Jizerou vezeme cennou výhruBEN - VRC 1:3, 19.kolo | Raina TomanováKonečně se na horaly usmálo štěstí a vezou tři cenné body do tabulky. V Benátkách nad Jizerou hned v úvodu vstřelilo Vrchlabí první gól, domácí sice vyrovnali, ale byla to z jejich strany poslední branka. HC Stadion nakonec přidal ještě dvě a díky tomu si z ledu Benátek odváží všechny tři body.
28.11.Pro další body do Benátek nad Jizerou?BEN - VRC 1:3, 19.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí v posledním odehraném zápase bohužel nestačil na pražskou Kobru, která ho na domácím ledě porazila 3:2. Krkonošský celek tak zůstává na sedmém místě v tabulce, na kontě má stále 24 bodů. Ve středečním zápase se utká proti Benátkám nad Jizerou, které jsou ještě o dvě příčky níže.
27.11.Výsledkový servis mládeže za 47. týdenLucie HorčičkováPřinášíme vám výsledkový servis mládeže za 47. týden (20.- 26.11.2023).
25.11.Kobra Praha bere všechny bodyVRC - KOB 2:3, 18.kolo | Raina TomanováAčkoliv to pro Vrchlabí vypadalo nadějně, nakonec na domácím ledě padlo proti Kobře Praha, a to pouze o jedinou branku. První třetinu vyhráli hosté, druhá už byla vyrovnaná. Stejně dopadla i ta třetí, kterou si ale v závěru HC Stadion zkomplikoval několika vyloučeními. Toho využil hostující Novák a zařídil svému týmu tři body do tabulky.
24.11.Doma nastoupíme proti Kobře z PrahyVRC - KOB 2:3, 18.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí na domácím ledě přivítá soupeře z Prahy, se kterým už se letos utkal na začátku sezony. Krkonošský celek získal tři body díky výhře 6:4, takže Kobra Praha má rozhodně co vracet. Navíc se jí nepovedl poslední zápas proti Písku, proti kterému padla 3:6.
22.11.Bereme tři body za výhru nad KralupyVRC - KNV 2:1, 17.kolo | Raina TomanováKonečně se HC Stadion raduje z výhry, ačkoliv to bylo těsné. Nad soupeřem dokázal zvítězit 2:1, i když po první třetině byly ve vedení Kralupy. Ve druhé části ale dokázal otočit stav utkání a těsný náskok si krkonošský celek udržel až do konce zápasu.
21.11.Na domácím ledě přivítáme KralupyVRC - KNV 2:1, 17.kolo | Raina TomanováPo dvou prohraných zápasech bude mít HC Stadion Vrchlabí možnost získat tři body před domácími diváky. Soupeřem mu budou hráči z Kralup, kteří jsou aktuálně na 10. místě tabulky. Vrchlabský celek je na tom o něco lépe, usadil se na sedmé příčce.
Partnery tohoto utkání jsou Restaurace Car Club a Vykopanej Pes.
18.11.Z Příbrami jede HC Stadion s prázdnouPRI - VRC 3:0, 16.kolo | Raina TomanováFavorit potvrdil svou roli a získal tři body. Zápas mezi HC Stadionem Vrchlabí a Příbramí dopadl vítězně pro domácí celek, který každou třetinu vstřelil jeden gól. Nakonec se tak raduje z výhry 3:0 a krkonošský tým odjíždí bez bodů.
17.11.K dalšímu zápasu pojedeme do první PříbramiPRI - VRC 3:0, 16.kolo | Raina TomanováDalší zápas po delší odmlce bude pro HC Stadion Vrchlabí v Příbrami, která se drží na prvním místě v tabulce. Klopýtla zatím pouze jednou, a to s Táborem. Naopak HC Stadionu se střídavě (ne)daří, v posledním utkání nestačil na Chomutov. Proti favorizované Příbrami to bude mít krkonošský celek těžké.
13.11.Z Chomutova vezeme vysokou porážkuCHP - VRC 6:1, 15.kolo | Raina TomanováHC Stadionu Vrchlabí se nepovedl zápas proti Pirátům z Chomutova. První i začátek druhé třetiny byly ještě vyrovnané, ale nakonec se domácím podařilo překlopil skóre na svojí stranu. Několik šancí přitom ještě neproměnili. V Chomutově tak tři body zůstávají za výsledek 6:1.
12.11.V Chomutově bude hrát HC Stadion o další tři bodyCHP - VRC 6:1, 15.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí se postaví proti Pirátům na jejich ledě. Chomutov se delší dobu drží na vrcholu tabulky, zatím prohrál pouze dvě utkání. HC Stadion to tak bude mít hodně těžké, navíc na ledě soupeře. Zápas nabídne vypjaté momenty, které k takovému zápasu patří.
11.11.Lampionový průvod za sv. Martinem 2023Lucie HorčičkováV pátek 10. 11. 2023 se uskutečnil tradiční Lampionový průvod, který byl letos nově doplnění o zábavná stanoviště s úkoly, fotobednu a stánek s občerstvením.
Děkujeme všem, kteří si akci společně s námi užili a dorazili i přes odpolední deštivé počasí. Doufáme, že se Vám akce líbila a za rok se se všemi opět uvidíme na 10. ročníku této akce.
Děkujeme Petrovi Ticháčkovi, DDM Pelíšku, Fotobedně, firmám JIRAST HC s.r.o., HAVEX-auto s.r.o., Penta Hospitals, KRNAPu, Městu Vrchlabí a všem pomocníkům za spolupráci při organizaci této skvělé akce.
8.11.HC Stadion doma poráží WIKOV HronovVRC - HRO 4:2, 14.kolo | Raina TomanováDalší tři body do tabulky si připisuje krkonošský celek, který na domácím ledě dokázal porazit soupeře z Hronova. V každé třetině padly dva góly, z toho celkem čtyři do hronovské branky. Vrchlabí zůstává na šestém místě v tabulce.
7.11.HC Stadion vyzve ve druhém domácím zápase v řadě HronovVRC - HRO 4:2, 14.kolo | Filip VedralHC Stadion po třech výhrách nestačil na silný Tábor, se kterým v sobotu na domácím ledě prohrál 1:2. I přesto se Vrchlabí nachází na 6. místě tabulky s 18 body.
Zatímco Hronov nebodoval už 9 utkání a poslední výhru si připsal proti Řisutám. Před 14. kolem se Hronov nachází na samotném chvostu tabulky se 3 body.
7.11.Změny v našem klubuDaniela UrbanováTomáš Jirků končí v našem klubu.
6.11.Výsledkový servis mládeže za 44. týdenLucie HorčičkováPřinášíme vám výsledkový servis mládeže za 44. týden (30.10. - 05.11.2023).
4.11.Byl bych rád, kdyby návštěva atakovala tisícovku, říká před sobotním utkáním Ondřej ChrtekTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Pro Krkonošský deník se před sobotním utkáním s Táborem rozpovídal útočník Ondřej Chrtek, který bodoval v pěti duelech za sebou. V tom posledním na ledě Ústeckého Slovanu navíc zaznamenal pět gólových asistencí.
4.11.Vrchlabí padlo proti silnému TáboruVRC - TAB 1:2, 13.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí na domácím ledě podlehl soupeři z Tábora. Po první bezbrankové třetině byl zápas velmi vyrovnaný, ale v té druhé zabrali hosté, a na jejich dva góly dokázalo Vrchlabí reagovat pouze jednou, a to v 58. minutě. Do konce zápasu vrchlabští hráči výsledek zvrátit nedokázali, a tentokrát jsou bez bodů.