Archiv článků

V lednu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
1.1.K novoročnímu zápasu vyráží Stadion do OpočnaOPO - VRC 1:7, 25.kolo | Raina JarošováV novoročním středečním zápase se HC Stadion Vrchlabí vydá na led do Opočna, kde se odehraje 25. kolo KHL. V prvním vzájemném zápase, který se odehrál na ledě Stadionu, vyhrál domácí tým vysoko 11:4.
2.1.Stadion vyhrál v OpočněOPO - VRC 1:7, 25.kolo | Jana PoskerováPředposlední zápas HC Stadionu Vrchlabí v základní části odehráli vrchlabští hokejisté na ledě Opočna. K soupeři odjížděli jako favorité a svoji roli splnili. Domácím nasázeli sedm branek, hráči Opočna se prosadili pouze jednou a to na konci první třetiny. Tři body jsou tedy na kontě Vrchlabí, které už se připravuje na poslední kolo.
5.1.Základní část zakončíme proti NáchoduVRC - NAC 7:2, 26.kolo | Patrik HuberPoslední utkání v rámci základní části KLM čeká na vrchlabské hokejisty, soupeřem jim bude celek z Náchoda. Oba týmy se již potkaly ve 13. kole, kdy byl úspěšnější celek z Podkrkonoší, jenž si odvezl z náchodské půdy 3 body za výhru 9:3. Zda borci z Vrchlabí rozšíří vítěznou bilanci proti tomuto soupeři, můžete sledovat 6.1. od 17:00 na ledě vrchlabské Elektromont Areny.
5.1.Letňany úspěšné proti KrkonošůmKRK - LET 1:8, 21.kolo | Jana PoskerováHráči Krkonoš podlehli vysoko na domácím ledě soupeři z Letňan.
5.1.Krkonoše si spravily reputaciKOB - KRK 1:7, 22.kolo | Jana PoskerováHráči 6. třídy si spravili chuť v zápase Kobrou, kdy soupeři uštědřili sedm branek.
5.1.Bydžov poraženNBY - KRK 2:7, 14.kolo | Jana PoskerováV předvánočním čase se hráčům dorostu dařilo v zápase proti Bydžovu a přivezli si zasloužené body.
6.1.HC Stadion ukončil základní část vítězstvímVRC - NAC 7:2, 26.kolo | Raina JarošováV posledním kole krajské ligy se utkaly týmy Vrchlabí a Náchoda. HC Stadion dokázal po bezgólové první třetině zvítězit poměrem 7:2 a potvrdil tak svou pozici na druhém místě v tabulce. Rozhodly poslední 2 minuty druhé třetiny, kdy domácí hráči vstřelili rychlé dvě branky a do třetí třetiny nastupovali s náskokem dvou gólů.
6.1.Dorost úspěšný v PaceNPJ - KRK 3:15, 15.kolo | Jana PoskerováHráči Nové Paky/Jičína nebudou v dobrém vzpomínat na páteční zápas proti mužstvu HC Krkonoše. Krkonoše urvaly na ledě domácích tři body a navíc do domácí branky nastříleli patnáct branek.
7.1.Osmáci přivezli z Kobry vysoké vítězstvíKOB - KRK 2:9, 22.kolo | Tomáš PavlíkKluci hráli další utkání s pražským soupeřem a k zápasu tak zajížděli až do hlavního města - to jim očividně přineslo štěstí a svého soka dokázali porazit 9:2.
7.1.Čtvrťáci vyhráli týmové derbyKR2 - KR1 19:2, 10.kolo | Tomáš PavlíkKrkonoše II versus Krkonoše I! To byl další souboj o důležité body. Utkání v pohodě zvládli Krkonoše s přívěskem II, když zvítězili 19:2.
7.1.Čtvrtá třída zakončila základní část výhrou v OpočněOPO - KR2 5:9, 10.kolo | Tomáš PavlíkK poslednímu zápasu se vydali kluci do Opočna. V každé třetině vstřelili tři branky a utkání v pohodě dovedli do vítězného konce.
7.1.Kolín si z ledu šesťáků odvezl těsnou výhruKRK - KOL 3:4, 23.kolo | Tomáš PavlíkBohužel v zápase úspěšnější soupeř a na šestku, která předtím jasně porazila Kobru, byl tento soupeř až moc tvrdým oříškem.
8.1.Stadion jde do bojeVRC - JAR 4:3, 0.kolo | Jana PoskerováPrvní kolo play off je tady a konečné výsledky nedělního kola určily za soupeře pro HC Stadion Vrchlabí celek Jaroměře. Jaroměř svedla boj o šestou příčku s týmem HC Jičín a z boje vyšel vítězně Jičín, Jaroměř skončila sedmá. Bilance zápasů ze základní části mezi domácím Stadionem a Jaroměří je 1:1. Zápas začíná ve středu 9.1.2013 v 18,00 hodin na ZS ve Vrchlabí.
9.1.Patnáctá výhra dorostu v letošní sezóněKRK - JNN 6:2, 16.kolo | Tomáš PavlíkKluci z dorostu sice prohráli první třetinu, poté se ovšem zvedli a dál kralují krajské lize.
9.1.Junioři si zápas s Havlíčkovým Brodem prohráli až ve třetí třetiněKRK - HBR 1:3, 22.kolo | Tomáš PavlíkDo Krkonoš přijel celek Havlíčkova Broda. Po dvě třetiny vyrovnané utkání, se zlomilo až v poslední dvacetiminutovce a hosté si odvezli domů všechny bodu za výhru 3:1.
9.1.Přípravka těsně prohrála s Novým BydžovemKR2 - NBY 8:9, 7.kolo | Tomáš PavlíkV utkání, v němž padlo 17 branek, byli šťastnější hostující hráči.
9.1.Nejmladší naděje nestačily na HronovHRO - KR2 16:1, 7.kolo | Tomáš PavlíkHoši z přípravky svoje utkání s týmem Wikov Hronov vysoko prohráli. Jedinou branku vstřelil Novotný.
9.1.HC Stadion zvítězil v prvním kole PO nad JaroměříVRC - JAR 4:3, 0.kolo | Raina JarošováV prvním kole PO se na vrchlabském ledě utkaly týmy HC Stadion Vrchlabí a HC Jaroměř. Důležitý zápas po prohrané první třetině pro Vrchlabí nakonec skončil vítězně pro HC Stadion, který zvítězil těsným výsledkem 4:3. Další zápas se odehraje v neděli na stadionu v Jaroměři.
11.1.Vítězí ten, kdo věří !JAR - VRC 3:6, 0.kolo | Raina JarošováDruhý zápas prvního kola play-off se odehraje na ledě Jaroměře. První utkání dopadlo lépe pro vrchlabský tým, který si těsným výsledkem zajistil vítězství 4:3. Na rivalově stadionu ho tedy nečeká žádný lehký úkol.
11.1.Šestka prohrála na SláviiSLA - KRK 9:5, 24.kolo | Tomáš PavlíkDo hlavního města zajížděli kluci k dalšímu mistrovskému utkání. Domácí ovšem krkonošské nenechali čichnout k bodům a vyhráli přesvědčivě 9:5.