V srpnu 2013 vyšly tyto články:

5.8.Aktuální novinkyKlubV krátkosti přinášíme nové informace na následující dny a sezonu ve Vrchlabí.
11.8.Gengel opět ve VrchlabíJana PoskerováŘady HC Stadion Vrchlabí rozšířil Láďa Gengel, který se dnes objevil na prvním tréninku na ledě, další hráči, kteří kroužili po ledové ploše se můžou, ale nemusí v sestavě objevit.
12.8.Zápas proti Maďarsku odvolánKlubZ organizačních důvodů maďarského klubu Ferencvaros Torna Club Budapešť, který nakonec nedorazil na avizované soustředění do Krkonoš, je zrušen páteční přípravný zápas (16.8.2013).
15.8.HC Krkonoše pomáhají KRNAPuKlubVe středu 14.8.2013 byl pro hráče HC Krkonoše připraven úplně jiný suchý trénink. V rámci své letní přípravy se všechny kategorie zúčastnili brigády KRNAP.
20.8.První přípravné utkání v KolíněRaina JarošováUž zítra uvidíme na kolínském stadionu první přátelský zápas Vrchlabí. Utká se v něm proti domácím Kolínským kozlům. Utkání začíná v 18 hodin, přijeďte podpořit vrchlabské kluky!
21.8.Premiéra v Kolíně úspěšnáKOL - VRC 1:5, 0.kolo | Jana PoskerováPrvní přípravný zápas odehrál HC Stadion Vrchlabí na ledě Kolína proti SC Kolínským kozlům. Premiéra se vrchlabským povedla, za záda domácího golmana se trefili celkem pětkrát, navíc Tomáš Bláha dokázal skórovat ve dvojnásobném oslabení.
23.8.Náhled na kádr pro sezonu 2013/14Tomáš PavlíkHokejisté Stadionu za sebou mají již první přípravné utkání jako druholigový tým. Sestava z něj už naznačila, jak by mohl vypadat kádr v průběhu sezony. Hráče, kteří bojují o místo v kabině, si můžete prohlédnout níže.
23.8.Celé Vrchlabí už se těší na European Trophy, co to ale vlastně je?Tomáš Pavlík31. 8. zažije vrchlabská Elektromont Aréna svátek hokeje. V Podkrkonoší se totiž odehraje prestižní utkání v rámci European Trophy HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Tappara Tampere (FIN).
25.8.Kolín Vrchlabí porážku neoplatil, výhru vystřelil BláhaVRC - KOL 4:3, 0.kolo | Tomáš Pavlík, Jana PoskerováHokejisté Stadionu nastoupili do svého druhého přípravného utkání. Opět to bylo proti Kolínu. Stadion po čtyřiceti minutách vedl 3:1 a zdálo se být rozhodnuto, hosté ale ve třetí třetině stav srovnali, a tak se šlo na nájezdy. V nich za domácí uspěli Šťastný a Bláha, posledně jmenovaný zaznamenal vítěznou trefu.
26.8.Vrchlabí čeká třetí přípravné utkání, začíná dvojzápas s JabloncemTomáš PavlíkStadion v Elektromont Aréně přivítá Jablonec nad Nisou, se kterým o pár dní později sehraje i odvetný zápas. Svěřenci trenéra Biegla za sebou mají dvě utkání s Kolínem a v obou dokázali uspět. Teď ale přichází nový soupeř, tak se nechejme překvapit, který z celků bude nakonec úspěšnější.
27.8.Vrchlabí bylo lepší, ale zradila ho koncovka. Hosté rozhodli ve třetí třetiněVRC - JNN 2:4, 0.kolo | Tomáš PavlíkStadion nastoupil do třetího utkání v přípravě. Tentokrát proti jabloneckým Vlkům. Domácí byli v celkovém pohledu lepším a aktivnějším celkem na hřišti, ale co dnes vázlo, to byla koncovka. Bieglova družina nevyužila mnoho šancí, a tak si výhru díky dvěma brankám ze třetí třetiny odvážejí hosté. Odveta se hraje pátého září na ledě soupeře.
28.8.Příprava se rozšíří o zápas v NymburkuKlubTým HC Stadion Vrchlabí sehraje ještě jeden přípravný zápas a to v úterý 3.9.2013 od 18,00 v Nymburku.