HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2016 vyšly tyto články:

26.6.Něco málo z kabinyJana PoskerováLetní příprava je u konce, na hokejisty čeká ještě fotbalový zápas, který se odehraje 1.7.2016 od 17:30 ve Vejsplachách. Co je tedy nového?
20.6.Vrchlabí první zápas v Lomnici nezvládlo a utrpělo debakl 2:8.LOM - VRC 8:2, 2.kolo | Tomáš BrožHráči HC Stadion si druhý zápas v sérii rozhodně za rámeček nedají. Lomnice tak srovnala stav série na 1:1 a to poměrně jednoznačným způsobem.
20.6.Inline sezóna je u konce! Vrchlabí na Lomnici nakonec nestačilo.LOM - VRC 11:7, 0.kolo | Tomáš BrožAni v letošní inline sezoně se nepodařilo dostat se na finálový turnaj. Stopku dostalo Vrchlabí od mužstva Lomnice n/Pop, když na domácí půdě dokázalo dvakrát zvítězit.
20.6.Nová sezóna s novými tričkyKlubS nadcházejícím létem jsou pro fanoušky připravena nová trička oblíbeného týmu HC Stadion Vrchlabí.
15.6.Letní novinkyJana PoskerováSuchá příprava se pomalu blíží ke svému zdárnému konci a na vrchlabské hokejisty tak čeká závěrečná tečka ve formě přátelského fotbalového utkání HC Stadion Vrchlabí x Fans HC Stadion Vrchlabí.
13.6.Vrchlabí je krok od Final Eight.VRC - LOM 12:9, 2.kolo | Alan ŠrámekNedělní den ve vrchlabské aréně vyplnilo utkání inline hokeje, kde bojovali hráči Stadionu proti Lomnici nad Popelkou. V utkání padlo celkem jednadvacet branek. Vrchlabí bylo aktivnější a připsalo si první vítězství v sérii hrané na dvě vítězství.
11.6.Sportovní den je za námi, tak zase za rok, přáteléJana PoskerováJiž tradiční Sportovní den proběhl letos 11.6. opět na stadionu manželů Zátopkových a to za velmi široké účasti malých sportovců.
5.6.Z Chrudimi odjíždí inline hokejisté s porážkouUHR - VRC 7:3, 8.kolo | Alan ŠrámekVrchlabští inline hokejisté se představili v posledním letošním kole na půdě Úhřetic. Úhřetice, hrající v Chrudimi, předvedli našemu celku, že i v malém počtu se dá hrát výborně a zcela zaslouženě si připsali tři body do tabulky, kde si pojistili první příčku.
3.6.Další výhra na kontě vrchlabských inlinistů!VRC - TRI 7:6, 5.kolo | Tomáš BrožNa první branku utkání čekali fanoušci až do deváté minuty. Skóre otevřel až vrchlabský Smékal a domácí si náskok do konce utkání udrželi. Průběžně jsou tak na třetí příčce 1. ligy v severní divizi.