HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV září 2016 byly zveřejněné tyto aktuality

8.9.OmluvaOmlouváme se za výpadek webu ve čtvrtek 8.9. v ranních hodinách, důvodem byla hardwarová porucha na serveru, mimo pole působnosti správce tohoto webu.
18.9.Hráči HC Stadion 2007porazili v přátelském utkání hráče HC Jičín 6:3. Pro domácí tým to byl první zápas, který sehrál na velkém hřišti.
21.9.DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍDovolujeme si vás tímto upozornit na nepříjemné zjištění ohledně falšování hokejových permanentních vstupenek na novou sezonu 2016-17. Z tohoto důvodu budou při domácích zápasech prováděny namátkové kontroly u vstupu na ZS. Jelikož se jedná o zneužití , při dopadení viníků budeme vše hlásit na Policii ČR. Je nám velmi líto poctivých fanoušků, kteří si kupují permanentní vstupenky za plnou cenu, zatímco pár jedinců se k nim dostane podvodnou cestou. Prosíme proto ty z vás, kteří víte o někom, kdo vlastní falšovanou permanentní vstupenku, abyste nás na takové lidi upozornili. Můžete nám zprávu anonymně vhodit do schránky na ZS. Děkujeme za pochopení a poctivým fanouškům se omlouváme za zdržení při kontrolách u vstupu na ZS. Vedení HCSV
22.9.Výjezd do TrutnovaSUPRAS vypravuje na derby s Trutnovem autobus v sobotu 01.10.2016, odjezd z Hostinného z AN v 16:30 hod, odjezd z Vrchlabí od ZS v 16:45 hod. Cena pro členy SUPRAS je 70 Kč, ostatní účastníci platí 90 Kč. Prosíme, aby se přihlašovali pouze zájemci o výjezd autobusem a to buď na FB SUPRASU, nebo na tel. 604 684 111 u Bárnyho. Pokud bude mít někdo zájem vstoupit do SUPRASU, více info dostane při platbě v autobusu.
29.9.Vrchlabí v JablonciMladší a Starší žáci HC Stadion Vrchlabí nastoupili ve středu k přátelským utkáním proti Vlkům z Jablonce. Výsledky: MŽ zvítězili 7:0, SŽ zdolali Jablonec 20:1. A k tomu se večer přidala výhra A-týmu 10:5.