HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červenci 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

30.7.Opatření při zápasech AStále čekáme na jasné stanovení covidových restrikcí, proto konkrétní vyjádření k zápasům vydáme v následujících dnech.
Pro tuto chvíli je jasné, že vstup bude umožněn pouze fanouškům, kteří nevykazují žádné příznaky nemoci a kteří se prokáží: Certifikátem o očkování, PCR testu, antigenním testu nebo potvrzením o protilátkách, případně o prodělání nemoci. Platnost certifikátů by měla být stejná jako u ostatních aktivit.
Organizace v hale by měla být bez sektorů, nicméně to v tuto chvíli vypadá na nutnost sezení. Povinnost zakrytí dýchacích cest je i nadále samozřejmostí.
Pro první 4 přátelská utkání nebude spuštěný online prodej, ani online rezervace míst v hale pro permanentkáře. Rezervace spustíme v případě, že budou restrikce pokračovat a místa na hale budou počtem sezení omezená.
Děkujeme za pochopení
vedení HCSV
30.7.Posily z PCEOd začátku přípravy na ledě se k našemu týmu připojili tito hráči pardubického Dynama.
Oba brankáři - Oliver Štěpánek a Vojta Nečas, obránci - Jan Oliva a Tomáš Jelínek a útočníci Tomáš Zeman a Michal Machač.
V tomto složení budeme absolvovat i celý příští týden včetně prvních přípravných utkání a dle předběžné dohody s partnerským Dynamem by na konci příštího týdne mělo proběhnout v jejich týmu další zúžení kádru. S dalšími posilami z Pardubic tedy předběžně počítáme na 9.8.
27.7.Narozeniny Dnes slaví 22. narozeniny gólman Oliver Štěpánek. Přejeme mu všechno nejlepší!
27.7.Hokejový kemp 2021Kemp ročníků 2010-2012 je také za námi.

Zhodnocení hlavního trenéra Davida Chalupy:
“S kempem jsem maximálně spokojený. Na klukách bylo vidět, že jsou rádi, že mohou opět trénovat a být na ledě. Absolvovali jsme i několik tréninků na suchu, na které jsme chodili na hřiště na Liščák, kde si kluci zahráli například fotbal nebo basketbal a využívali jsme i workoutové hřiště, které tam je. Všichni odmakali ty tři dny na 100%, za což jsem moc rád a doufám, že jim vydrží tahle chuť se dál zlepšovat.”

25.7.Hokejový kemp 2021

I ročníky 2007-2009 mají svůj první letošní kemp za sebou💪🏻🏒

Komentář trenéra Martina Kozáka:
“Během třídenního kempu kluci absolvovali několik tréninků na ledě i na suchu. Na ledě jsme se zaměřovali na práci s pukem, střelbu, bruslení a v odpoledních trénincích zas na hry na malém prostoru. Kluci celé tři dny odpracovali na 100% a za to jim patří od trenérů velké poděkování.”

22.7.Hokejový kemp 2021

První hokejový kemp ročníků 2003-2006 je úspěšně za námi!

“V kratším třídenním kempu kluci absolvovali šest tréninkových jednotek na ledě - dopoledne zaměřené na dovednosti a odpoledne herní forma, plus suchou přípravu. Bylo vidět, že se kluci po delší pauze na led těší a poctivě to odmakali. Za trenéry jsme byli s odvedenou prací spokojení,” hodnotí kemp hlavní trenér Michal Pšurný.

19.7.Permanentky v prodeji!Permanentní vstupenky na sezónu 2021/22 v prodeji zde
10.7.NarozeninyDnes slaví 33. narozeniny obránce David Kajínek. Přejeme mu všechno nejlepší!