HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV březnu 2023 byly zveřejněné tyto aktuality

Další stránky
12>>
29.3.Veřejné bruslení
28.3.Dnešní sestava
27.3.Bruslení pro školy V tomto týdnu stále probíhá dopolední bruslení pro školy.
26.3.Dnešní sestava
24.3.Dnešní sestava
22.3.Dnešní sestava
22.3.Upozornění pro diváky!Platí přísný zákaz vhazování předmětů na led i na hřišti soupeřů!!


Info od JJ:
„Nejprve chci všem vrchlabským fanouškům poděkovat za obrovskou podporu, kterou našemu týmu vytvořili v celé sérii s Ústím. Před našimi fanoušky smekám pomyslný klobouk, protože po těch posledních sezónách je moc fajn zase vidět v ochozech takové nadšení a euforii. Také chci všem poděkovat, že se udrželi i ve vypjatých situacích a nevhazovali nic na led. Tímto chceme ještě jednou důrazně upozornit, že je přísně zakázáno vhazovat jakékoliv předměty na ledovou plochu a to i na ledě soupeřů!! Byť já osobně nechápu, jak můžeme jako klub ovlivnit chování fanoušků (zejména na hřišti soupeřů), tak za nepřístojné chování diváků ať už při domácím nebo venkovním zápase jsou udělovány přísné pokuty, které musí klub platit! Přijďte nás tedy podpořit, potřebujeme vás a prosím, zapomeňte na házení čehokoliv na led.”

20.3.Krkonošský deníkObrat dokonán. Horalé dobyli ústecký led, ve čtvrtfinále vyzvou Letce z Letňan
19.3.Dnešní sestava
18.3.Narozeniny
17.3.Dnešní sestava
15.3.PoděkováníVELKE DÍKY všem, kteří mi pomohli při záchraně mého tatínka. V sobotu spadl na ledě a způsobil si úraz hlavy. Děkuji za zavolání záchranné služby a poskytnutí první pomoci. Jmenovitě panu Bucharovi a jeho ženě, panu Bednářovi s dcerou Terezkou a Gabče Grosmanové. Holčičce(bohužel neznám její jméno),která mi pomohla s malým synem, jenž byl v šoku. A všem co se podíleli na jeho záchraně Tatínek leží na traumatologii v Hradci Králové, je mimo ohrožení života. Budeme doufat v jeho brzké uzdravení, bez následků. Velice si vážím vaší pomoci.
VELKÉ DÍKY!!!
SIMONA ROČKOVÁ
15.3.Rozpis VB
15.3.Dnešní sestava
13.3.Dnešní sestava
11.3.Dnešní sestava
9.3.Tipovačka
9.3.Osmifinále PO 2023
6.3.Tipovačka
1.3.Informace k A-týmu„Zápas s Mostem se ani na druhý pokus nepodařilo odehrát a po komunikaci s jejich vedením předpokládáme, že se to již nepodaří. Chápeme jejich situaci, protože s tím máme bohaté zkušenosti, nicméně to pro nás zřejmě bude mít více důsledků.
Zápas bude pravděpodobně kontumován, což by nás bez ohledu na výsledek dnešního zápasu s Kobrou posunulo přímo do osmifinále. Přijdeme o zisk ze vstupného a navíc je možné, že Vít Kaštánek díky tomu nestihne odehrát 14 zápasů potřebných pro možnost nastoupit v play-off. O všem bude následně rozhodovat STK a DK.
O dalším vývoji a situaci v našem týmu před play-off vás budeme informovat.“

Jiří Jakubec, sportovní manažer klubu
Další stránky
12>>