HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV březnu 2020 byly zveřejněné tyto aktuality

Další stránky
12>>
31.3.Postup do Chance ligy?Předčasný konec hokejové sezóny s sebou nese kromě finančních komplikací i sportovní problémy. Je potřeba vyřešit otázku, kdo ze druhé hokejové ligy postoupí do CHANCE LIGY. Přečtěte si rozhovor s šéfy vítězů všech skupin základní části, mezi kterými se nyní musí rozhodnout.ROZHOVOR S ŠÉFY
30.3.Domácí tréninkJak zvládáte karanténu? Děláte něco?! ;) Pojďte si s námi procvičit tělo! Hokejová mládež povinně 3x týdně! Trénink najdete na našem YOUTUBE.
18.3.ÚSMĚV LÉČÍ
17.3.Dění na haleZimní hala je sice zavřená a vypadá to, že se u nás nic neděje, ale opak je pravdou! Právě teď po sezóně máme skoro nejvíc práce...mrkněte na přenos z haly, který stále běží online. WEBKAMERA
17.3.PLAY OFF Vašíček & Niko
16.3.Havránek & Mrňa
15.3.Jirásek & Dvořák
13.3.Konec aukce dresůPOSLEDNÍ MOŽNOST získat unikátní dres Legenda legendám! Dnes ve 20:00 končí aukce! AUKCE
13.3.Matějíček & Kastner
12.3.Uzavření stadionuNa základně vyhlášení nouzového stavu bude od 13.3.2020 zimní stadion uzavřen.
12.3.Jiří Hozák
11.3.Škola bruslení se rušíZ důvodu omezení konání akcí ze strany ministerstva zdravotnictví, jsme nuceni zrušit sobotní Školu bruslení. S největší pravděpodobnosti již pro letošní sezónu další nebude.
11.3.Martin Abrahám
10.3.Dnešní zápas online!!!!Klikněte zde!!!
10.3.Moník&Chalupa vzkazují:
9.3.PULS"DEJ BLÁHA GÓÓÓL!" už nezní jen na tribunách, ale i v aktuálním čísle časopisu PULS ! Přečtěte si rozhovor s Tomáš Bláha, třeba o tom, s kým by si chtěl zahrát v play off.
9.3.Play off: Na značky!
8.3.VrchlabinkyUž jste četli březnové Vrchlabinky ? Najdete tam nejenom rozhovor s Jaroslavem Bednářem, ale i zhodnocení 1. části sezóny hokejové mládeže od Tomáše Jirků.
8.3.Play off se blíží!
7.3.Ján Bendik a Play Off
Další stránky
12>>