HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV březnu 2015 byly zveřejněné tyto aktuality

4.3.Dětský fan klub Zveme všechny dětské fanoušky HC Stadion Vrchlabí, aby přišli podpořit svůj klub na dnešní zápas. Sraz 17,35 u prodeje fans předmětů. Naše hostesky děti připraví na fandění a pak se do toho dáme společně. (Dresy sebou). Na dnešním utkání bude také natáčet regionální televize, přijďte tedy v co největším počtu vytvořit skvělou atmosféru play-off.
5.3.Kolínse stane čtvrtfinálovým soupeřem HC Stadionu, pokud se podaří přehrát v pátek, popř. v neděli Bílinu. První utkání přijde na řadu ve středu 11. března na stadionu soupeře, u nás se Kolín případně představí v pátek 13. března.
6.3.HC Stadion v televizisledujte TV V1, čas 5:56 reportáž
9.3.Junioři HC Krkonoše - i přes velkou snahu a nasazení hráčů se týmu juniorů nepodařilo zachránit setrvání v Lize juniorů. Od příští sezóny budou HC Krkonoše nastupovat v krajské soutěži. Více informací přineseme po odehrání posledního zápasu.
10.3.Hokejový víkend - pátek 13.3. od 20:00 poslední zápas juniorů HC Krkonoše, sobota již 4.ročník Memoriálu Radka Skůtra Petráka od 19:00 - hokejový zápas bývalých hráčů Vrchlabí proti fanouškům, neděle 14.3. od 13:30 mladší dorost HC Krkonoše proti Českým Budějovicím