HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV únoru 2015 byly zveřejněné tyto aktuality

26.2.Další extraligový klub ve Vrchlabí. Vrchlabský led se stává oblíbeným cílem extraligových klubů. Po Mladé Boleslavi využije zimní stadion k soustředění před play-off další extraligový klub a to momentálně pátý HC Mountfield Hradec Králové. Hokejisty můžete na ledě vidět v termínu 4. - 6.3.. Více informací v rozpisu lední plochy.
25.2.Soupeřem do play offje klub HC Draci Bílina.
23.2.Karneval na ledě 1.3.-zveme Vás na veselé maškarní bruslení v neděli 1.3. v čase 13,30 - 15,30. Připraveny jsou hry na ledě pro kluky i holky, písničky na přání a veselé bruslení. Dospělí v maskách vítáni.
11.2.Info na play-offUpozorňujeme fanoušky, že na play-off je nutné zakoupit si vstupenku. Cena vstupného: 70 Kč, slevněné (děti + studenti + důchodci) 50 Kč. V platnosti zůstávají pouze permice hráčů HC Krkonoše a členů HCSV.
9.2.FANBUS KOLÍN - v sobotu je připraven bus na zápas s Kolínem. Přihlašovat se můžete na FB fan klubu, ve středu v klubovně nebo na tel.: 603354401. Cena 150 Kč, odjezd Hostinné 14,15, Vrchlabí 14,30
6.2.Osud Tomáše BláhyTomáš Bláha Šumperk nakonec neposílí. Měl být posilou, která pomůže Drakům do play off a v následném předkole. Šumperk ovšem skončil pouze ve skupině hrající o udržení.
6.2.HC Stadion Vrchlabí potvrzuje, že Martin FILIP je stále hráčem klubu HC Stadion Vrchlabí a zítra se s ním počítá do zápasu v Děčíně.
5.2.Školička brusleníProhlédněte si fotky ze školičky bruslení Školička bruslení
2.2.Hledáme nového Zárubu !Máš rád hokej? Poznáš icing od ofsaidu? Ovládaš počítač a jsi šikovný? Pak hledáme právě TEBE!!! Pokud chceš zkusit komentovat hokej a třeba se i podílet na webových stránkách vrchlabského týmu, pak se nám ozvi. Co nabízíme? Dobrou partu lidí, nějakou tu kačku a hlavně: MY JSME HOKEJ, TAK BUĎ TAKY. Nováčky zaučíme, od nuly jsme začínali všichni. Nechte nám zprávu buď na mejlu, nebo na FB.
1.2.Úspěch Tomáše ŠťastnéhoVrchlabský hráč byl vybrán do českého týmu na Zimní světovou univerziádu, která se koná ve španělské Granadě v termínu 01. 02. - 14. 02. 2015.