V listopadu 2019 byly zveřejněné tyto aktuality

29.11.Komentář V. BaďoučkaJsem rád, že hráči ve včerejším utkání dali našim příznivcům zapomenout na nepovedenou poslední třetinu utkání s Bílinou. Nástup do zápasu jsme měli dobrý, jednoduše jsme přecházeli do útočného pásma a dokázali jsme dostávat soupeře pod tlak. Paradoxně jsme se poprvé prosadili až při našem oslabení a poté jsme během dvou minut naše vedení navýšili na 3:0. Závěr první části hry byl z naší strany, po nepovedené přesilové hře, ne úplně ideální. V úvodu druhé třetiny domácí snížili na 3:1. Důležitá byla naše rychlá odpověď v podobě branky na 4:1. následně jsme mohli naše vedení navýšit po vyložených brankových příležitostech, ale byl to opět soupeř, který v přesilové hře snížil na 4:2 ale třemi brankami v druhé desetiminutovce prostřední části hry jsme zápas definitivně rozhodli v náš prospěch. Třetí perioda se pouze dohrávala a domácí z ojedinělé akce skórovali na konečných 7:3 v náš prospěch.
29.11.Vyhlášení výherce
24.11.Středeční utkání

Ve středu zajíždí náš tým na led soupeřů do Dvora Králové.

Vzhledem k velkému zájmu o středeční utkání, nabídl prezident klubu HC Rodos Dvůr Králové nad Labem, pan Vasilis Teodoridis, možnost zakoupit si lístky na středeční utkání před samotným utkáním i pro vrchlabské fanoušky, tak aby nemuseli čekat dlouhou frontu u pokladny.

Předprodej bude možný do úterý 26.11.2019.

Pokud budete mít zájem, volejte prosím číslo 602 448 956 pan Vasilis Teodoridis.

14.11.A-tým opouští J. DvořákV tomto týdnu jsme po vzájemné dohodě ukončili angažmá talentovaného útočníka Jaroslava Dvořáka.
Jarda má určitě veliký hokejový potenciál, ale očekával větší vytížení v zápasech, které jsme mu, bohužel, vzhledem k našemu nabitému kádru nemohli nabídnout. Jardovi děkuji za odvedenou práci, ukázal tady, že hokej hrát umí a přeji mu do dalšího průběhu sezóny hodně zdaru a úspěchů. Dle mých posledních informací by měl zakotvit u našeho blízkého rivala z Nové Paky.
JJ
12.11.Komentář V. BaďoučkaUtkání rozhodly dvě branky vstřelené v 17. minutě a následně gól v první minutě druhé třetiny. Jsem rád, že hráči nepřipustili podobné drama jako v zápase na domácím stadionu, kdy se rozhodlo až v samotném závěru utkání. Domácím od vyšší porážky pomohl opět dobře chytající Jiroušek a v některých okamžicích i štěstí v podobě několika nastřelených tyček. Škoda je, že Martin Abrahám neudržel čisté konto, protože by si ho za své výkony a celkový přístup určitě zasloužil.
12.11.Novinka z A-týmuOd dnešního dne s námi trénuje Tomáš Rolinek. Hledá svoji chuť do hokeje, takže jsme dohodnuti, že se v nejbližších dnech dohodneme, zda vůbec bude pokračovat v hokejové kariéře.