HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV říjnu 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

30.10.Narozeniny Dnes slaví 23. narozeniny útočník Filip Moník. Přejeme mu všechno nejlepší!
29.10.Omezení vstupu na ZS

Dle aktualizovaného vládního nařízení jsme jako provozovatelé zimního stadionu povinni při vstupu do vnitřních prostor kontrolovat splnění bezpečnostních podmínek u všech osob. Jelikož nejsme personálně schopni zajistit tuto kontrolu po celou dobu provozu, bude pro veřejnost uzavřen prostor hlediště zimního stadionu během tréninkových jednotek A-týmu a mládeže. Na stadionu bude probíhat kompletní klubový program, program pro mateřské školy i veškeré ostatní akce, ale přístup do hlediště bude během těchto tréninkových jednotek uzavřen. Výjimkou budou všechny mládežnické zápasy a zápasy A-týmu, na které bude posílena pořadatelská služba, která bude u vstupu provádět kontrolu dodržování vládního nařízení. Nemáme jinou možnost, jak danou situaci vyřešit.

Pro utkání A-týmu budou platit opatření dle aktuálního nařízení.

Děkujeme za pochopení

Za vedení HC Stadion Vrchlabí Jiří Jakubec - jednatel společnosti

28.10.Hodnocení utkání
27.10.Aktuality z A-týmu Do dnešního zápasu za náš tým nastoupí další posila z pardubického Dynama.
Tou posilou je Marek Hecl, který již doléčil zranění a v našem týmu by se měl rozehrát a připravit pro návrat do extraligy. Marek je třiadvacetiletý šikovný útočník, který letos stihnul odehrát v Pardubicích 9 zápasů, ve kterých vstřelil 4 góly a připsal si i 1 asistenci. Je rodákem z Trenčína a měl by nám v dnešním zápase pomoci zvýšit kvalitu v útočných řadách.
26.10.U17 Česko vs Rusko
25.10.Dnešní sestava
25.10.Z Ústí vezeme výhru!
23.10.Losování tipovačky
22.10.Pozvánka
21.10.Ohlasy 20.10.2021

HC Baník Sokolov x HC Stadion Vrchlabí

Trenér Petr Hlaváč:
Na dnešní zápas rychle zapomenout. Od začátku utkání jsme byli všude o krok později, tím pádem jsme situace řešili špatně a dopouštěli se faulů. Paradoxně jediné, co nám v zápase fungovalo, bylo oslabení, kdy jsme, až na jednu smolnou situaci, odvedli dobrou práci a dostávali se i do šancí. Bylo tam několik situací, kdy jsme mohli do utkání naskočit, ale bohužel jsme neproměnili. Gratulace soupeři, vyhrál zcela zaslouženě a my už se chystáme na sobotu. Přijďte nás prosím povzbudit, potřebujeme vás!

Gólman Jakub Soukup:
Zápas se nám vůbec nepovedl. Soupeř nás celý zápas přebrusloval a přehrával. Navíc jsme byli hodně vylučovaní a to nás potom stojí hodně sil. Musíme se určitě zlepšit do dalších zápasů a získat další body. Zároveň bych chtěl pozvat fanoušky na domácí zápas, ať konečně dorazí v hojném počtu. Budeme opět potřebovat jejich podporu, které si velice vážíme.

20.10.Nábor dárcůUž dnes proběhne ve Vrchlabí nábor dárců kostní dřeně pro veřejnost.
Akce proběhne v budově České spořitelny v čase 13:30 – 17:00 a je věnovaná Miriam, sestřičce ARO jilemnické nemocnice, která onemocněla leukémií a potřebuje transplantaci kostní dřeně. Nenašel se pro ni bohužel vhodný dárce v rodině ani v českém registru, proto se snažíme najít nové potenciální dárce.
17.10.Ohlasy 16.10.2021

HC Stadion Vrchlabí x SK Horácká Slavia Třebíč

Trenér Martin Koudelka:
Dnešní zápas naprosto povedený po všech stránkách, co se týče taktických i herních dovedností. Hráči dneska splňovali ty věci, na kterých jsme se domluvili. Silní na kotouči, takticky střední pásmo krásně pokryté, beci rozdávali puky rychle, takže vlastně veškeré splněné věci, co jsme se domluvili. Jenom ten konec, to jsme zase začali trošku panikařit, ale myslím si, že jsme měli ten zápas relativně pod kontrolou a odehráli ho úplně skvěle. Musím říct, že jsme nevěděli, s čím ten první tým na nás vleze a myslím si, že dvě třetiny jsme je vůbec k ničemu nepustili a třetí už to bylo samozřejmě hektičtější, už jsme to chtěli dohrát tak, abychom v klidu získali tři body a mohli se zase odpíchnout. Krásné body, super.

Obránce Marek Voženílek:
Na Třebíč jsme se připravovali v tréninku, protože jsme věděli, že ještě neprohrála, a že nás nečeká nic lehkého. Chtěli jsme navázat na utkání se Slavií a do zápasu s Třebíči jsme vstoupili zodpovědně. Začátek utkání se nám vydařil a důležité bylo, že jsme odskočili o dvě branky. Utkání to bylo velmi náročné a jsem rád, že jsme ho zvládli.

16.10.Losování tipovačky
15.10.Pozvánka na utkání
14.10.Ohlasy 13.10.2021

HC Slavia Praha x HC Stadion Vrchlabí
Trenér Martin Koudelka:
Zápas se mi hodnotí dobře, protože se nám poslední dobou moc nedařilo a sáhli jsme i k pohovorům s hráči o tom, jakým způsobem se má hokej dělat. Ti dneska ukázali, že to srdíčko mají, semkli se, skákali do střel a ač ten hokej z naší strany nemusel vypadat tak dobře, tak si myslím, že to nebylo tak zlé, hlavně se v tomto případě počítá vítězství. Na soupeře jsme se velmi dobře připravili, dali jsme více než jeden gól a potvrdilo se i to, o čem jsme se sami bavili – že na tři góly už jsme s naší obranou a dobrým gólmanem schopní vyhrát. Bylo to těžké, bylo to vydřené, ale hlavní je výhra.

Obránce Karel Nedbal:
Na Slavii jsme jeli s jasným cílem, vyhrát za každou cenu. V předchozích zápasech jsme zbytečně ztráceli body, i když jsme byli lepším týmem, trápila nás koncovka. V kabině jsme si jasně řekli, že musíme více střílet, tlačit se do brány a být tam důrazní. Včerejší zápas byl pro obě strany hodně náročný a oba týmy jsme podali bojovný výkon. Myslím, že jsme si za tím včera šli o něco více než Slávie. Podali jsme týmový výkon, drželi se taktiky od začátku do konce zápasu, hráli obětavě a zaslouženě jsme si odvezli 3 body.

11.10.Aktuality z A-týmuJak jsme již avizovali, tak jsme byli nuceni reagovat na aktuální situaci v obranných řadách, ze kterých nám vinou zranění vypadl náš kapitán Tomáš Linhart.
Shodou okolností hledali České Budějovice větší herní vytížení pro Martina Bučka, který je v Motoru na hostování z Pardubického Dynama. Díky velké pomoci Pardubic proběhla jednání rychle a Martin je připravený formou střídavým startů nastupovat za Vrchlabí.
Martin je sice věkem ještě mladý (21let), ale má již celkem bohaté zkušenosti. Má odehráno 30 zápasu v extralize a úspěšně absolvoval i letošní MS v Rize. Navíc Martin již v loňské sezóně působil i v našem týmu, takže ho známe a víme, že nám i charakterově zapadne do mužstva.
11.10.A-tým Do dnešního utkání nenastoupí útočník Martin Heřman. Důvodem je radostná rodinná událost - včera se mu narodila dcera Anička.
Tímto mu za celý klub gratulujeme a přejeme všem hodně zdraví!🍀
Martin by měl být opět k dispozici ve středu.
8.10.Aktuality z A-týmu

Zranění kapitána Tomáše Linharta
Při zápase v Přerově v čistém souboji s Matoušem Kratochvilem, který vloni působil ve vrchlabském týmu, spadl v plné rychlosti a narazil na mantinel náš kapitán Tomáš Linhart. Utkání nedohrál a přivodil si poměrně závažné zranění v horní polovině těla.
Základní vyšetření absolvoval přímo v přerovské nemocnici a poté odcestoval s týmem domů. Po konzultacích s lékaři, a především díky Honzovi Starému, se podařilo zařídit, že Tomáš podstoupí v co nebližším termínu operační zákrok u jednoho z nejlepších odborníků na tento typ zranění, u MUDr. Holibky ve FN Olomouc. Operační zákrok by měl proběhnout v příštím týdnu a předpokládaná doba lečení bude určitě v řádu týdnů.
S Tomášem jsme v kontaktu a má obrovskou chuť se co nejdříve vrátit a připojit se opět k našemu týmu. Je to skvělý bojovník a lídr týmu, kterého ještě budeme hodně potřebovat. Tímto mu přejeme co nejrychlejší uzdravení.

Momentálně je to pro ná obrovská ztráta, kterou budeme těžko nahrazovat, ale větší prostor tak dostanou jiní hráči, které máme pro takovéto situace připravené.
Navíc ještě hledáme nějaké smysluplné řešení, které by nám pomohlo tuto situaci zvládnout. Pokud se povede vše vyřídit, tak bychom již v pondělí mohli mít k dispozici jednoho kvalitního obránce na střídavé starty z extraligy. Jeho jméno vám prozradíme až v předzápasovém preview a pouze naznačíme, že má zkušenosti i z mistrovství světa.

6.10.Úklid přírody KRNAPV pondělí odpoledne jsme napříč kategoriemi absolvovali úklid přírody🌿
Tuto brigádu každoročně pořádáme ve spolupráci s našimi partnery KRNAP a KAD Krkonošská Autobusová Doprava.
Letošní trasa byla z Křížovek do Herlíkovic, kde jsme si všichni na závěr opekli buřty.
Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se této příjemné procházky zúčastnili a posbírali rekordní množství odpadků👏🏻👍🏻
6.10.A-týmDnes za náš tým nově nastoupí trojice juniorů z partnerského pardubického Dynama. Jedná se o útočníky Robina Kaplana (2002), Kale Costu (2002) a Daniela Herčíka (2003).
Všichni tři postupně začínají koketovat se seniorským hokejem a mají potenciál úspěšně zvládnout přechod z juniorské kategorie.
Tak ať se jim u nás daří.