HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV říjnu 2020 byly zveřejněné tyto aktuality

30.10.NarozeninyDnes slaví 22. narozeniny Jakub a Filip Moníkovi. Přejeme jim vše nejlepší!
30.10.Je třeba si pomáhatPojďme společně pomoct našemu hráči Jirkovi Hozákovi s jeho seminární prací, pro kterou si vybral náš stadion!
Stačí vyplnit krátký dotazník, který najdete zde.
19.10.NarozeninyDnes slaví 20. narozeniny obránce Daniel Blažej. Přejeme mu vše nejlepší!
15.10.

!Akce Winter Classic se přesouvá na rok 2021!

Hokejová akce D+D Real Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se uskuteční až v roce 2021. S ohledem na aktuální situaci a vládní nařízení směrem k pandemii koronaviru se organizátoři – agentura Eniva, spoluorganizátoři Rytíři Kladno a SkiareálŠpindlerův Mlýn i titulární partner akce D+D Real – rozhodli atraktivní hokejovou akci posunout o rok – na termín 9.-11. prosince 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají automaticky v platnosti na nový termín a není zapotřebí je vyměňovat.
Pro více informací ke vstupenkám, klikněte zde.

14.10.
9.10.Junioři - zápasy Páteční a nedělní utkání Juniorů je z důvodu podezření na nákazu COVID-19, mezi hráči v Trutnově, zrušeno.
5.10.Zimní stadion uzavřenOd 5.10.2020 zimní stadion uzavřen!!!
Z důvodu nařízení vlády - ochranná opatření COVID-19.
5.10.Nová dočasná posilaNáš kádr od dnešního zápasu dočasně posílí Matej Paulovič. Matej je aktuálně hráčem HC Dynama, je to zkušený extraligový hráč, který v minulosti hrál i za HC Mountfield HK. Momentálně se bude v našem klubu rozehrávat po zranění.
3.10.Dnešní utkání zrušeno!!!!Dnešní utkání s Litoměřicemi zrušeno!!!
Všem, kteří si koupili lístek on-line, budou peníze automaticky vráceny na účet.
2.10.Během dnešního dopoledne byly po Vrchlabí rozneseny letáky urážející kandidáta do senátu Ing. Jana Sobotku . Leták obsahoval i informace spojené s naším klubem. Tímto se od jakýchkoli uvedených vyjádření důrazně distancujeme!
1.10.Změna sobotního soupeřeV sobotu 3.10.2020 přijede na vrchlabský led, místo Třebíče, soupeř z Litoměřic.
On-line prodej vstupenek bude spuštěn během dopoledne.
1.10.Sobotní zápas

Vážení příznivci vrchlabského hokeje,
původní sobotní soupeř, tedy HC Horácká Slavia Třebíč, nemá po karanténě ještě možnost odehrát sobotní utkání, naštěstí se nám povedlo na poslední chvíli vyjednat dohrávku domácího mistrovského zápasu s Litoměřicemi.
V dnešní velice hektické a nejisté době to může být na dlouhou dobu poslední domácí, víkendový zápas, který můžete navštívit a užít si ho.
Především kvůli Vám jsme vyvinuli nemalé úsilí a očekáváme, že padne limit 1000 diváků. Potřebujeme Vás a tak nás přijďte podpořit!

„Nákup místenek“ pro permanentkáře zde
Po kliknutí na odkaz Vám vyjede první okno, kde zadáte šestimístné číslo Vaší permanentky, poté vyberete sektor A nebo B (viz plánek – prozatímní sektory zůstávají stejné jako při přátelských utkáních).
Následně zvolíte libovolné místo a na email Vám přijde vstupenka na zápas. Při vstupu do haly se budete prokazovat touto vstupenkou nikoli vstupenkou permanentní. Míst na sezení v hale je připraven dostatek, proto jsme nechali na každém z Vás, aby jste si při vstupu našli své oblíbené místo, na kterém se ale prosím poté zdržujte. Všechna místa na provizorních lavičkách jsou označená (na každé lavičce je možné sezení pouze 4 osob)
V případě, že opustíte své místo k sezení je nutné dodržovat 2m rozestup.

Online prodej vstupenek zde

NA ZIMNÍ STADION JE MOŽNÝ VSTUP POUZE S ROUŠKOU!
Vstup do sektoru A (tribuna domácí, tribuna hosté, tribuna u baru Hendrych) přes hlavní pokladnu, k dispozici bar Hendrych a stánek Krakonoš.
Vstup do sektoru B (hlavní tribuna, sedačky) z ulice Hálkova + Fügnerova, k dispozici stánek Radegast (udírna)
Stání podél mantinelů je zakázáno!