HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV říjnu 2019 byly zveřejněné tyto aktuality

31.10.Komentář
29.10.Komentář V. BaďoučkaVstup do utkání jsme si zkomplikovali třemi vyloučeními během úvodních deseti minut a umožnili jsme soupeři jít do vedení. Rychle jsme dokázali stav srovnat, ale i nadále jsme měli problém se vyrovnat s agresivní hrou soupeře, který hrál na a často i za hranou pravidel. Ve třetí části hry jsme si vypracovali několik příležitostí na vstřelení ranky ale zrealizovat jsme dokázali pouze jednu a tak byl zápas dramatický až do samého závěru. Paka hrála velice dobře a jen bych si přál víc takových utkání abychom se dobře připravili na závěr sezóny.
24.10.Komentář
23.10.Nalezen mobilní telefonBěhem dnešního utkání byl nalezen mobilní telefon. Majitel telefonu si ho může vyzvednout na ZS u rolbařů.
21.10.Komentář V. BaďoučkaPodařilo se nám skórovat již v první minutě utkání a to jsou začátky, které nemám příliš v oblibě, protože to většinou vede k sebeuspokojení. A přesně tak proběhla první třetina. Domácí vyrovnali a k tomu dvakrát nastřelili tyčku. Po lehčí domluvě o přestávce, jsme od druhé třetiny na ledě dominovali a naši převahu jsme konečně dokázali i gólově vyjádřit.
6.10.Komentář
3.10.Komentář V BaďoučkaMrzí mne, že prestižní utkání opět dopadlo lépe pro Trutnov. Připravovali jsme se na defenzivní styl hry soupeře a přesto, že se naše předpoklady naplnili, dokázali jsme si vytvořit dostatek dobrých příležitostí k tomu abychom skórovali a v utkání byli úspěšní. Bohužel v koncovce nám scházel klid a v některých situací více jednoduchosti. Dokázali jsme vstřelit gól pouze při hře 5 na 3 a pokud nejste schopni za 60 minut skórovat ve hře 5 na 5, těžko se na jeden vstřelený gól vyhrává. Soupeř potrestal naše dvě špatně sehraná vhazování v obranném pásmu a to mu bohužel stačilo na zisk tří bodů. Není na škodu, když dostaneme přes prsty ale znovu opakuji, že se to nesmí stávat s tímto soupeřem.