V lednu 2020 byly zveřejněné tyto aktuality

6.1.Změna začátku utkání!Začátek sobotního utkání BK Nová Paka:HC Stadion Vrchlabí, který se koná v Nové pace, se posouvá na 18:00 hod., místo plánovaných 17:00 hod.
7.1.Komentář V. BaďoučkaPo vánoční pauze bylo vidět, že hráči měli chuť opět si zahrát mistrovské utkání. Od úvodu zápasu jsme na ledě jasně dominovali, lépe jsme bruslili, dobře kombinovali, ale hlavně jsme se snažili o častou střelbu. Pokud bychom nezvolnili v druhé třetině mohlo utkání skončit daleko větším rozdílem.
9.1.Komentář
13.1.Olympiáda pro děti!Přihlaste vaše děti na Olympiádu pro děti, kde si budou moci všichni vyzkoušet řadu bruslařských a hokejových disciplín a navíc budou všechny děti odměněny! V sobotu 18.1 od 9:00 v rámci Školy bruslení proběhne Olympiáda pro děti bez rozdílu věku.
14.1.Komentář V. BaďoučkaV první třetině jsme dokázali dvakrát rychle využít přesilovou hru a následně navýšit naše vedení na 3:0, měli jsme i další brankové příležitosti, byl to ale soupeř, který díky naší vlastní brance snížil. Od druhé třetiny naše hra upadla do podprůměru a soupeř průběh zápasu po brejku zdramatizoval. Naší hře scházel důraz a snaha po zakončení. Byli jsme nedisciplinovaní a naši hru komplikovala častá vyloučení, která sobotní soupeř nebyl schopen potrestat, pokud bychom tímto stylem hráli proti týmům s lepší přesilovou hrou utkání bychom ztráceli. Vyvarovat se zbytečných faulů, zejména v útočném pásmu, je první úkol do dalších utkání.
15.1.Tomáš RolinekTomáš Rolinek končí v našem klubu HC Stadion Vrchlabí a vrací se do HC Dynamo Pardubice. Více informací přineseme v blízké době.
16.1.Komentář
21.1.Komentář V. BaďoučkaPřestože jsme díky nemocem a zraněním neodcestovali do Jablonce v optimální sestavě, podali jsme dobrý a až na poslední čtyři minuty koncentrovaný výkon. První třetina se hrála v dobrém tempu, skončila 1:1, ale více vyložených šancí jsme si vypracovali my. V druhé části hry jsme naši převahu vyjádřili dvěma góly a když jsme v úvodu třetí třetiny rychle vstřelili čtvrtou branku bylo o zápase rozhodnuto a nebýt naší lehkovážnosti v samotném závěru, mohl být konečné skóre výraznější.
22.1.ŘisutyZápas s Řisuty se hraje od 18:00!!
22.1.Akce týden hokejeUž nyní v sobotu 25.1. nebude klasická Škola bruslení, ale náborová akce Pojď hrát hokej, která začíná od 9:00 registraci při vstupu na ZS. Všechny děti ve věku 4-8 let si můžou zdarma přijít vyzkoušet jaké to je být hokejistou! Těšíme se na vás!
24.1.Komentář
25.1.Střídavé starty-Vágner

V tomto týdnu jsme byli osloveni klubem HC Slovan Ústí nad Labem, účastníkem Chance ligy, zda bychom jim krátkodobě pomohli vystužit jejich zadní řady, kde mají velkou marodku. Měli velký zájem o střídavé starty pro jejich bývalého a dlouholetého kapitána Martina Vágnera.

Vzhledem k našemu momentálnímu postavení v tabulce jsme se po dohodě s Martinem rozhodli Ústí vyhovět. Koukáme se na to z té pozitivní stránky - přestupní řád toto umožňuje bez jakéhokoliv omezení pro Martinův start v našem play-of i v případné kvalifikaci. Martin si zahraje velice kvalitní zápasy, což bude výborná průprava pro nejdůležitější část naší sezóny a my tu ve zbytku základní části budeme mít větší prostor pro naše mladé kluky. Martin by měl za Ústí naskočit již tento víkend a zpět k našemu týmu se připojí v průběhu února.

28.1.Komentář V. BaďoučkaPo našem rychle vstřeleném gólu jsme ztratili koncentraci ve hře dozadu a umožnili tím soupeři několik přečíslení a dovolili mu stav otočit v jeho prospěch. V závěru druhé třetiny jsme stav utkání srovnali ale v úvodu druhé části hry jsme opět po naší chybě v založení pustili soupeře do vedení. O osudu utkání rozhodly tři naše branky v rozmezí 6-ti minut v prostřední části hry. Spokojenost panuje pouze se ziskem tří bodů, protože náš výkon nebyl proti nadšeně bojujícím domácím hráčům ideální.
28.1.Přesun termínu zápasuDomácí zápas proti Jablonci se odehraje dne 5.2.2020!