HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV březnu 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

28.3.Utkání 28.3.2021Dnešní utkání Na Lapači můžete sledovat živě na ČT sport od 17:00.
28.3.Line-up 28.3.2021
26.3.Line-up 26.3.2021
24.3.Line-up 24.3.2021
23.3.Krkonošský deníkRozhovor s kapitánem Tomášem Jirků
23.3.Line-up 23.3.2021
20.3.Line-up 20.3.2021
19.3.Line-up 19.3.2021
18.3.NarozeninyDnes slaví 24. narozeniny útočník David Chalupa. Přejeme mu všechno nejlepší!
16.3.HokejkaTV - play offPro všechny naše permanentkáře platí bezplatné sledování Hokejky i na play off.
10.3.PoděkováníDěkujeme Nemocnici Vrchlabí za testování, díky kterému jsme mohli odehrát dosavadní sezónu.
Pracovníkům z covidových oddělení vrchlabské nemocnice předali naši hráči jako poděkování dárkové koše.

8.3.HCV x Kladno

Jiří Jakubec k dnešnímu utkání:

Posledním domácím vítězstvím nad Kolínem jsme si zajistili přímý postup do čtvrtfinále play-off. Považuji to za ohromný a zasloužený úspěch, který se povedl především díky skvěle fungující kabině a všem klukům za to patří obrovský dík.
K základní části se ještě podrobně vrátíme v následující pauze před začátkem play-off.
Dnes nás ještě čeká prestižní zápas na ledě prvního Kladna. Stejně jako další týmy jsme se i my rozhodli dát v tomto zápase prostor všem mladíkům, které máme v širší sestavě. Někteří zkušení hráči potřebují doléčit drobné šrámy, ale hlavně vzhledem k tomu, že momentálně nemáme kádr pro play-off nijak široký, tak chceme vidět mladé hráče v akci. Pokud se nám během dneška vše povede administrativně dotáhnout, tak by za nás dnes mohli naskočit i odchovanci Radek Šír a Radim Šlaicher.

5.3.Jiří Jakubec, sportovní manažer, k zítřejšímu utkání:
„Zítřejší domácí utkání odchytá Pavel Kantor. Pouštíme ho u nás do branky, protože je to dobré pro všechny strany. Je to bezesporu velice kvalitní gólman, který nám může pomoci a je možné, že ho ještě v závěru sezóny budou potřebovat v Pardubicích.
Plán s nasazováním jednotlivých brankářů jsme utvořili po vzájemné dohodě s naším i pardubickým trenérem brankářů již před 14 dny a zatím se nám daří ho dodržovat."
2.3.Aktuality z A-týmu

Rád bych navázal na nedávné info ohledně situace a příprav našeho týmu na play-off.
Jak jste asi zaregistrovali, tak bohužel ani našemu týmu se nevyhnuly ztráty způsobené zraněními v našem partnerském klubu. Na rozsáhlou marodku musel klub reagovat, tudíž si povolali zpět do svého kádru Michala Pochobradského, Ondřeje Válu a Matouše Kratochvila a ukončili tak pro letošní sezónu působení těchto hráčů ve Vrchlabí.
Pro nás jsou to sice citelné ztráty, ale nedá se nic dělat. Tímto klukům moc děkujeme za práci, kterou pro Vrchlabí odvedli a přejeme jim, ať se jim v Pardubicích daří.

Směrem k závěrečným zápasům v základní části máme ale i dobré zprávy.
Z krátké marodky by se měl vrátit a měl by být k dispozici obránce Ján Niko a velice pravděpodobně již do zítřejšího zápasu nastoupí i Tomáš Nouza. Zároveň by se k našemu týmu měl z Pardubic připojit Tomáš Zeman a také nová tvář, juniorský reprezentant - Filip Koffer. Stále platí náš cíl, vybojovat si odpočinek v předkole a uhrát 4. místo. Nyní máme stále vše ve svých rukou a uděláme pro to maximum.

J.J. - sportovní manažer klubu
2.3.HokejkaTVBezplatné sledování HokejkyTV je pro naše permanenkáře opět prodlouženo.
Zápasy můžete sledovat živě i celý březen.