HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV únoru 2017 byly zveřejněné tyto aktuality

1.2.Zprávy z Univerziádykde nastupuje Dominik Novák a Tomáš Šťastný. Dnešní druhý zápas ve skupině ČR x Čína 15:0, Šťastný v zápase zaznamenal dva přesné zásahy.
3.2.DŮLEŽITÉ INFORMACE DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO FANOUŠKY K ZÍTŘEJŠÍMU DERBY!!! Pro vrchlabské fanoušky budou otevřeny dvě pokladny u hlavního vchodu na ZS a to již od 16:00 hod. Pro hosty z Trutnova jsme vyčlenili vlastní vchod s pokladnou, a to z boční strany zimního stadionu - ul. Hálkova, vše bude důkladně označeno. Otevřeno budeme mít od 16:15 hod. Prosíme všechny fanoušky, aby přišli na utkání o něco dříve, protože u vstupu budou vždy probíhat osobní prohlídky. Je to z toho důvodu, že se jedná o historicky vyhrocený zápas. Posílena bude také pořadatelská služba přímo uvnitř zimního stadionu. Stejně tak vnímají toto utkání jako rizikové i státní orgány a také z jejich strany budou provedena organizační opatření ke klidnému průběhu zápasu. Děkujeme za pochopení. Partnerem večera je Rádio Černá hora, které bude mít před vchodem na ZS svoje hostesky. Ty budou malovat vrchlabským fanouškům na tváře modrobílé vlajky a zároveň si pro vás připravily o 1. přestávce soutěž na ledě v hodu s barelem naplněným vodou. Ceny do soutěže věnovalo Rádio Černá hora. Na tomto zápase budou také Ice girls, u kterých si budete moci zatipovat na výsledek zápasu. Po jeho skončení, bude vítěz zveřejněn na našem FB a zároveň vyrozuměn telefonicky. Od HC obdrží pěknou cenu. Tak neváhejte a přijďte na napínavý zápas!!!!
5.2.Zprávy z UniverziádyDominik Novák pomohl jednou brankou k postupu českého výběru do semifinále na zimní Univerziádě. Na výhře nad Slovenskem 4:3 po samostatných nájezdech měl také svůj podíl Tomáš Šťastný, který dokázal proměnit svůj nájezd v této dovednostní loterii. Na Českou republiku nyní čeká v semifinále jeden z dvojice Kazachstán - Švédsko. Semifinále bude na programu 7.2. od 14:30.
11.2.Změna termínu utkání!!!Poslední utkání v základní části proti Děčínu odehrajeme místo plánované středy 22. února již o den dříve v úterý 21. února od 18:00!!!
22.2.Do Vrchlabí přijedou Kozli z Kolína. V prvním kole play-off se domácí HC Stadion Vrchlabí utká s týmem SC Kolín
24.2.Fanbus do Kolína - SUPRAS vypravuje na oba venkovní zápasy Play off v Kolíně fanbus (pondělí 27.2. a pátek 3.3.). Odjezd z Hostinneho 15:10 a z Vrchlabí 15:30. Příhlásit se můžete buď na FB události a nebo formou SMS na cislo 604 684 111.
25.2.DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!!Dnešním dnem začínají zápasy play off, na které neplatí základní permanentní vstupenky. Vstupenka pro dospělou osobu stojí 70 Kč, pro děti, studenty, důchodce a invalidy stojí 50 Kč.