HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Dvůr Králové - Náchod - HC Krkonoše 6:1

Pětka prohrála 1:6 ve Dvoře

14.10.2012
Tomáš Pavlík
Páťáci Krkonoš poprvé v sezoně vyšli bodově naprázdno, když nedokázali uspět na ledě Dvora Králové. Jedinou branku vstřelil ze samostatného nájezdu Šlaicher.
6., sobota 13.10.2012,
Dvůr Králové - Náchod
6:1
HC Krkonoše
Trejtnar - Kuhn, Vognar, Nezbeda, Hak, Jansa, Bujárek, Hynek, Bonaventura, Voděrek, Holub, Ševl
Holubec, Borowski - Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Henych, Kroh, Stehlík, Chlouda, Šubrt, Sporysch
Třetiny: 3:0, 0:0, 3:1  Branka: Šlaicher
V 6. kole na sebe narazily dva doposud neporažené týmy. Očekával se vyrovnaný zápas, ale bohužel, hráči Dvora Králové ovládli zápas v celém průběhu, krkonošští se téměř nedostávali do šancí. V první třetině dva "slepené " góly během 11 vteřin páté minuty zajistily náskok Dvora, který ještě do konce třetiny zvýšili. Převaha domácích přetrvávala i ve druhé třetině, ale nabyla zúročena žádným gólem. Třetí třetina jakoby kopírovala první a opět hosté dvakrát inkasovali během jedné minuty. Hrozivý stav 6:0 zmírnil v 59. minutě Šlaicher, když proměnil samostatný nájezd. První prohra krkonošského týmu v této sezoně.