HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Jaroměř 9:4

Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Jaroměř 9:4

9:4
Jaroměř
br. Červinka, Perička, Rychlovský, Zábranský, Oborník, Kafková, Vedral, Novotný, Vlk, Grof, Klepš, Kafka, Mach, Trejbal
br.Toman P., br.Kvaček, Nedomlel, Petiška, Švagr, Jahelka, Toman F., Hejzlar,Bedroš, Netolický, Krištof, Bedlek, Nepraš, Ziegler, Hofman, Suchánková
Třetiny: 3:3,2:0,4:1  Trejbal – 3, Mach – 2, Zábranský -2, Novotný – 1, Vedral – 1

Do utkání, kde nás čekal kvalitní soupeř z Jaroměře, jsme vstoupili velmi aktivně. Zaslouženě jsme se dostali do vedení 3:0, kdy jsme ještě několik jasných šancí neproměnili. Bohužel, na konci první třetiny přišlo úplné vypadnutí z role všech našich hráčů a soupeř po třech slepených gólech vyrovnal průběžné skóre zápasu. Od druhé třetiny jsme opět začali diktovat tempo hry, naštěstí již nepřišlo hluché období a náš tým si zaslouženě došel pro vítězství 9:4.