HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Trutnov 20:1

13.kolo, sobota 18.11.2017, 12:30
Vrchlabí
Trutnov
br. Červinka, Rychlovský, Zábranský, Oborník, Kafková, Vedral, Novotný, Vlk, Kafka, Mach, Trejbal, Srnský
br.Dub, br.Podzimek, Havlík, Stojkovič, Tran, Smyček, Rutrle, Bon, Branda, Leder, Kotyk, Sadílek
Třetiny: 4:0,9:1,7:0  Branky: Mach-7, Novotný-5, Vedral-3, Zábranský-2,Kafka-1, Oborník-1, Trejbal – 1

Ohlasy trenérů

Po ztraceném utkání v Novém Městě nad Metují, byl tým připravený odčinit porážku doma proti Trutnovu. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a soupeři jsme téměř nepůjčovali kotouč. Tento scénář vystihuje v podstatě průběh celého utkání a za své hovoří i konečný výsledek 20:1. Pochvalu si zaslouží všichni hráči včetně brankáře, protože tým šlapal bez ohledu na výsledek celé utkání, a proto se nám podařilo dvacátou branku vstřelit vteřinu před koncem.