HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - HK Mountfield HK 3:2

11.kolo, sobota 11.11.2017, 12:30
Vrchlabí
HK Mountfield HK
br. Červinka, Rychlovský, Zábranský, Kafková, Novotný, Vlk, Kafka Grof, Klepš, Oborník, Mach, Vedral
br. Lequin, br. Kasal, Veselý M., Zrzavý, Dunda, Pražák, Vencl, Síla, Nefe, Sklenář, Klíma, Bezpalec, Koldrt, Veselý D., Jón
Třetiny: 1:0,1:1,1:1  Branky:Grof 1, Novotný 1, Zábranský 1

Ohlasy trenérů

Starší žáci, oslabení o dva klíčové hráče, včetně kapitána Radka Peričky a Jana Trejbala, předvedli v 11 lidech, s lídrem tabulky, vynikající bojovný a týmový výkon. V první třetině měl Mountfield optický tlak, ale nám se podařilo po rychlém protiútoku skórovat. Dostali jsme se dokonce do dvoubrankového vedení, avšak hradečtí neustále obstřelovali naši branku. Tu ale střežil muž zápasu - vynikající Jakub Červinka. Přesto, že Mountfield dokázal vyrovnat stav na 2:2, kluci se nevzdali a pořád bojovali, odměnou jim byla třetí a vítězná branka do sítě soupeře.