HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Opočno 16:1

8.kolo, sobota 28.10.2017, 12:30
Vrchlabí
Opočno
br. Červinka, Perička, Rychlovský, Zábranský, Kafková, Vedral, Novotný,Grof, Klepš, Mach, Trejbal, Srnský
br.Beránek, Peňáz, Hvězda, Kopecký, Kahanec, Kubíček, Mudroch, Dvořák,Paštika, Krivčík, Krejzlová, Havlíček, Sobotka
Třetiny: 7:0,5:1,4:0  Branky: Perička -5, Zábranský -3, Novotný -2, Srnský -2, Grof -1, Mach -1, Rychlovský -1, Trejbal -1.

Ohlasy trenérů

Povedl se nám vstup do utkání a naši kluci jasně dominovali a soupeře přehrávali ve všech směrech, převahu jsme potvrdili i vstřelenými góly. Ve zbytku utkání jsme poněkud polevili, ale i přesto jsme měli jasně navrch a přidali jsme ještě několik branek. V tomto utkání si kluci mohli vyzkoušet útočné herní kombinace a došlo i k výměně postů u některých hráčů.