HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Rychnov nad Kněžnou - Vrchlabí 3:15

Reportáž ze zápasu: Rychnov nad Kněžnou - Vrchlabí 3:15

7.kolo, neděle 3.12.2017, 10:30
Rychnov nad Kněžnou
3:15
Brankář: Losenický M. Hráči: Klanica P., Gabriel T., Posker O., Kučera M., Imlauf P., John M., Polonská E.
Třetiny: 1:8,2:4,0:3

Za obě utkání klukům nelze nic vytknout. V prvním utkání nebylo pochyb o vítězi od samého začátku, kluci si drželi tempo a soupeře nepustili do žádného většího tlaku. Druhé utkání přineslo očekávanou vyrovnanou bitvu, kterou začal lépe soupeř a po dvou minutách vyhrával 2:0, kluci do přestávky vyrovnali a celou druhou třetinu, kterou vyhráli 7:2, jasně soupeře přehrávali. Ve třetí třetině klukům evidentně docházely síly, takže soupeř minutu před koncem vyrovnal na 10:10. Celou "bitvu" se nakonec podařilo vyhrát 2 s před závěrečnou sirénou, za což kluci zaslouží velkou pochvalu! "Celý úspěch v obou utkáních podtrhnul skvělým výkonem brankář Michal Losenický, který kluky podržel v těžkých chvílích!"