HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Offline rozhovor: Radovan Biegl

Fanoušci – Offline rozhovor: Radovan Biegl

Fanoušci  –  Offline rozhovor: Radovan BieglZkušený 40 letý bankář, jenž prošel řadou extraligových klubů, dostal příležitost i v národním mužstvu, zamířil pro letošní sezonu do Vrchlabí. Radovan Biegl nepřišel však do Podkrkonoší jako jednička, ba naopak bude pravděpodobně krýt záda Ševčíkovi a bude předávat své bohaté zkušenosti všem mladým brankářům.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 26 odpovědí v této kategorii celkem.


Tomáš (zbynek.bujarek@seznam.cz - zlín) 19.9.2009, 08:38
ahoj radku chtel bych ti poprat at sa ti dari ve vrchlabi,tom sel za taba do zlina,vsak ty vis,cely zlin ti fandi hodne stesti a mnoho uspechu zatim ahoj

Odpověď:
Děkuji za přání,jsem rád,že na mě ve Zlíně fanoušci nezapomněli.Bylo mi u vás dobře,byli jste skvělí.Ševci do toho!

JOSEF (VS) 14.9.2009, 19:19
Ať se daří ogare a někdy se zastav na Vsetíně ! Trnková je !

Odpověď:
Trnková by se hodila, no uvidíme, je to přeci jen trochu daleko. Ať se daří.

Fanoušek (Vsetín) 12.9.2009, 11:43
Zdraví fanoušek Vsetína ! Radovane chci ti popřát hodně štěstí v novém angažmá. Mám na tebe otázku kdyby se Vsetínu povedlo postoupit do 1.ligy a dostal bys nabídku šel bys do toho ?

Odpověď:
Zdravím taky. Otázka poněkud předčasná, ale určitě bych o takové nabídce hodně přemýšlel. Díky za přání.

Pája (Jankovice) 12.9.2009, 00:40
čus bus Ráďo. nemáme na Tebe žádný dotaz. Jen Ti chceme říct, že Tě strašně moc zbožňujeme. Nadále zústáváš jako náš vsetínský hrdina. Navždy si se zapsal u nás v srdíčku. Náš prvorozený bude Ráďa, po Tobě!!! Ať žiješ!

Odpověď:
To mě moc těší. Naoplátku všichni na Vsetíně víte, že já nedám na Vsetín dopustit. Na zpívající Lapač nikdy nezapomenu.

mara_pv (marapv@seznam.cz - HK Jestřábi Prostějov) 11.9.2009, 21:55
Ahoj Radku. Jak vzpomínáš na působení v Prostějově a jak hodnotíš prostějovské fans?Sleduješ ještě situaci v Prostějově? Ať se ti ve Vrchlabí daří a podaří se nějaký úspěch.

Odpověď:
Zažil jsem u vás dobré i horší časy / co se týká mých výkonů /, ale jinak fajn. Je škoda, že Jestřábi sestoupili, protože lidi mají hokej rádi. Proto Jestřábi vzhůru do 1.ligy. Díky za přání.

valachian (Vsetín) 11.9.2009, 21:17
Zdravím Radku, doufám, že si v letošní sezoně najdeš aspoň jeden den na návštěvu hokeje na Vsetíně, moc rádi tě tu všichni uvidíme. Přeju hodně štěstí v nadcházející sezoně a hlavně zdraví. btw. jak se na dálném severu shání slivovička? :)

Odpověď:
Jak už jsem psal v jedné z odpovědí, rád bych přijel, ale je to docela daleko. Trnku jsem tady ani nezkoušel sehnat, kamarádi Valaši snad pomůžou. Zima bude dlouhá… Díky za přání.

erika 10.9.2009, 16:40
Radku prej prodávaš zapasy je to pravda?vyhodily tě za to s Třince

Odpověď:
Dobrá otázka. Neprodávám, nemám to zapotřebí. To nějaký anonymní, statečný blbec trpící pocitem méněcennosti něco vymyslí, aby upoutal pozornost, další tomu uvěří. Proti anonymní pomluvě není obrany. Nemá smysl se tím vůbec zabývat, protože nejhorší je srážka s blbcem. Vždy se snažím pro své mužstvo odvést co nejlepší výkon, ne vždy se to povede. Pak může vyskočit na scénu blb. Důvod, proč mě vyhodili, je přesně opačný. Překvapivé, že? Ale to je na dlouhé povídání, to bych se upsal. Asi by moje kariéra nebyla tak dlouhá, kdyby na tom bylo něco pravdy, že? Ale nic ve zlým, rád si o svém ,,odejítí´´ z Třince kdykoliv popovídám. Měj se hezky, ale nesmíš všemu věřit.

Jitka (F.jitunka@seznam.cz - Praha/vsetín) 9.9.2009, 16:50
Ahoj Radku.Mám na Tebe jeden dotaz. Jak proběhla aklimatizace z teplejších krajů do chladnějších?
Pokud bys cítil chlad, tak s tím něco uděláme. Doufám, že nepohrdneš fanouškovskou návštěvou. Určitě si Tě najdeme.
Za fanoušky VS Jitka

Odpověď:
Samozřejmě tě rád uvidím. Jsem tady už jako doma. Silně mi to tady připadá jako na Vsetíně. Atmosféra v klubu, v kabině, fanoušci při zápase, prostě paráda. Určitě přijeď, zahřívadlo samozřejmě vezmi s sebou.

Casper (casper7@email.cz - Přerov) 4.9.2009, 20:09
Ahoj Radku chci se zeptat jestli chystáš do Vrchlabí nový nástřik masky nebo budeš pokračovat v té masce ze Zlína nebo z Třince? Díky moc ať se ti daří.

Odpověď:
Budu používat ,,třineckou babičku´´ bez úprav. Nebyl čas na změnu, bohužel.

sapori (sapori@seznam.cz - HC Vrchlabí) 3.9.2009, 20:50
ahoj, chtěl bych se zeptat jaký jsi měl pocit z toho když se ozvalo zrovna Vrchlabí a co máš v plánu až skončíš s hokejem ?? díky za odpověd a přeji hodně zdraví protože to je ve sportu nejdůležitější :-)

Odpověď:
Upřímně jsem byl rád, proto ještě nemusím přemýšlet, co bude, až bude. Zdraví je důležitý nejen pro sportovce. Buď zdráv a děkuju.


Další stránky
123>>