HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
07.09.2017, 14:13
 
 
TO: Rikardio No nevím jestli kopeš za nás fanoušky nebo za stránky. čau. Smajlík
 
 
Rikardio | HcVr
07.09.2017, 13:09
 
 
TO: Atheros A já si loni k vánocům přál takovej ten bagr na písek, stěma páčkama, jak můžeš ovládat tu radlici a taky mi ho nikdo nedal.. Hold není vždycky všechno no.... B-) Smajlík
 
 
07.09.2017, 11:10
 
 
Atheros: kliiid za 6 dní bude nový web, tak třeba tam :-)
 
 
07.09.2017, 09:30
 
 
Určitě by šlo o nových hráčích napsat víc informací.Jste jak tajemný hrad v KARPATECH.uŽ V LONI jsme si přáli kolonku přišli,odešli odkud, kam a nic se nezměnilo.
 
 
pepahcv | Vrchlabí
06.09.2017, 23:16
 
 
TO: jiri.zaplatile: Dvě naše největší posilyjsou Pšurný a Pojkar. První z nich odehrál oba venkovní přípravné duely. Pojkar hrál přípravák ve Dvoře a patřil k nejlepším. Přehled,zkušenosti... Tady bych se nebál.
 
 
jiri.zaplatile | Vrchlabi hc
06.09.2017, 21:22
 
 
Vazeni hokejvi priznivci.V patek mame posledni pripravny zapas s Trutnovem a ja jsem jeste nevidel ani jednu z velkych posil,ktere byly avizovany.Jak se maji s tymem sehrat?Jsou to sice zkuseni a ostrileni borci ale co ostatni hraci?Proc tady nejsou a nehraji?Vim,ze hledate a davate moznost nasim mladym kmenovym hracum ale vedle koho maji hokejove vyrut?Asi jen nas trener vi jak nato.
 
 
03.09.2017, 13:36
 
 
Naprostý souhlas trenere. A dobrý výkon našich borců.Neví ale, kam se při mistráku ve Dvoře všichni vejdeme.
 
 
claupe | Vrchlabí
01.09.2017, 10:10
 
 
Ahojky nemá dnes někdo dvě volná místa na hokej do Dvora *HRAC Smajlík *HRAC Smajlík *TRUBKA
 
 
01.09.2017, 00:22
 
 
Ahoj všichni,
nyní zažíváme opět hektické období, kdy přípravy na sezónu vrcholí. Co se týká redakce, tak i na tom pracujeme a doufám, že již v krátké době i na tomto poli budeme podávat TOP výkony. Smajlík
Co se týká A-mužstva, tak až dnes se víceméně z 99% vykrystalizovala sestava pro letošní sezónu. Již brzy bude sestava zveřejněna na našem webu.
Zítra do Dvora odjíždíme v "plné palbě", včetně všech nových hráčů, tak uvidíme. *BOJ
 
 
27.08.2017, 18:04
 
 
TO: jiri.zaplatile Ahoj a co dál?
 
 
26.08.2017, 14:46
 
 
TO: Skijumper Musíme věřit tomu,že ikdyž hrajem "jen" amatérskou soutěž,tak naše vedení se v rámci možností umí chovat profesionálně a tudíž tedy ví co dělá.My můžem Janě P. za dobře odváděnou práci jen a jen poděkovat.Snad se brzy podaří brzy najít taková náhrada,aby to tu fungovalo minimálně na takové úrovni jako donedávna... *HRAC
 
 
26.08.2017, 10:34
 
 
Při prvním domácím zápase se bylo na co koukat.Naše mladé pušky jsou šikovné.Máme se nač těčit.
 
 
25.08.2017, 23:30
 
 
Paní Jana Poskerová skončila? Tak to je zpráva rovná těm funkcionářským přešlapům v play-off v uplynulých letech. Snad to byl poslední písek na ledě v této sezóně a HC Vrchlabí už zase bude jen a jen tím širokým a jednotným týmem hráčů, realizačního týmu, sponzorů a diváků. Paní Janakrk si zaslouží velké poděkování, odvedla ohromný kus práce. Rád bych ji zatleskal třeba i před zápasem, ale nevím, která to je. Tak za "přespolní" alespoň tady: Paní Jano děkujeme!
 
 
25.08.2017, 14:24
 
 
Díky za vysvětlení stávající situace,je to jako všude,když někdo převyšuje ostatní tak z hrušky dolu.Paní Poskerová dík za Vaši práci byla jste jedna z mála která reagovala na naše dotazy a dost tvrdě jste obhajovala oddíl a redakci. Takových lidí se zbavuje jen blázen.
 
 
25.08.2017, 12:57
 
 
K dnešnímu přátelskému zápasu s hradeckou juniorkou.
K dnešnímu zápasu přistupujeme jako k přípravě a velký prostor dostanou všichni naši mladíci, zatímco některé opory mají na dnešek volno. Naskočit bychom měli v této sestavě: Jelínek, Sobotka - Jirků, Abraham, Matějček, Beran, Chleborád, Skočovský - Oppelt, Filip, Šťastný, Rychlovský, Urban, Maďar, Mach, Kerekanič, Krsek
V týmu hradecké juniorky by se měli objevit i vrchlabští odchovanci - Kynčl, Pažourek a bratři Moníci.
Co se týká našeho A-týmu pro letošní sezónu, tak útok považujeme za víceméně kompletní a ani při zranění M.Procházky již do jeho složení nechceme zasahovat. Michal je po úspěšné operaci a nyní se uzdravuje. Příležitost tak dostanou místní hráči, kterých tu máme dostatek.
Co se týká obrany, tak tu stále ještě ladíme. Musím říci, že na výběr máme dost hráčů a sestavu zadních řad chceme uzavřít po přáteláku ve Dvoře (1.9.), který bychom měli odehrát v kompletním složení.
 
 
25.08.2017, 12:42
 
 
Manažerské zprávičky - srpen
dovolím si reagovat na kritické připomínky k našemu webu. Bohužel musím uznat, že máte ve většině věcí pravdu. Náš web spravuje firma e-sports, tak jako drtivé většině hokejových klubů. Ve spolupráci s námi zajišťuje i obsazení redakce. Po loňské sezóně jsme se dohodli na změně a činnost tak ukončila Jana Poskerová. K očekávanému zlepšení však nedošlo a v tuto chvíli je to spíše naopak.
Vše je to o lidech a zatím se nám nepovedlo najít fundovaného a zapáleného vedoucího redakce. I když jsme inzerovali již mnohokrát. Nicméně na všem se opravdu pracuje a doufám, že se v nejbližší době i v této činnosti polepšíme.
Na začátek sezóny máme připraveno opravdu dost změn a doufám, že všechny budou k lepšímu. Mělo by to pro Vás být překvapení. Tak s námi mějte ještě chvilku strpení a nezapomeňte, že mistrovská sezóna začíná derby zápasem se Dvorem.
 
 
23.08.2017, 09:47
 
 
BÝVALO DOBRÝM ZVYKEM,ŽE REDAKCE NA DOTAZY FANOUŠKŮ REAGOVALA.ASI CHYBÍ JANAKRK!
 
 
hermoch | TRUTNOV
22.08.2017, 18:47
 
 
TO: jinfa tak to jo mě zmátlo-Litujeme, ale k vámi zvolené kategorii neexistuje soupiska.
 
 
20.08.2017, 10:50
 
 
Jak to bude s permicemi.Na stránkách máte dvě možnosti.Děkuji za rychlou opravu nesrounalostí
 
 
19.08.2017, 18:58
 
 
TO: hermoch jestli to nebude tím,že soupiska ještě není uzavřena... :P
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.