HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
11.06.2019, 07:09
 
 
odkaz
Tak nevím....
 
 
01.06.2019, 09:57
 
 
 
 
jinfa | vrchlabí
21.05.2019, 19:43
 
 
Tak na výjezd do Letňan už nepojedem...Letci prodali licenci Příbrami. Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
07.05.2019, 10:43
 
 
Jsem rád,že zůstáváme u toho postoupit sportovní cestou!!!! Smajlík Ty hříšné peníze za licenci(dle pí Gajošové z Hodonína,údajně cca 5.5 milónů),se opravdu dají v našem klubu použít lépe.Věřím,že budem ještě silnější než loni.HCV-olé!!!
 
 
07.05.2019, 08:26
 
 
Děkuji panu Jakubcovi za informace. Krátká okurková sezóna skončila a už se těším na další novinky a vše co se bude týkat následující sezóny. Zajímá mě nyní především jaký model bude v Chance lize.Jestli bude zachován přímý postup z 2. ligy, nebo bude baráž a nebo se 1. liga uzavře a možnost jít výš bude jen odkup licence. HC HCV DO TOHO!!!!!!
 
 
06.05.2019, 22:33
 
 
J. Jakubec, děkuji za info... Nevypadá to vůbec špatně do další sezony... Smajlík
 
 
06.05.2019, 13:57
 
 
Zhodnocení sezóny se mi líbí. Je fajn, že jsou tu i nadále ty nejvyšší ambice. A že si 1.ligu chtějí vybojovat sportovní cestou. Pak je naprosto skvělé, že u nás i nadále bude působit Kuba Soukup. Skvělý gólman je základ. A jak píše J. Jakubec, tak snad i velká část mužstva. Je na čem stavět. Uvidíme jaké budou příchody a jak zapadnou. Už teď se těším na srpen.
 
 
jinfa | vrchlabí
06.05.2019, 11:59
 
 
To:J.Jakubec.Velké díky za zhodnocení uplynulé sezóny a neposlední řadě za nástin sezóny budoucí. Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
03.05.2019, 18:11
 
 
Tak ve Vrchlabinkách nic nového... Smajlík , nespokojenost kvůli nesplnění cíle a také,že se nám tady rozmohl nešvar vulgárního skandování a používání pyra na stadiónech Smajlík Na tom musíme my fanoušci zapracovat!!!Ty pokuty jsou dost mastné!!! Stejně tak celý tým se musí poučit a udělat všechno proto ,aby nová sezóna byla ještě úspěšnější.A to včetně derby zápasů Smajlík !!!
 
 
02.05.2019, 10:15
 
 
TO je taktika J.J bylo to celý rok.Všelijaké dohady nás fanoušků kterým na Vrchlabském hokeji záleží,shánění informací všude jinde a náš manažer a treneři mlčí
 
 
01.05.2019, 19:43
 
 
Možná přijde jeden z tahounů Rebelu jam Milfait, 27 let. Co se týče hradečáků, mnozí již nakoukli ve svém věku do extraligy. Tak zde hrál třeba kdysi neznámý Nakládal. Raději budu chodit na mladší kádr než na přestárlý z odložených hráčů, kteří si chtějí jen přivydělat a už nemají motivaci cokoli dosáhnout, na rozdíl od mladých.Minulou sezónu jsme měli myslím dobře vyváženou sestavu.
 
 
01.05.2019, 19:08
 
 
Já když čtu, jak si k nám chce Hradec posílat své hráče, které nikde nechtějí, tak se musí spokojit s Vrchlabím, tak mám smíšené pocity....Snad zůstane kádr pohromadě a nějaké zásahy v podobě takovýchto hráčů nepřijdou. Doplnit ano, ale zkušený hráč, který již má něco odehráno a bude opravdovou posilou!
 
 
jinfa | vrchlabí
01.05.2019, 16:10
 
 
...prý se něco málo dozvíme z rozhovoru s ,J.Jakubcem ve Vrchlabinkách... Smajlík ,ale myslím,že všichni čekáme daleko víc Smajlík Na stránkách HK, se člověk dozví třeba to,že jsme jim s naším nepostupem udělali čáru přes rozpočet... Smajlík
 
 
01.05.2019, 15:28
 
 
No, i já musím souhlasit s příspěvky podemnou. Fanoušci a Vrchlabští fans si určitě zaslouží důkladné zhodnocení sezony, jednotlivých hráčů a pak i vize a plány do další sezony.Stejně tak i já sleduji hokejové stránky týmů, kteří u nás měli letos hráče. ( např. Hradec, Litvínov). Takže vím, že se do přípravy ve svých mateřských klubech už zapojili pro nás letos klíčoví hráči Vrchlabí(např. Soukup, Berger, Pilař). Takže prosím naše vedení o zhodnocení sezony a o případné seznámení nás fandů o odchodech, příchodech, o s
odchodech v týmu a o naopak jeho posílení. Děkuji
 
 
01.05.2019, 14:40
 
 
Docela bych zde uvítal zhodnocení uplynulé sezóny. A také něco o budoucnosti a tak nezbývá než pátrat o novinkách ve Vrchlabí u soupeřů. 6.května zde začnou přípravu tito mladíci z HK: Jaroslav Dvořák, Jakub Hašek, Filip Jirásek, Patrik Mašín, Jakub Muška, Mikuláš Pohl, Štěpán Matějček. Další skupinu mladíků Hradec posílá do Litoměřic.
 
 
jinfa | vrchlabí
30.04.2019, 15:27
 
 
No takhle si odpoví většina z nás... Smajlík Jen jsem chtěl znát(určitě nejsem sám) názor někoho z vedení.Je pravdou,že sezóna bylá dlouhá a krásná.I přes různé spekulace(jiná soutěž,změna manažéra..)..si myslím,že budem hrát dál 2.ligu.Uvidíme,jaké budou ambice a co se všechno bude v týmu přes léto dít. Smajlík
 
 
30.04.2019, 09:24
 
 
Také bych si rád přečetl hodnocení minulé sezóny. Ale asi si umím i sám odpovědět, proč ten vytčený cíl nevyšel. Prostě byl Sokolov o malinko lepší, šťastnější a asi i fyzicky silnější. Fungoval na bázi profesionálů, kteří trénují 2x denně. O to větší poklona našim hráčům, kteří mají svoje civilní zaměstnání a k tomu ještě i dojíždění... A přesto byli Sokolovu rovnocenným soupeřem. Moc si přeju, aby mužstvo zůstalo co nejvíce pohromadě, dobře se ještě doplnilo (na celou sezónu a ne až v lednu) a opět nám dělalo radost. Nevím jaká bude spolupráce s Hradcem, vzhledem k tomu, že 2.liga je pro ně málo, ale naše vedení určitě dokáže přivést hráče, kteří sem zapadnou a budou posilami. Přibylo nám další derby, takže paráda. Už teď se těším na srpen a první přáteláky.
 
 
jinfa | vrchlabí
29.04.2019, 16:05
 
 
Snad se dozvíme, jak moc jsou liché spekulace o koupi licence...,snad někdo uveřejní rozbor ukončené sezóny a především,kde vidí vedení hlavní důvody toho,proč se" to" nevedlo. Smajlík A také jak moc, je náš tým aktivní na poli odchodů-příchodů.
 
 
28.04.2019, 21:44
 
 
Odvolání faulu je urážka rozhodčího, reaguje Vůjtek na Pešána. Ševc zahrál divadlo
26. 4. 2019 13:51
Filip Pešán si po čtvrtém zápase finálové série rýpl do třineckého útočníka Petra Vrány.
Filip Pešán si po čtvrtém zápase finálové série rýpl do třineckého útočníka Petra Vrány. | Foto: Lukáš Caha
Finálová série hokejové Tipsport extraligy mezi Libercem a Třincem nabrala ve třetím a čtvrtém zápase pořádné grády. Obránce Martin Ševc zuřil po neuznaném gólu, trenér Bílých Tygrů Filip Pešán si zase po vyrovnání série na 2:2 rýpl do útočníka Petra Vrány, že měl v prodloužení čtvrtého utkání odvolat faul. Průběh finále, jež pokračuje dnes v 17 hodin v Liberci, hodnotí bývalý reprezentační kouč Vladimír Vůjtek.
Před startem finále jste mírně favorizoval Liberec. Zůstává zatím podle vás za očekáváním?

Je to tak, hlavně v tom prvním a třetím zápase. Ve druhém a čtvrtém hrál podle mých představ, ale obecně je ta série hrozně vyrovnaná. Šancí je strašně málo, je to spíš boj než pohledný hokej a rozhodují maličkosti. Hráči se snaží nahazovat puky před branku na teč, a pokud mužstvo nepromění dvě nebo tři větší šance, které v zápase má, nevyhrává.

Za výkon v prvním a třetím finále se zkritizovali sami liberečtí hráči. Ale ani v těch zbylých dvou zápasech Třinec nepřehráli, ne?

Ani si nemyslím, že by měli být nějak lepší než Třinec. Všechny čtyři týmy, které postoupily do semifinále, byly na podobné úrovni. Ve zmiňovaném třetím finále měl Jaroslav Vlach šanci do prázdné branky, Liberec mohl vést 2:0. Nestalo se, Třinec své příležitosti proměnil.

reklama


Marku Kvapilovi se nedaří jako v základní části, možná chybí ve finále větší bodový příspěvek i od Michala Birnera nebo Tomáše Filippiho. Přesto je to 2:2, ukazuje to na sílu Liberce?

Jistě, je to špičkové mužstvo, nespoléhá jen na tyto hráče. Budoucí šampion musí ještě dvakrát vyhrát a těžko se odhaduje, jak to dopadne. Oba týmy vyhrály jednou doma, jednou venku. Může to skončit jakkoliv.

Nejdříve bouřili, pak slavili. Liberec ovládl mysl a zkrotil nával negativních emocí
Nejdříve bouřili, pak slavili. Liberec ovládl mysl a zkrotil nával negativních emocí
číst článek
Třinec neměl daleko k vedení 3:1 po domácích zápasech. Může to na něm v pátém duelu zanechat stopy?

Nemyslím si. Stejně tak si Liberec může vyčítat, že mohl vést 3:1 on. Jsou to vyspělí hráči, kteří toho spoustu dokázali. Uvědomují si, že každý zápas končí 60. minutou nebo rozhodujícím gólem v prodloužení. Hned potom už se přemýšlí o dalším zápase.

Liberec se ve čtvrtém zápase srovnal s neuznaným gólem v první třetině i vyrovnáním Třince těsně před koncem třetí části. Hlavně v prvním případě s jeho hráči cloumaly emoce.

Všechno hrálo proti nim. Vypadalo to, že zápas ztratí, ale v prodloužení přišla taková bezvýznamná střela, kterou brankář neviděl, a rozhodla. To už tak bývá, v takových zápasech většinou rozhodne nějaké nahození, clonění.

Martin Ševc se mohl na konci první třetiny pominout vzteky. Při odchodu do šatny prskal na všechny strany a sekal holí kolem sebe. Ale on i celé mužstvo se dokázalo vzpamatovat.

On se vzteká skoro v každém zápase, ale umí se rychle zklidnit a zahrát svou hru, kterou umí. Bylo to takové divadelní gesto, kterým chtěl vyburcovat spoluhráče i publikum a vynervovat soupeře. On tak hraje.

Podobně v zákulisí působí trenér Filip Pešán, který prohlásil, že by od hráče velikosti Petra Vrány čekal odvolání faulu (podrážení od Petra Jelínka) v prodloužení. Jaký je váš názor?

Ten faul si teď nevybavím, i když jsem čtvrtý zápas viděl. Ale odvolání faulu je podle mého názoru urážka rozhodčího. On (Pešán) by chtěl odvolání faulu, ale od svého hráče to nikdy nechtěl. Nikdy neuznal, že by měl jeho hráč odvolat faul. Od toho jsou tam čtyři rozhodčí. Když něco zapískají, nemělo by se to vracet.

Těžko se v prodloužení čtvrtého finále odvolává faul, když si hráč třeba není jistý, jestli ke kontaktu došlo, nebo ne. Je to tak?

Jsou i jiné momenty, kdy hráč trefí spoluhráče holí do obličeje a soupeř se zlobí, chce odvolání faulu. Ale není to vždycky jasné, není to vidět. Mnoho zapískaných faulů je sporných, a kdyby každý jezdil za rozhodčím s odvoláváním, měli bychom z toho frašku.

Retro stadiony či bizarní přešlapy. Češi ale slovenskou extraligu chválí
Retro stadiony či bizarní přešlapy. Češi ale slovenskou extraligu chválí
číst článek
Třinecký kouč Václav Varaďa v reakci na Pešánův výrok řekl, že má k dispozici video materiál proti Liberci. Rozhořely se emoce i mezi trenéry?

Je to boj o titul a bojuje se různými způsoby. Nevím, o čem Venca mluvil. (úsměv) Někdy se vytahují věci, které by se vytahovat neměly, a potom se třeba člověk po sérii omlouvá. Je to věc taktiky a charakteru.

/ Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
 
 
28.04.2019, 21:00
 
 
To abyste měli i jiný náhled na vaše bordeláře a rváče, a ne ten váš zkreslený a značně podjatý.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Trutnov
HC Stadion Vrchlabí