Diskusní fórum
Dolení | Vrchlabí
07.01.2026, 22:11
Jestli za dnešní utkání dostávají hráči nějaké peníze,tak jdu hrát za Vrchlabí.Nemusite dělat tombolu a ty peníze dát rovnou těm dětem.
Všichni jsme se po Vánočním volnu těšili,že už konečně uvidíme naše HCV,na které jsme byli zvyklí v minulých sezónách..Bohužel hned prvních pár minut nás ale hodně rychle vyvedlo z omylu
Začátek hoden rybníčkářů!!!
Souhlasím s horal0007,že bylo vidět,že náš tým to alespoň ve zbytku zápasu nevzdal a snažil se s výsledkem něco dělat.
Taky jsem si myslel,že se změnou trenéra budem vesele stoupat tabulkou.A naše hra bude mít konečně systém a řád.Zatím bohužel ,na pár zápasů,tomu tak vážně není.Tak snad hned o víkendu bude líp
Začátek hoden rybníčkářů!!!
Souhlasím s horal0007,že bylo vidět,že náš tým to alespoň ve zbytku zápasu nevzdal a snažil se s výsledkem něco dělat.
Taky jsem si myslel,že se změnou trenéra budem vesele stoupat tabulkou.A naše hra bude mít konečně systém a řád.Zatím bohužel ,na pár zápasů,tomu tak vážně není.Tak snad hned o víkendu bude líp
Těžké hodnocení. Bohužel, rozhodla první polovina 1 třetiny. Pak to bylo bušení do betonu. Určitě je chvályhodné,že to hráči nevzdali a bušili do nich do poslední chvíle. Na ledě bylo jenom jedno mužstvo, které útočilo a druhé odpalovalo. Pak jednou vystřelili a gól. My snad ne, že nestřílíme, ale jsme špatní v předbrankovém prostoru a gólman má dobrý výhled. Naše střely létají kolem, ale nikdo tam nedělá tu černou práci, aby clonil.
A závěrem, ten PAN ROZHODČÍ, ten by měl jít na skútr na Lipno.
A závěrem, ten PAN ROZHODČÍ, ten by měl jít na skútr na Lipno.
To Dolení: S Ústím se ten odložený zápas bude teprve hrá,a to 11.2.
Přeji klidné Vánoce, odpočinek a hlavně to zdravíčko. Ať se kluci po svátcích vrátí odpočatý a v lepší formě.
A to ještě podle vyjádření Bendíka jsme měli hrát v okleštěné sestavě, mimo jiné bez Machače, Zemana a Moníka (i když ten dával gól). Tito všichni ale asi hráli😁.
Tak je to dobrý. Kadaň jsme porazili a už jsme v tabulce před Mostem a letos končíme aspoň na tom 10. místě.
Ježiš, to byla holomajzna. Ale nakonec, povinné 3 body jsou naše. Je nad slunce jasné a očividně, že hráči potřebují vypnout, vypustit hokej z hlavy. Přeji jim a vám všem krásné svátky v rodinném kruhu v novém roce hodně zdraví.
horal000720.12.2025, 12:30
Myslím, že případná kontumace jim už moc neublíží, navíc ušetří za naftu, což může i pomoct 😂.
Každopádně přeju všem fandům HC Vrchlabí i hráčům a vlastně celému kolektivu zimáku hodně zdraví a příjemné prožití vánoc 🎄😁.
Myslím, že případná kontumace jim už moc neublíží, navíc ušetří za naftu, což může i pomoct 😂.
Každopádně přeju všem fandům HC Vrchlabí i hráčům a vlastně celému kolektivu zimáku hodně zdraví a příjemné prožití vánoc 🎄😁.
Trochu je zarážející,že ještě ve středu měli 4 lajny a dnes ráno asi všichni"padli". Vzhledem k tomu, že nám zhatili Vánoční utkání, tak jedině kontumace. Asi je to kruté, ale bohužel.
Jinak všem přeji krásné svátky , našim hráčům ať se daří v pondělí, pak ať si pořádně odpočinou a určitě bude líp. Sice sezóna neni podle našich a asi ani představ samotných hráčů a vedení, ale když budu mluvit za sebe, určitě na náš hokej tady nezanevřu, nadále budu chodit a věřit v lepší zítřky. Vážím si toho,že ještě vůbec můžu na hokej tady chodit a prostě to beru tak, že každý má nárok na slabší období, sezónu . Nejsme tu na to zvyklý, ale nejsme jediní. Jde hlavně o to se z toho poučit a pro další období či sezónu si z toho vzít ponaučení. Jenom jména na papíru nic neznamenají. Zatím nás drží ještě ve hře o playoff pár hráčů- skvělý Kuba Červinka, spolehlivý Jirka Jebavý , duo David Chalupa s Ondrou Chrtkem a neúnavný dříč Kuba Tatar. Takže když se k nim přidají ostatní, věřím, že to předkolo uděláme.
Tak v roce 2026 ahoj.
Jinak všem přeji krásné svátky , našim hráčům ať se daří v pondělí, pak ať si pořádně odpočinou a určitě bude líp. Sice sezóna neni podle našich a asi ani představ samotných hráčů a vedení, ale když budu mluvit za sebe, určitě na náš hokej tady nezanevřu, nadále budu chodit a věřit v lepší zítřky. Vážím si toho,že ještě vůbec můžu na hokej tady chodit a prostě to beru tak, že každý má nárok na slabší období, sezónu . Nejsme tu na to zvyklý, ale nejsme jediní. Jde hlavně o to se z toho poučit a pro další období či sezónu si z toho vzít ponaučení. Jenom jména na papíru nic neznamenají. Zatím nás drží ještě ve hře o playoff pár hráčů- skvělý Kuba Červinka, spolehlivý Jirka Jebavý , duo David Chalupa s Ondrou Chrtkem a neúnavný dříč Kuba Tatar. Takže když se k nim přidají ostatní, věřím, že to předkolo uděláme.
Tak v roce 2026 ahoj.
To Paroubek:Tak ten klub ((dle vás)na úrovni kraje ani raději nepřijede
Asi už bohužel nemají ani na naftu
Asi už bohužel nemají ani na naftu
Prej "vyhrajeme aspoň o 10 gólů" 🤣. Aby jste se nedivil, i když věřím, že vyhrajeme🏒😁
Dnes nastoupí na led průměrný celek 2. ligy proti celku patřící úrovní do Krajské ligy. Aspoň uvidí škarohlídci, kteří nás posílají do kraje ten rozdíl. Vyhrajeme aspoň o 10 gólů. Přeji všem pohodové Vánoční svátky.
Vidíte a já si myslím, že právě v sobotu by mělo přiijit co nejvíce lidí , vyburcovat naše hráče a v neposlední řadě přispět v charitativní akci.
Jinak souhlasím, že sezóna je dost nepovedená. Ale asi to prostě jednou přijít muselo
ale nechci být ten ´sluníčkář" a tak hráče nezatracuji, naopak věřím v lepší zítřky.
Tak co, v sobotu to zde naplníme?
Jinak souhlasím, že sezóna je dost nepovedená. Ale asi to prostě jednou přijít muselo
ale nechci být ten ´sluníčkář" a tak hráče nezatracuji, naopak věřím v lepší zítřky. Tak co, v sobotu to zde naplníme?
Jsem rád,že se konečně vedení rozhoupalo a přivádí 2 posily.
Snad budou další,jelikož,tak špatnou sezónu jsme tu snad nikdy neměli.
A i odpovědní chápou,že se už musí něco změnit.Osobně v sobotu budu.Ale mám obavy,že jinak ta sobotní návštěva bude poslabší.Nám to nejde,přijede neatraktivní soupeř.
Snad budou další,jelikož,tak špatnou sezónu jsme tu snad nikdy neměli.
A i odpovědní chápou,že se už musí něco změnit.Osobně v sobotu budu.Ale mám obavy,že jinak ta sobotní návštěva bude poslabší.Nám to nejde,přijede neatraktivní soupeř.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.