Diskusní fórum
Dolení | Vrchlabí
15.05.2026, 19:08
Asi nová jména přijdou až po MS
Tak tu máme další odchod. Koudelka odchází do Havlíčkova Brodu.
TO jinfa. Slovo komunismus jsi použil první ty. To že všichni z 2.ligy posilují jsi tvrdil zase ty. Zatím tu některé kluby místo posilování krachují. Tvé úvahy jsou hodně mimo realitu.
To Paboubek:Ty máš něco určitě společného s Jirkou Paroubkem,že?
To je stejně marnej případ,jako ty.Ty furt rád vzpomínáš na dobu minulou,že?Už to vem na vědomí,my už jsme dávno jinde!!!A propagace komunismu je trestná.A ještě si dovoluješ někoho osočovat ze lži
Ty budeš nejspíš slávista
Nevím,jestli jsi schopný to pochopit,ale kluby mění své kádry a také tedy i posilují.Ale samozřejmě je těžká doba a některé mužstva jako teď třeba Hronov ,se prostě k lítosti nás hokejových fanoušků rozhodl nepokračovat v dospělém hokeji a věnovat se prozatím jen mládeži.Tak už kolem sebe přestaň plivat, ty Rudé Právo.
To je stejně marnej případ,jako ty.Ty furt rád vzpomínáš na dobu minulou,že?Už to vem na vědomí,my už jsme dávno jinde!!!A propagace komunismu je trestná.A ještě si dovoluješ někoho osočovat ze lži
Ty budeš nejspíš slávista
Nevím,jestli jsi schopný to pochopit,ale kluby mění své kádry a také tedy i posilují.Ale samozřejmě je těžká doba a některé mužstva jako teď třeba Hronov ,se prostě k lítosti nás hokejových fanoušků rozhodl nepokračovat v dospělém hokeji a věnovat se prozatím jen mládeži.Tak už kolem sebe přestaň plivat, ty Rudé Právo.
Ústí a Hronov pryč.Nováč a Strakonice nejspíš nemají zájem o 2.ligu. Ve skupině východ asi 2x Prostějov.Uvidíme kdo všechno se vlastně do nového ročníku vůbec přihlásí a jak budou skupiny vypadat.
Nováč i když vybojoval postup do II. ligy tak taky nakonec zůstane v kraji.
Uvidíme, třeba někdo z Hronova příjde. Ale že by přišel Urban, to si moc nemyslím..
Dříve N.Paka,teď i Hronov nejspíš bez dospělého hokeje
Kam tohle spěje? Třeba sem někdo z kádru Hronova příjde..Např.náš starý známý P.Urban bude určitě hledat nové angažmá...Ale jak píše Horal0007,věřme našemu vedení,že určitě dělá to nejlepší.
Kam tohle spěje? Třeba sem někdo z kádru Hronova příjde..Např.náš starý známý P.Urban bude určitě hledat nové angažmá...Ale jak píše Horal0007,věřme našemu vedení,že určitě dělá to nejlepší.
Těším se na další informace ohledně našeho mužstva.
A jsem strašně rád, že se to tu dělá s rozmyslem, žádné létání v oblacích . Možná se nám fanouskům někdy zdá, že je potřeba dalších a dalších posil, ale příklad teď třeba Hronova ukazuje, že je třeba hodně přemýšlet i do budoucna. Takže buďme rádi, že tady tu 2.ligu máme, važme si toho a věřme našemu vedení, že dělá to ,co je pro náš klub nejlepší.
A jsem strašně rád, že se to tu dělá s rozmyslem, žádné létání v oblacích . Možná se nám fanouskům někdy zdá, že je potřeba dalších a dalších posil, ale příklad teď třeba Hronova ukazuje, že je třeba hodně přemýšlet i do budoucna. Takže buďme rádi, že tady tu 2.ligu máme, važme si toho a věřme našemu vedení, že dělá to ,co je pro náš klub nejlepší.
To Paroubek :A určitě nekritizuju náš tým HCV, který se tvoří a prochází změnami!!!
To Paboubek:Proč ten útočný tón?Tady se snaží být někdo vtipný?Ty žiješ ještě v době komunismu,že mi budeš určovat,kam mám přispívat?!Snad je přirozené,že každý rok hráči odcházejí,ale i přicházejí.Ano,o odchodech z Benátek vím,Myslíš si snad,že za ně nikdo nepříjde,ty "Blesku"?A také odpovím na tvou otázku,ano zajímám se i o dění v jiných klubech 2.ligy.Ale to je na tebe asi moc složitý...
TO jinfa: Kde bereš informace? Všechny týmy v 2. lize posilují? Ty se jich ptáš? Info z Benátek. Odchází tři výrazné osobnosti: David Šafránek, Zdeněk Král a Václav Jankovský. To je to tvoje posílení. Raději sem nedávej lživé příspěvky. A nebo tě to baví? Raději přispívej do Blesku ty posilo.
Musíme doufat,že se vedení poučilo z loňské sezóny,která nebyla moc vydařená.Jasně,nejsme Dynamo,atak tu nemůže logicky hrát každý,na koho si ukážem
Ale snad se tady v rámci našich možností podaří postavit silný tým,který bude bojovat o nejvyšší příčky.Všechny týmy v 2 lize posilují,tak my přece nebudem pozadu
Ale snad se tady v rámci našich možností podaří postavit silný tým,který bude bojovat o nejvyšší příčky.Všechny týmy v 2 lize posilují,tak my přece nebudem pozadu
Tak prvotní info z kabiny není zrovna optimistické. Potvrdilo se to, o čem se zde hovořilo. A obávám se, že takovéto nepříjemné zprávy ještě budou i další
. Ale hlavně se sluší všem končícím poděkovat. Prostě je to sport, amatérský sport a s tímto se musí počítat, že zaměstnání bude mít přednost. Takže, pánové DÍKY.
. Ale hlavně se sluší všem končícím poděkovat. Prostě je to sport, amatérský sport a s tímto se musí počítat, že zaměstnání bude mít přednost. Takže, pánové DÍKY.
Díky z informaci od Jirky Jakubce. Myslím si, že informace vystihuje stav a situaci po letošní sezóně a cíle jsou taky jasné. Určitě je pozitivní zvážit účast B týmu v kraji. Kromě atraktivity zápasů to určitě přinese větší konkurenci pro A tým. Nikdo nemá mít místo jisté, potom chybí motivace.
Přeji šťastnou ruku při tvorbě obou kádrů ( pokud se tedy rozhodne o účasti B týmu v KL).
Přeji šťastnou ruku při tvorbě obou kádrů ( pokud se tedy rozhodne o účasti B týmu v KL).
Souhlasím, že B-tým v kraji je zajímavá myšlenka. Věřím, že by to i mladým klukům mohlo být ku prospěchu, že se seznámí s dospělým hokejem a bude jenom na nich, jak se s tím popasují a postupem se pak třeba i můžou zapojit do našeho "A". Určitě to pro ně může být menší skok než z juniorky.
Jsem moc rád, že u nás se II liga bude i nadále hrát, protože to není žádná samozřejmost. Př. Nové Město, které má velkou fanouškovskou podporu, nevím jak finance, ale časově to je asi nejtěžší soutěž, vzhledem k tomu, že hráči mají svá civilní zaměstnání či studují.
Snad se našemu managementu podaří sestavit dostatečně kvalitní tým, který nám bude opět dělat radost. Tak se těším na první info od Honzy Bendíka.
Jsem moc rád, že u nás se II liga bude i nadále hrát, protože to není žádná samozřejmost. Př. Nové Město, které má velkou fanouškovskou podporu, nevím jak finance, ale časově to je asi nejtěžší soutěž, vzhledem k tomu, že hráči mají svá civilní zaměstnání či studují.
Snad se našemu managementu podaří sestavit dostatečně kvalitní tým, který nám bude opět dělat radost. Tak se těším na první info od Honzy Bendíka.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.