HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
jinfa | vrchlabí
30.06.2018, 17:43
 
 
To:Liedrian.My jen prostě věříme vedení,že ví co dělá!Kdyby tomu tak nebylo,tak už by se jistě našel někdo,kdo by poukazoval na jisté "hříchy..." z minulosti našeho nového trenéra Smajlík
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
30.06.2018, 14:05
 
 
Je s podivem že se nikdo s diskutujcich neptá proč Vašíček odchází z Havlbrodu kdýž se tak těšíte na tvrdˇ´áka je to divný no uvidíme??????
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
28.06.2018, 22:10
 
 
Tak do obrany tvrdak Jiri Vasicek,ktery bude jiste vzbuzovat respekt souperu.Vitej ve Vrchlabi .A kdo dalsi na soupisku?
 
 
jinfa | vrchlabí
26.06.2018, 10:54
 
 
Postupně se zaplňuje soupiska.Zatím tam nefigurují jména jako např. Tomáš Šťastný či Patrik Maďar.Věřím,že tu budou pokračovat!!!A nedoplní enklávu" naších" ve Dvoře Smajlík
 
 
22.06.2018, 17:15
 
 
Pomaličku, polehoučku dostáváme nové informace. A jsou dost zásadní. Nové složení skupin, nový trenér, staronový mecenáš, vyhlášený cíl dostat se o patro výš. Já si myslím, že je na co se těšit a další zprávy nenechaj dlouho čekat. Zkušeností tu je jistě dost. jen kolik hráčů Vrchlabím prošlo, a myslím, že většina zde byla spokojena. A to jsou určitě dost dobrý kontakty. Zažít postup je opravdu pecka. Rád bych si to zopakoval. !
 
 
20.06.2018, 10:51
 
 
Ukaže čas.O věku žædná,ale ta hokejovost půjde nahradit těžko.Ve 3 lajně by toho času jsko do teď neměl a mladí tahouni by měli prostoru se předvést až až.Jinak snad bylo v kabině všechno v nejlepším pořádku nebo aspoň si nikdy nic nepsalo i když si ani nedovedu představit ,že by se vůbec mělo dostat něco interního z kabiny.Budeme jako všichni dobří faboušci věřit v lepší zítřky a v proklamovaný postup...HCV Olé
 
 
20.06.2018, 08:54
 
 
Jen ať si Fílu ve Dvoře nechají. Mně osobně chybět nebude. Až jim to tam rozese.re jako poslední sezónu tady, tak budou koukat! Hráč dobrej, udělal tu hodně práce, za to mu dík, ale věk se zastavit nedá! Stačí se podívat na hodnocení +- bodů, a to mluví za vše! Nehledě na jeho nekonečná střídání ve hře, ale hlavně v oslabeních.
 
 
20.06.2018, 07:37
 
 
Martina Filipa je a bude škoda, myslím, že by přijal i menší roli (třeba 3.lajna a furt by tam byla nějaká možnost jeho netradičního řešení hokejových situací) než posílit nejbližšího soupeře. Myslím, že nám ještě ve Vrchlabí ukáže, že to byla chyba a proč ještě nepatří do starého železa. Jinak souhlasím s názorem, že s HK juniorkou asi jen těžko postoupíme. Jsem na to zvědavý co ta letošní sezóna přinese. Jen doufám, že ještě neutečou další hráči jako T.Šťastný, Pojkar...
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
19.06.2018, 22:27
 
 
My jako fanousci jiste brouzdame i na portalech konkurencnich klubu kde se snad odkryva jen Dvur Kralove ale pokud nas klub v teto sezone vyhlasil utok na vyssi soutez,musi hledat minymalne hrace na rozhrani extra ligy a WSM ligy aby byli pro tuto soutez a nas klub prinosem.Pripravy a testy hracu z vyssich soutezi se take teprve rozbihaji a tak si budeme muset jeste pockat,koho povereny manazer privede.Zatim tech informaci moc neni ale snad by ctenare mohlo uspokojit alespon sdeleni o pripravnych zapasech;Tak nam Jirko neco pust.No a ze prijde take novy trener je v poradku aby se zacinalo z jedne roviny pro vsechny hrace.
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
19.06.2018, 21:59
 
 
Máme i trenéra. Těžko soudit jméno je mě trochu známé, ale uvidíme. Teď ještě nějaké posily ať nehrajeme jen s půjčenými Hradeckými juniory. Vedle Dvůr vesele posiluje a náš klub jako obvykle trochu vyčkává.
 
 
19.06.2018, 16:15
 
 
Tak doufám že do třetice to bude správná volba: Řeháček, Jeřábek a nyní BADˇOUČEK. Vítej ve Vrchlabí!!!
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
11.06.2018, 13:22
 
 
Když čtu ty vaše články tak nevím jestli ta WSM liga je dobrý nápad ale určitě vedení co dělá,máte dobrého SPONZORA.......Držím vám palce.......
 
 
07.06.2018, 23:28
 
 
Vegas se skládali úplně nově a jak "dopadli" Smajlík Není důležité kolik kdo udělá zítra dřepů,ale jak to bude šlapat v březnu. Smajlík
 
 
07.06.2018, 22:39
 
 
To info není žádná sláva. Útok na WSM ligu a nikdo netrénuje, a to je skoro půlka června. Hledá se hlavní trenér. Když to adept na hl. trenéra (Říha ml.) viděl, tak bral nohy na ramena, takový bordel ne! Nebo to není pravda? Potom hodně štěstí do přípravy a do sezóny.
 
 
jinfa | vrchlabí
07.06.2018, 18:59
 
 
To:nester.Je to možné.Já jsem si to asi špatně vyložil.... Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
07.06.2018, 18:44
 
 
Jinfa: ja teda z toho clanku pochopil spis to, ze Hlavac bude asistent nebo jak dnes v modernim hokeji se nazyva jeden z trenérů.
 
 
Jinfa | vrchlabí
07.06.2018, 18:38
 
 
Všichni odcházející hráči zaslouží velké poděkování. Smajlík Nová jména zatím dobrý Smajlík Já osobně čekal před bojem o WSM ligu i změnu na pozici trenéra...Ale na druhou stranu věřím vedení v tom,že ví co dělá!!!
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
05.06.2018, 12:04
 
 
Paboubek: Je nutno dodat že vše nebyla jen idylka jak popisuješ, ale s Libercem jsme byli propojeni jako klasická farma. Bylo sice hezké občas vidĕt hráče co hrál i tady v televizi, na druhou stranu jsme byli plnĕ odkázáni na to co z Liberce přijede a to už nechci. Tohle vedení je podle mĕ rozumnĕjší. Přesto nad Hradcem nikdy skákat radostí nebudu a to už proto že jezdim leta na extraligu do Pardubic takže je to nejvĕtší rival. Jsem rád že naše vedení nezvolilo cestu koupĕ jako třeba HK (ten by se jinak do extraligy nikdy nedostal...)

K vyjádření pana Kmoníčka, což tedy rozhodně doporučuji přečíst tak nám tu předběžně slibují 20 leté hráče a brankáře na pozici 2, nebo 3. Bylo by dobré posílit v brance. Nic proti Jelenovi, ale potřebujeme dva vyrovnanější brankáře. V Hradci je teď Pavelka, který by měl dostávat více příležitostí, ale tak nějak si neumím představit že by sem jel Maxwell Smajlík Velice zajímavá je pak poslední věta že další postup budou společně řešit až Vrchlabí vyřeší obsazení trenérského postu. Že by nějaká změna?
 
 
jinfa | vrchlabí
05.06.2018, 11:21
 
 
Koukni na stránky HK-odpovědi GM(p.Kmoníček).....,něco se tam ohledně nás dozvíš... Smajlík
 
 
05.06.2018, 08:32
 
 
Já si s úsudkem počkám až nám J. Jakubec sdělí jména hráčů. Věřím, že kostra zůstala stálá, dojde k doplnění o hráče, kteří zde již nastupovali ať Moníci, Chalupa či Havránek, dále pak vrátivší se odchovanec Kynčl, třeba i Pilař, prostě kluci, kteří mají v sobě potenciál a i vztah ke klubu a pak by mělo být všechno v pořádku. Ovšem cesta do WSM je hodně dlouhá a těžká...Bude stačit tréninkový systém jako doposud? Nebo se bude muset více...Věřím, že na všechno se již brzy dozvíme odpovědi.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.