HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
30.03.2019, 22:25
 
 
Ale, ale hoši, trocha pokory a dnes jste viděli poslední zápas sezony ..... baník!!!!
 
 
30.03.2019, 22:00
 
 
TO Racochejl souhlas,Sokolovu po vyrovnání narostla křídla a naši kluci si nevěděli rady s jejich agresivní hrou tolerovanou rozhodčímí.Je pravda,že doma by mančavt při vedení dva nula neměl prohrát.Co se s vámi chlapi stalo?
 
 
30.03.2019, 21:32
 
 
Jílek,Šperl,Horažďovský,Štěpánek, přál bych vám zhlédnout ještě jednou zápas ze záznamu. Přáli by jste si aby se takto někdo choval třeba k vašim dětem nebo rodičúm? Už sem nejezděte! Jak můžete někoho vyloučit po podražení za simulování? Já třeba viděl zásah prázdnou petkou do ruky jednoho čárovýho a on nasimuloval zranění..Jestli máš děti,tak potěš bůch,co maj doma za sračku.Doufám, že ti ta ruka upadne. A kdo zplodil hermocha, to musí být teprv úkaz. Hoši,v pondělí to dáme !!!
 
 
jinfa | vrchlabí
30.03.2019, 21:31
 
 
Hoši bojujem dál!!!Pořádně si odpočinout a zapomenout na dnešní zápas!Který byl doslova zářezem našeho mužstva Smajlík Já být na ledě,tak rozhodčí po svých neodejdou!!!!,respektive neodjedou!!!! Smajlík Máme svůj sen a ten stále žije!!!!Já věřím,že v pondělí náš tým přiveze výhru!!!!HCV-olé!!!
 
 
Nester | Vrchlabí
30.03.2019, 21:23
 
 
Hermoch: tebe bych dneska fakt rad potkal.
 
 
30.03.2019, 21:23
 
 
K rozhodčím se nebudu vyjadřovat, to je pokaždý individuální. Každej to vidíme jinak.
Ovšem, upřímně, dnes byl Sokolov lepší. Sice jen o malý kousíček, ale byl lepší.
Nezbývá, než to urvat v pondělí. Pokud to bylo dnes těžký, v pondělí to bude extra těžký.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
30.03.2019, 21:02
 
 
To jsem zvědavý na kolik disciplinární komise ohodnotí ono darované občerstvení
-dnes se sesli 4 velmi kvalitni rozhodci,coz divaci na konci zapasu nalezite ocenili tim,ze se s nimi podelili o nejake to obcerstveni po narocnem zapase..dali do toho opravdu vsechno a povedlo se jim to.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
30.03.2019, 21:01
 
 
Na hokej jsem se nedostal, ale než se tu snese všeobecná kritika na sudí (stačí si přečíst posledních 5 minut onlajnu a je mi to jasné) tak bych připomněl jednu věc. Náš tým provází v této sérii docela velké výpadky. V Sokolově i dnes jsme vedli o dvě branky. V Sokolově jsme o vedení přišli během minuty a dnes dostali gól vteřinu před koncem třetiny. To se týmu který má postupové ambice nemůže stát! Rozhodne tedy duel v Sokolově a již dvakrát jsme si letos dokázali že tam vyhrát lze. Budou rozhodovat maličkosti, ale věřím že tam kluci nechají všechno a porvou se o postup.
 
 
30.03.2019, 20:51
 
 
dnes se sesli 4 velmi kvalitni rozhodci,coz divaci na konci zapasu nalezite ocenili tim,ze se s nimi podelili o nejake to obcerstveni po narocnem zapase..dali do toho opravdu vsechno a povedlo se jim to. Mohl to byt krasny hokej
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
30.03.2019, 20:33
 
 
59:04
Čárový rozhodčí byl trefen lahví do ramena a musí jít na ošetření.


 
 
PepaHCV | Vrchlabí
29.03.2019, 13:08
 
 
A ještĕ dovĕtek k Sokolovu. Nevĕdĕl jsem že jde hrát 2. liga bez časomíry pro diváky. Abych se koukal na onlajny kolikátá je minuta, protože jejich tabule umí ukázat jen skóre a dokonce i odpočítávat tresty hráčů to se nevidí ani v kraji! Jestli chce mít Sokolov postupové ambice tak ať nejdříve zlepší vybavení jinak docela solidního zimáku...
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
29.03.2019, 12:59
 
 
hcvrchlabi: zhruba 30
 
 
29.03.2019, 12:23
 
 
To Pepahcv: Kolik bylo asi fanoušků z Vrchlabí? Z onlajnů jsem se to nedočetl. I vám fandům díky a zítra znovu do boje!
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
29.03.2019, 10:59
 
 
Pepahcv: Ten druhý gól dal samozřejmě obránce Muška Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
29.03.2019, 10:59
 
 
Včera v Sokolově neskutečný zápas a nervy, ale říkám hned na začátek že nebudu jen chválit. První třetina super. Aktivně jsme nastoupili do zápasu a jdeme zaslouženě do vedení. Poté si výborně sjel od modré na přihrávku Mrňa a náš sektor slaví podruhé. Sokolov se snažil zabrat, ale žádný větší tlak si nevytvořil a na držení puku se nehraje. Po první třetině tedy ok. Pak mě přijde že došlo k velkému uspokojení, jako by hráči byli pochváleni a do druhé třetiny nastoupili ve stylu ono se nemůže nic stát, naopak v kabině Baníku se asi myli hlavy. Nástup do druhé třetiny byl hrozný. Baník na nás vletěl a dal našemu týmu dvě rychlé branky a měl i nadále převahu. Ani s jednou nemohl Kuba nic dělat. Za stavu 2:2 nám velice pomohla přesilovka, která trochu utlumila tlak soupeře a navíc jsme ji skvěle sehráli a dali branku na 2:3. V té době lepší soupeř, ale zaslouženě srovnal. Druhá třetina tedy jasně pro Baník, několikrát děkujeme i skvělému Kubovi. Ve třetí třetině se hraje od začátku vyrovnaný hokej. Od druhé poloviny mě navíc připadá že domácím došli síly a jsme to my kdo je více na puku a hrozí. Hráči Baníku dali hodně sil do vyrovnání a ty síly jim poněkud chyběli. Mohli jsme rozhodnout už z nájezdu. Jaroslav Bednář ale napoprvé zklamal a branku přestřelil. V prodloužení se stupňuje náš tlak. Hráči Sokolova byli možná i svázaní důležitostí zápasu a toho že doma museli vyhrát a taky odpadávali fyzicky. Velkou šanci kdy Závorkovi propadl puk, ale hasil u tyčky jeden z obránců. Jde se na nájezdy. Bednář je pro mě machr že si ten nájezd vzal i podruhé, ikdyž mě bylo úzko když si na něj najížděl jako minule tak proměnil. Nás podržel vynikající Kuba Soukup a příjemně mě překvapil Hozák, pro mě trochu nečekaný autor nájezdu Smajlík Když to vezmu celkově tak až na druhou třetinu hodně povedený výkon. Vítězíme a v našem sektoru je veselo. Již před zápasem jsme se bavili s některými pohodovými fanoušky a i po takovém vyrovnaném a dramatickém zápase nám někteří přicházejí poblahopřát a popřát šťastnou cestu. Respekt pánové! Vyrovnaná série svou kvalitou nabízí dovolím si říci prvoligový hokej a nic není jistého ani teď, ale doma to musíme urvat. Další dějství v sobotu...
 
 
29.03.2019, 08:27
 
 
Chlapci, včera naprostá paráda a ty nervy na dálku byly neskutečné. Ale zápasy s Mor. Budějovicemi jsou pořád ještě hrozně daleko, Sokolov tu nic nedá zadarmo. Bude sobota a přijede podle zpráv spousta lidí ze Sokolova a určitě o sobě budou dávat vědět. Ale musíme ukázat, že doma jsme my a na tribunách od začátku na maximum Smajlík Vždyť je to největší zápas ve Vrchlabí snad za 10 Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
28.03.2019, 22:56
 
 
Hoši děkujem!!!! Smajlík
 
 
28.03.2019, 22:53
 
 
Gratulace!! Přesně jak píše horal07, onlajny jsou nápor na kedlubnu a herz!!! Těším se na live report...
 
 
Vas53 | Vrchlabí
28.03.2019, 22:28
 
 
Sakra, málem se mě kousla chlopeň. Paráda. Tak v sobotu to ukončit a hurá na žihadla z Mor. Budějovic s vrchlabskym odchovancem Dominikem Grohem v bráně.
 
 
ondraHCV | Vrchlabí
28.03.2019, 21:57
 
 
V sobotu to tedy bude hukot Smajlík
Škoda jen že nám vypadl Havlíčkov, v případě naší výhry budeme muset zajíždět o kousek dále do Moravskejch.. Alespoň se třeba s Rebela sejdeme společně na jedné tribuně Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Trutnov
HC Stadion Vrchlabí