HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
01.04.2019, 22:32
 
 
Zdárec všem...!
Sport je krásnej, přináší spoustu radosti, ale i smutek a slzy... Radost jsme myslím mohli mít většinu sezony, ten smutek máme teď. Je to ale jen sport. To podtrhuju!
Za dnešní zápas se nemáme za co stydět.Kluci do toho dali všechno, prohrát někdo musel.Škoda že Mrňous s Bedýnkou to nedošmudlali do prázdný, bylo by to v tu chvíli 2:0...Ale nestalo se.
Sportovně blahopřeju Sokolovu, budu jim i držet palce v boji o postup.
Chci poděkovat všem našim hráčům, vedení, trenérům, fandům a všem ve Vrchlabí, díky vám jsem měl radost z hokeje a dobrej pocit z toho, že se to tady dělá opravdu dobře! Děkuju...

ps. Dnešní zápas byl opravdu profesionálně odfoukanej všemi rozhodčími.!Pískali s citem pro hru, nefoukali nesmysly - paráda!!!
ps. 2,není příjemný, když naše fanoušky řeže pořadatelská služba, stříká po nich pepřák a pak je ošetřuje záchranka. Byl jsem na druhý straně stadionu a nevím, co se dělo... Nebyl to ale hezkej pohled...
 
 
01.04.2019, 22:14
 
 
Aj tak jste frajeři! Děkuji za úžasnou sezónu, za všechny zážitky, výjezdy, výhry i prohry se vztyčenou hlavou, prostě za vše, co jste pro nás na ledě předvedli, za ten kus práce, co jste kolem vrchlabského hokeje odvedli. HCV-olé, a SUPRAS, jen tak dále pánove a dámy, radost s Vámi hecovat ty naše kluky!
A příští sezónu na značkách, děti moje!
 
 
01.04.2019, 22:08
 
 
Ok, tímto se loučím, už sem nevylezu, Vrchlabí přeji mnoho úspěchů a co nejmíň "paboubků"
 
 
01.04.2019, 22:06
 
 
Wasermane,chápu jen že si provokatér, který leze na naše fórum,protože vaše zrušili pro dementní přispěvatele,jako jsi ty. Prohráli jsme velmi vyrovnanou sérii. Mužstvo, nejmladší v soutěži se nemá za co stydět. Díky borci a těším se na další sezonu.
 
 
01.04.2019, 22:05
 
 
Chápu....
Nicméné, pyro na stadióny nesmí.....!!!!
O postupu securiti vím, mělo by se to řešit.....
Není to správné!!!
 
 
01.04.2019, 22:01
 
 
Jak se můžou lidi vyjadřovat, když jsou buď v práci a na hokeji nebyli nebo na hokeji byli a mají v očích pepřový sprej od security???
 
 
01.04.2019, 21:55
 
 
Jen mbe trochu mrzí, že se nevyjádřili k dnešnímu zápasu fanoušci (maruš, pahoubej ...atd) , kteři si tak zakládali na rovineě, spravedlivých rozhodčích , ....co, ?chlapi, to je právě ta pokora......už to chápete?
 
 
01.04.2019, 21:32
 
 
Pro horal0007-myslím tím, že byl jediný ráč mužstva Vrchlabí, který přišel a pozdravil hledistě domácích, ono víš jde hlavně o sport, charakter a pokoru.....určitě jsou to i pilíře , které se uznávají i ve Vrchlabí......
 
 
01.04.2019, 21:21
 
 
Ty wassermane, nějak nechápu, co myslíš tím, že by si měli všichni vzít příklad z Kuby Soukupa....Já myslím, že všichni do sezóny dali veškerý um a srdíčko a jestli to nejsou "páni hokejisti", jak by sis představoval, tak budeš muset asi někam na extraligový stadion. A ani tam toho moc nenajdeš... Zkušení prokázali svoje kvality a mladí se měli od koho učit a mohou v dalších sezónách z toho jenom a jenom těžit!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
01.04.2019, 21:01
 
 
Končí sezóna nedá se nic dělat. Gratuluji Sokolovu až na ten jeden podivný zápas se hrála krásná a vyrovnaná série kde vyhrál ten šťastnější tým. Pro mě se to jinak obtížně hodnotí, protože jsem byl na dvou finále a obě jsme vyhráli takže to proč to nedopadlo nechám na jiných. Dnes to ale rozhodčí evidentně nechali hrát a my nedali hodně dlouhou dobu branku. Jinak v Sokolově je to dle infa z facebooku asi napjaté.

Fanoušek Sokolova: Ostuda pro "Sokolovské security".... Stydím se doufám že na příští zápas již bude security s mozkem a ne vylizany hovada.
Jiný domácí fanoušek: co se tam dělo? Bohužel sledoval jsem na onlajnu
Odpověď: Hodili jednu světlici a pak je tam začli rubat když dělali děkovačku svým hráčům a skončilo to tak že i hráči Vrchlabí vyskočili z ledu a šli pomoc do ochozu...

Jsem zvědavý co na to Supras, ale ta jejich securitka ze zvláštní zkušenosti není nic moc. K čemu to přirovnat? No snad k securitce z Hradce Králové když jsme s nimi hráli derby, akorát ti v Sokolově nejsou všichni plešatý..
 
 
01.04.2019, 21:00
 
 
Musím vyzdvihnout snahu a férový přístup ke hře soupeře.....ale upřímně, dneska byl Baník zase lepší.......
Akorát by si měli všichni vžít přiklad z Kuby Soukupa, je to už teď pan hokejista......
 
 
jinfa | vrchlabí
01.04.2019, 20:45
 
 
Přesně,tenhle tým i přesto,že se dnešním zápasem rozplynul náš prvoligový sen..(na rozbor proč se to nepovedlo,si rád počkám...).l a také bohužel nejde nevzpomenout na zpackané derby zápasy...,si zaslouží velké uznání !!!!Přeci jenom těch parádních hokejových zážitků bylo v sezóně většina!!!! Sice nevím,jaké mužstvo a s jakým cílem tu bude na podzim hrát,ale už teď vím,že na startu nové sezóny i já budu opět při tom!!!HCV-olé!!!!Hoši děkujem!!!!!
 
 
01.04.2019, 20:29
 
 
Sláva vítězům, čest poraženým! Teď asi převládá smutek, ale není se za co stydět. Naopak. Parádní hokej a pro každého z nás zážitek a jediné co musím, je před mužstvem smeknout. Sice se nenaplni sportovní cíl či přání, ale mužstvo ukázalo velkou bojovnost a um. A kdo ví, co bude v příští sezoně..... Rád bych, aby kluci zůstali pospolu a znovu nám mohli dělat radost. Pánové, velké Děkuji.
 
 
01.04.2019, 18:09
 
 
Už je tam, už je tam! Pískej konec!
 
 
01.04.2019, 17:50
 
 
Já už mám nervy jako prase.... To nejde vydržet ...
 
 
01.04.2019, 17:19
 
 
Co jiného popřát do dnešního zápasu, nežli pevné nervy, bojovného ducha ba také trochu toho hokejového štěstí Smajlík z Vrchlabí držíme palce... HCV Oléééé Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
31.03.2019, 21:45
 
 
Doufejme že to bude zítra od sudích aspoň trochu rovina a nebudou jim žrát všechno, jako třeba minule v Sokolově kde jsme sice mohli hrát o pár přesilovek víc, ale celkově to ovlivněné nebylo. Hlavně je potřeba aby na to zapomněla kabina a hráli jsme od začátku první třetinu tak jako minule. Každý zápas byl zatím velice vyrovnaný, tak to chce udržet emoce a staré křivdy na uzdě a hrát hokej. Máme na ně! Chce to více dorážet jejich útočníky na mantinel. Přihrávka na od zadního mantinelu na ránu z voleje to byla akce u prvních dvou branek v Sokolově. A co se týká fair play tak mám na zítřek trochu jiný názor. Fair play má smysl pokud je to z obou stran, což se tedy bohužel neděje. To co předvádí Přindiš, nebo minule válející se Šik nemá se sportem nic společného a podle mě není potřeba cokoliv odvolávat proti týmu který jde za úspěchem opravdu všemi možnými i nemožnými prostředky. Spadnout na jejich úroveň to ne, ale hrát si teď na Mirky Dušíny proti takové bandě fakt nemá smysl Smajlík . Už jsme si v sezóně jasně dokázali že tu máme charakterně správné hráče ať už fauly na svou osobu odvolali: Pavel Mrňa v základní části a v play off Jaroslav Bednář a Jiří Vašíček Smajlík Proti soupeři který fair play nerespektuje to nemá smysl. Jen se divím když to tu čtu a slyším co se včera dělo že z toho mají Sokolovští fanoušci takovou radost z takové výhry. S pár jsem se v Sokolově bavil a mám před nimi respekt, ale zbytek? Buď jsou tak zaujatý že tohle nevidí a nebo jsou to slepé ovce v davu a je jim úplně jedno jak to na ledě vypadá hlavně když jejich barvy vedou. Nechápu...
 
 
jinfa | vrchlabí
31.03.2019, 18:26
 
 
Sokolov pouze těžil z lajdácké " práce" rozhodčích!!!!Nejsem zastáncem házení všeličeho na led!!!Ale když bude potřeba ,tak se na pokutu rád složím!!!Hlavně,když včerejší čtveřice neschopných rozhodčích už nikdy neoblékne pruhovaný dres Smajlík Ale teď už to musíme hodit za hlavu a všichni musíme věnovat své síly a myšlenky na zítřek.Hoši bojujte,máte na to!!!HCV-olé!!!PS:Stále je tu velká možnost na splnění našeho snu a zároveň sezonního sportovního cíle!!!!
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
31.03.2019, 17:42
 
 
Po první třetině jsem věřil ve vítězství, uznejme však sportovně že pak byl Sokolov lepší, vymlouvat se na sudí no nevím těch zákroků bylo na obou stranách dost na hraně, a rozhodčí se snažili hru nekouskovat,škoda že se neudrželi fanoušci,pokuta asi bude tučná,kolikrát jsem psal o obraně, chybí mi tam více důrazu prosím to je můj názor jak jsem to viděl.......
 
 
31.03.2019, 14:51
 
 
Měl jsem teď pár rozhovorů s lidmi, co jsou v hokeji "na druhé straně" (rozhodčí, delegáti,atd).Pan delegát včerejšího zápasu je prý pěkná sv-ně.
Dozvěděl jsem se spoustu věcí. Tímto se omlouvám za mé špatné popsání situace kolem vhazování po Vášovo odvolání faulu. Vhazovalo se správně u nás v pásmu(ve středu hřiště se vhazuje po odvolání odpískaného ajsingu)... Zítra by zápas měli pískat zkušení sudí, kteří ještě loni pískali extraligu... Buď jak buď, máne to ve svých rukách. V tuto chvíli a hlavně zítra se musí projevit zkušenost našich ostřílených plejerů(Bedýnka, Váša)...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Trutnov
HC Stadion Vrchlabí