Diskusní fórum
Pepik477 | Vrchlabí
23.02.2026, 14:50
"Nemáme dobré výsledky a nemůžeme tolik zapojovat a vychovávat naše mladé a perspektivní hráče. " Co tohle je za větu? Proč tedy mladí a perspektivní hráči z juniorky v průběhu sezony jezdí hrát jinam, za jiné mužstvo? Vůbec bych se nedivil, že pokud by se stalo a vedení áčka za některými přišlo, že by za áčko hrát nechtěli.😊
Otázka na p. Jakubce. Co ještě očekáváte od zbytku sezony? Podobně se vedení vyjádřilo vícekrát. Odpovědi stále stejné. Já teda chodím na hokej několik desítek let a chyběl jsem opravdu jen několikrát.. Pamatuju i 2. Krajskou soutěž. Štve mě , že se teď nedaří, ale já .v hledišti vždy potkám známé na pokec. To doma u televize nezažiju. Hokej je pro mě tady zábava a tak ve středu zas na zimáku.
To horal0007:souhlas!!Všichni víme,že se sezóna nepovedla.Teď.aby to takhle zhodnotili i odpovědní lidé!My jsme tady poukazovali,že je něco špatně s kádrem a vším okolo, už na podzim.Bylo nám předhazováno,že týmu nevěříme,že zpochybňujeme místní filozofii a nejsme ti správní fanoušci.My,kteří týmu fandíme desítky let?!Ale bohužel nikdo to nevyslyšel a furt nám bylo opakováno,že tým je postavený papírově tak,že určitě musí být v první čtyřce.My fanoušci tomu prý nerozumíme.Bohužel i já jsem si myslel,že se s příchodem T.Jirků všechno změní k lepšímu.To se bohužel nestalo.Nevím,čím to je?Jestli opravdu nevhodně složeným týmem(pro některé je i 2.liga moc).Nebo tím,že prostě T.Jirků s těmihle kluky v týmu nenašel soulad...Ale nadávalo se tu na p.Hlaváče a nakonec se ukázalo,že trenérem to asi není.Přesně je to jen sport!Nejde o život!Letos to nějak důstojně dohrajme a v další sezóně bude určitě líp
Bohužel, příchodem Tomáše Jirků se nic nezměnilo. Takže v trenérovi to nebylo.
Prosím ať už je konec. Nemáme žádný drive, nic nedáme a v bráně - síto. Sorry, ale poslední branky jdou snad všechny za ním. Upřímně, to předkolo si ani nezaslouží. Jedno je jasný. Tato sezóna se nepovedla, ale hold je to sport a stane se. Je to materiál k zamyšlení a věřím, že se z toho vedení poučí a příští sezóna bude lepší.
A to nezmiňuji absence a to pro nás citelné.
Hoši je to sport. Hlavy vzhůru a ve středu nám udělejte sladkou tečku. Jestli z toho bude předkolo, dobrý, ale všichni vidíme, že to je strop a max2 zápasy navic. Ale pro nás věrné fandy, to prosím zvládněte.
Prosím ať už je konec. Nemáme žádný drive, nic nedáme a v bráně - síto. Sorry, ale poslední branky jdou snad všechny za ním. Upřímně, to předkolo si ani nezaslouží. Jedno je jasný. Tato sezóna se nepovedla, ale hold je to sport a stane se. Je to materiál k zamyšlení a věřím, že se z toho vedení poučí a příští sezóna bude lepší.
A to nezmiňuji absence a to pro nás citelné.
Hoši je to sport. Hlavy vzhůru a ve středu nám udělejte sladkou tečku. Jestli z toho bude předkolo, dobrý, ale všichni vidíme, že to je strop a max2 zápasy navic. Ale pro nás věrné fandy, to prosím zvládněte.
Tak jsme udělali pro Ústí maximum,aby se zachránilo v 2 lize.Hoši děkujeme.
Buď tým sabotuje p. JIrků a nebo to p. Jirků s naším týmem neumí, nebaví ho to? Už delší dobu vyhlašuje že každý zápas budeme hrát jako by to bylo už play-off. Přitom úroveň Ústi je krajský přebor.
Máme před sebou dva zápasy, kde bychom si měli spravit reputaci a oba vyhrát. Což je taky předpoklad nastoupit relativně v klidu do předkola playof. Tam už je to beztak bez nervů a stát se může cokoliv.
Tak držím palce !
Tak držím palce !
Tentokrát s Kiznohem musím souhlasit. Celkově to byla děsná bramboračka, naše hra je vlastně o ničem, víceméně o náhodných akcích, šancích apod. Ale prostě to tak je celou sezónu, takže nic nového. Hokej k pokoukáni to fakt není. Ale zase to není tak, že bych přestal chodit
Tak jsem oželel zápas našich s Kanadou, který jsme sice prohráli, ale byl z naší strany velmi důstojným utkáním. Škoda, že jsme takhle nebojovali proti Švýcarům.
I když naši Vrchlabáci vyhráli v prodloužení, tak zápas z naší strany stále stejný projev a už se fakt těším na konec sezóny. Tohle trápení nemá konce. Jestli se dostaneme do playoff, je mi vlastně jedno, protože při téhle formě to je jen krátké prodloužení toho trápení.
Všem přeji hezký večer !
I když naši Vrchlabáci vyhráli v prodloužení, tak zápas z naší strany stále stejný projev a už se fakt těším na konec sezóny. Tohle trápení nemá konce. Jestli se dostaneme do playoff, je mi vlastně jedno, protože při téhle formě to je jen krátké prodloužení toho trápení.
Všem přeji hezký večer !
To jinfa: taky raději půjdu fandit na náš zimák, protože našim proti Mostu věřím (doufám, že nás nezklamou i když hrajou doma😂
a je to pro nás důležitější zápas.👍
a je to pro nás důležitější zápas.👍
To KIZNOH:OK.Taky jsem realista.A naše repre zatím vážně nic moc.Teď malá nadsázka,je to stále stejný sport,když porovnáme hráče jako Crosby,McDavid,MacKinnon,Makar,Pastrňák, (dlouhý řetězec byl zkrácen) atd. oproti hráčům jako je (nic proti nim!)Chalupa,Moník,Jelínek?
Je fakt,že pro nás je mnohem důležitější ten Most porazit!!!A to věřím,že se podaří!
Je fakt,že pro nás je mnohem důležitější ten Most porazit!!!A to věřím,že se podaří!
To Jinfa: Já osobně půjdu na hokej ve Vrchlabí. Naši kluci tady jsou mi bližší, i když jsem samozřejmě fandou našich v repre. Ale jak to vypadá, a nechci být špatným prorokem, tak jsme asi skončili. Dostat se přes Kanadu, tedy za předpokladu, že porazíme Dány, je skoro z říše snů
.
.
To Pepik477.Když tedy postoupíme na ZOH přes Dány,tak nás čeká ve středu dilema v podobě zápasů čtvrtfinále ZOH ČR-Kanada(v nejsilnější možné sestavě) nebo Vrchlabí-Most
Teď co je atraktivnější?
Člověk by chtěl stihnout oba zápasy,ale bohužel vyšlo to časově blbě.
Teď co je atraktivnější?
Člověk by chtěl stihnout oba zápasy,ale bohužel vyšlo to časově blbě.
Taky gratuluji k vítězství venku. Jak píše KIZNOH, ještě by to chtělo konečně vyhrát ve středu doma, před našimi fanoušky😂. Tak snad Most konečně porazíme v základní hrací době, vždyť na to určitě máme👍🏻🏒.
Gratulace k vítězství, jsem rád, že se zadařilo. Chtělo by to ve středu ještě vyhrát i doma.
Přiznávám se, nevěřil jsem. O to milejší překvapení a tímto se hráčům omlouvám.
Ale 3 body zasloužené.
Ale 3 body zasloužené.
Poslední zápasy doma většinou prohráváme (mimo Benátek) a to i když soupeř kolikrát nestojí za nic 😂. Čím to asi je? To mají domácí fandové docela výdrž (návštěvnost je stále pěkná). Když máme nedostatek hráčů, jak píše horal0007, tak proč nedáme víc šancí juniorům. Proč naši junioři hrají za jiná mužstva a ne za Stadion Vrchlabí? Nechápu🤢.
No, co k tomuto říct. Při vší úctě, soupeř hroznej, slabej 3x vystřelí a vyhraje po nájezdech. !!!Naše produktivita totálně strašidelná. Určitě se naši hráči snažili, šance byly, ale je to všechno v křeči a tak snaha přichází v niveč. K tomu odstoupení Ondry Chrtka, prostě všechno špatné. Lajny každou chvíli jinak, nedostatek hráčů vede k tomu, že nám musí hrát obránce v útoku a tak si myslím, že asi budeme rádi až tato hodně nepovedená sezóna skončí.
Dnes jsem musel zůstat v posteli, tak pouze u TV a tak bych chtěl té partičce, která je po celý zápas slyšet, že jejich až urážlivé komentáře jsou za hranou. Ale zase jsem se dozvěděl, jak ten a ten jsou vlastně na ho..o Pánové, zbytečné....
Dnes jsem musel zůstat v posteli, tak pouze u TV a tak bych chtěl té partičce, která je po celý zápas slyšet, že jejich až urážlivé komentáře jsou za hranou. Ale zase jsem se dozvěděl, jak ten a ten jsou vlastně na ho..o Pánové, zbytečné....
Tak s těmi vítězstvími to nebude asi tak horké. Již nebudu hodnotit, protože to je pořád to stejné. Už aby bylo po téhle sezóně.
Máme skvělý los na závěr. Nejtěžší soupeři jsou za máma. Očekávám 6 vítězství v řadě a ladění formy před play- off. A dnes jednoznačně přesvědčíme Ústí, že patří do kraje.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.