HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "paboubek" |  vypnout filtr
 
RSS
123456>
 
21.08.2019, 11:50
 
 
Chlapi, gratulace k první výhře ! Ať se dál úspěšně daří naladit formu na mistráky. Naši derby soupeři zatím přípravu pojali různě. Paka válí. Zato Dvůr a to něco na Úpě co hráli naposledy mistrák někdy v únoru se snad ještě nesešli, natož aby se odvážili hrát zápas Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
31.07.2019, 16:39
 
 
A ona nějaká definice farmy existuje? Je na to nějaká norma? Sami jsme zde "zažili" různé druhy spolupráce s jinými kluby, nebo-li různé "druhy "farem. A stadion byl vždy plný a hnal naše borce do boje. A že jsme odehráli spoustu výborných bitev v první lize. Já si myslím, že záleží na kolektivu a partě a to není otázka farmy či nefarmy. Budu šťastný když postoupíme a určitě se budu těšit na prvoligový hokej. Máme ve vedení klubu i v majitelích správné lidi a věřím v náš mančaft. Rozhodně by mě nenapadlo shazovat náš klub. Ale je tu nyní i velká možnost jezdit pár kilometrů na nefarmářský hokej k sousedům a netrápit se zda budeme ,nebo nebudeme farma podle norem o kterých nic nevím.
 
 
07.05.2019, 08:26
 
 
Děkuji panu Jakubcovi za informace. Krátká okurková sezóna skončila a už se těším na další novinky a vše co se bude týkat následující sezóny. Zajímá mě nyní především jaký model bude v Chance lize.Jestli bude zachován přímý postup z 2. ligy, nebo bude baráž a nebo se 1. liga uzavře a možnost jít výš bude jen odkup licence. HC HCV DO TOHO!!!!!!
 
 
01.05.2019, 19:43
 
 
Možná přijde jeden z tahounů Rebelu jam Milfait, 27 let. Co se týče hradečáků, mnozí již nakoukli ve svém věku do extraligy. Tak zde hrál třeba kdysi neznámý Nakládal. Raději budu chodit na mladší kádr než na přestárlý z odložených hráčů, kteří si chtějí jen přivydělat a už nemají motivaci cokoli dosáhnout, na rozdíl od mladých.Minulou sezónu jsme měli myslím dobře vyváženou sestavu.
 
 
01.05.2019, 14:40
 
 
Docela bych zde uvítal zhodnocení uplynulé sezóny. A také něco o budoucnosti a tak nezbývá než pátrat o novinkách ve Vrchlabí u soupeřů. 6.května zde začnou přípravu tito mladíci z HK: Jaroslav Dvořák, Jakub Hašek, Filip Jirásek, Patrik Mašín, Jakub Muška, Mikuláš Pohl, Štěpán Matějček. Další skupinu mladíků Hradec posílá do Litoměřic.
 
 
28.04.2019, 21:44
 
 
Odvolání faulu je urážka rozhodčího, reaguje Vůjtek na Pešána. Ševc zahrál divadlo
26. 4. 2019 13:51
Filip Pešán si po čtvrtém zápase finálové série rýpl do třineckého útočníka Petra Vrány.
Filip Pešán si po čtvrtém zápase finálové série rýpl do třineckého útočníka Petra Vrány. | Foto: Lukáš Caha
Finálová série hokejové Tipsport extraligy mezi Libercem a Třincem nabrala ve třetím a čtvrtém zápase pořádné grády. Obránce Martin Ševc zuřil po neuznaném gólu, trenér Bílých Tygrů Filip Pešán si zase po vyrovnání série na 2:2 rýpl do útočníka Petra Vrány, že měl v prodloužení čtvrtého utkání odvolat faul. Průběh finále, jež pokračuje dnes v 17 hodin v Liberci, hodnotí bývalý reprezentační kouč Vladimír Vůjtek.
Před startem finále jste mírně favorizoval Liberec. Zůstává zatím podle vás za očekáváním?

Je to tak, hlavně v tom prvním a třetím zápase. Ve druhém a čtvrtém hrál podle mých představ, ale obecně je ta série hrozně vyrovnaná. Šancí je strašně málo, je to spíš boj než pohledný hokej a rozhodují maličkosti. Hráči se snaží nahazovat puky před branku na teč, a pokud mužstvo nepromění dvě nebo tři větší šance, které v zápase má, nevyhrává.

Za výkon v prvním a třetím finále se zkritizovali sami liberečtí hráči. Ale ani v těch zbylých dvou zápasech Třinec nepřehráli, ne?

Ani si nemyslím, že by měli být nějak lepší než Třinec. Všechny čtyři týmy, které postoupily do semifinále, byly na podobné úrovni. Ve zmiňovaném třetím finále měl Jaroslav Vlach šanci do prázdné branky, Liberec mohl vést 2:0. Nestalo se, Třinec své příležitosti proměnil.

reklama


Marku Kvapilovi se nedaří jako v základní části, možná chybí ve finále větší bodový příspěvek i od Michala Birnera nebo Tomáše Filippiho. Přesto je to 2:2, ukazuje to na sílu Liberce?

Jistě, je to špičkové mužstvo, nespoléhá jen na tyto hráče. Budoucí šampion musí ještě dvakrát vyhrát a těžko se odhaduje, jak to dopadne. Oba týmy vyhrály jednou doma, jednou venku. Může to skončit jakkoliv.

Nejdříve bouřili, pak slavili. Liberec ovládl mysl a zkrotil nával negativních emocí
Nejdříve bouřili, pak slavili. Liberec ovládl mysl a zkrotil nával negativních emocí
číst článek
Třinec neměl daleko k vedení 3:1 po domácích zápasech. Může to na něm v pátém duelu zanechat stopy?

Nemyslím si. Stejně tak si Liberec může vyčítat, že mohl vést 3:1 on. Jsou to vyspělí hráči, kteří toho spoustu dokázali. Uvědomují si, že každý zápas končí 60. minutou nebo rozhodujícím gólem v prodloužení. Hned potom už se přemýšlí o dalším zápase.

Liberec se ve čtvrtém zápase srovnal s neuznaným gólem v první třetině i vyrovnáním Třince těsně před koncem třetí části. Hlavně v prvním případě s jeho hráči cloumaly emoce.

Všechno hrálo proti nim. Vypadalo to, že zápas ztratí, ale v prodloužení přišla taková bezvýznamná střela, kterou brankář neviděl, a rozhodla. To už tak bývá, v takových zápasech většinou rozhodne nějaké nahození, clonění.

Martin Ševc se mohl na konci první třetiny pominout vzteky. Při odchodu do šatny prskal na všechny strany a sekal holí kolem sebe. Ale on i celé mužstvo se dokázalo vzpamatovat.

On se vzteká skoro v každém zápase, ale umí se rychle zklidnit a zahrát svou hru, kterou umí. Bylo to takové divadelní gesto, kterým chtěl vyburcovat spoluhráče i publikum a vynervovat soupeře. On tak hraje.

Podobně v zákulisí působí trenér Filip Pešán, který prohlásil, že by od hráče velikosti Petra Vrány čekal odvolání faulu (podrážení od Petra Jelínka) v prodloužení. Jaký je váš názor?

Ten faul si teď nevybavím, i když jsem čtvrtý zápas viděl. Ale odvolání faulu je podle mého názoru urážka rozhodčího. On (Pešán) by chtěl odvolání faulu, ale od svého hráče to nikdy nechtěl. Nikdy neuznal, že by měl jeho hráč odvolat faul. Od toho jsou tam čtyři rozhodčí. Když něco zapískají, nemělo by se to vracet.

Těžko se v prodloužení čtvrtého finále odvolává faul, když si hráč třeba není jistý, jestli ke kontaktu došlo, nebo ne. Je to tak?

Jsou i jiné momenty, kdy hráč trefí spoluhráče holí do obličeje a soupeř se zlobí, chce odvolání faulu. Ale není to vždycky jasné, není to vidět. Mnoho zapískaných faulů je sporných, a kdyby každý jezdil za rozhodčím s odvoláváním, měli bychom z toho frašku.

Retro stadiony či bizarní přešlapy. Češi ale slovenskou extraligu chválí
Retro stadiony či bizarní přešlapy. Češi ale slovenskou extraligu chválí
číst článek
Třinecký kouč Václav Varaďa v reakci na Pešánův výrok řekl, že má k dispozici video materiál proti Liberci. Rozhořely se emoce i mezi trenéry?

Je to boj o titul a bojuje se různými způsoby. Nevím, o čem Venca mluvil. (úsměv) Někdy se vytahují věci, které by se vytahovat neměly, a potom se třeba člověk po sérii omlouvá. Je to věc taktiky a charakteru.

/ Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
 
 
05.04.2019, 20:05
 
 
Nevím jestli bychom zvládli 1.ligu bez statusu farmy.Určitě není ještě nic upečeno a tak tu můžeme zatím jenom debatit co kdyby,jak kdyby.
 
 
05.04.2019, 16:14
 
 
Další derby na obzoru! Již zítra může být N.Paka druholigová.
 
 
01.04.2019, 22:06
 
 
Wasermane,chápu jen že si provokatér, který leze na naše fórum,protože vaše zrušili pro dementní přispěvatele,jako jsi ty. Prohráli jsme velmi vyrovnanou sérii. Mužstvo, nejmladší v soutěži se nemá za co stydět. Díky borci a těším se na další sezonu.
 
 
31.03.2019, 00:10
 
 
To Skijumper: Tvé hodnocení naprosto sedí. To waserman si plete pokoru s podvodem, ono už to jeho jméno o něčem svědčí. Ani bych se nedivil, že je do příbuzna s některým pruhovaným "pokorným" pablbem. Smajlík
 
 
30.03.2019, 22:36
 
 
pane wasermann,máte nějaké fórum, rád bych si přečetl vaše fórum plné pokory, Smajlík
 
 
30.03.2019, 21:32
 
 
Jílek,Šperl,Horažďovský,Štěpánek, přál bych vám zhlédnout ještě jednou zápas ze záznamu. Přáli by jste si aby se takto někdo choval třeba k vašim dětem nebo rodičúm? Už sem nejezděte! Jak můžete někoho vyloučit po podražení za simulování? Já třeba viděl zásah prázdnou petkou do ruky jednoho čárovýho a on nasimuloval zranění..Jestli máš děti,tak potěš bůch,co maj doma za sračku.Doufám, že ti ta ruka upadne. A kdo zplodil hermocha, to musí být teprv úkaz. Hoši,v pondělí to dáme !!!
 
 
28.03.2019, 21:08
 
 
ÚÚÚÚFFFFF !!!!!! Velká paráda. Co jste v Sokolově, tak jsem vám to ani nezáviděl. Nevím jestli bych na to měl nervy! Teď už pořádně slavte a přeji všem fándům a hráčům šťastný návrat domů.
 
 
27.03.2019, 09:36
 
 
Ještě se rád zmíním o Honzovi Bergerovi.. Má nyní famózní střeleckou formu.Ať mu vydrží. A rád sleduji Pavla Mrňu a jeho obrovské nasazení při každém střídání. Jak už bylo psáno, rozhodují maličkosti. Tak snad se nám dál bude dařit jako včera.
 
 
26.03.2019, 21:59
 
 
Dnešní zápas začal naší aktivitou a poté se hra zdála oboustranně opatrná a vyčkávající. To samé i v hledišti. Asi se čekalo, co se vlastně bude dít.Pak následovalo naše perfektní zakončení v přečíslení. Sokolov zase bravůrně využil snadnou dorážku. Jinak se první třetina jevila chvílemi opatrná a nikdo nechtěl udělat chybu, i když nakonec byly šance na obou stranách.Ve druhé třetině se nám podařili vstřelit dvě slepené branky. Trochu šťastné, ale jsem rád za ten polovlastenec,protože konečně měl úspěch náš forčeking, který často praktikujeme. Druhá branka vlastně z nahození a to také často praktikujeme. Skvěle se to sešlo takto za sebou. Potom signalizované naše vyloučení a hra proti šesti, následoval nepotrestaný soupeřův faul kdy snad všichni rozhodčí oslepli a pak nás poslali do tří. Zřejmě rozhodující fáze utkání a my skvěle ubránili naše oslabení ve třech. Bravo všici na ledé!!! V poslední třetině jsme myslím měli chvíli navrch fyzicky a skvěle jsme se soupeřem bruslili a nepřipustili drama. Velká poklona Kubovi v bráně a do Sokolova přeji hodně našich překvapivých a úspěšných řešení a ať si do soboty přivezeme mečbol !!!
 
 
19.03.2019, 21:08
 
 
Nemuzu to napsat jinak. Bravo, vyradili jsme bandu simulantu i s casomericema.
 
 
13.03.2019, 21:49
 
 
Dnes několik zbytečných vyloučení a velkých chyb a Kolín neomylně trestal.K vyrovnání bylo blízko. Věřím, že v Kolíně je dáme. Nasazení na jedničku.
 
 
13.03.2019, 10:20
 
 
Můj tip: 3:0 na zápasy.
 
 
02.03.2019, 21:04
 
 
Dnes velmi stručné hodnocení. Ve všech činnostech jsme byli lepší. Soupeř chvílemi nevěděl, jestli přijel z Děčína a nebo z Jičína. Nejsilnější naše stránka: Fyzička celého mužstva. Dnes velmi solidní sudí. Největší slabina Děčína: Pochroumané nervy Volrába.
 
 
02.03.2019, 16:15
 
 
Děkuji. A jdeme na to.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.