HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "horal0007" |  vypnout filtr
 
RSS
 
15.11.2018, 07:20
 
 
Člověče, ty jsi asi nikdy nesportoval. Všechny tvoje příspěvky jsou naprostý, gaučácký výplod. Jestli jsi tam včera byl, musel jsi vidět, že na druhé straně stálo odhodlané, bojovné mužstvo, které má svoje kvality a my nejsme "orchestr", aby jenom vyhrával. Souhlasím, že za včerejšek je bod zasloužený a to hlavně za bojovnost.. A jak jsem již jednou tady psal, každá prohra je dobrá ( v této fázi soutěže), když si z ní mužstvo vezme ponaučení. Bez totálního nasazení se těžko vyhrává. Každý se chce proti Vrchlabí vytáhnout a tak hrají až na hraně svých možností, což je i vzhledem k další fázi soutěže dobře.
A komentovat chyby rozhodčích je asi nepatřičné. Prostě se stalo, stává a bohužel stávat bude. Ale i nadto všechno se musí hráč dokázat povznést. Bohužel, jak je vidno, Pavel Mrňa s tím má ohromné problémy. Je to strašná škoda, protože jinak je to bojovník a dříč. Ovšem tím včerejším excesem strašně poškodil mužstvo, které síly vyplýtvalo na 7 min. oslabení. Snad si to nějak přebere a zase bude dobře... Smajlík Smajlík
 
 
01.11.2018, 11:02
 
 
Za včerejšek velké díky a smekám před mužstvem!!! Každý, kdo někdy sportoval, tak ví, jaká je to bezmoc, dřina, trápení, když se nedaří , v tomto případě střelecky. Mužstvo to nezlomila neskutečně zápas oddřelo. Možná to nebyl tak pohledný hokej, ale neskutečná vůle jít si za vítězstvím. A to nesmíme zapomenout, že absentují hlavně ti zkušenější. Věřím, že jednou se to zlomí a mi prožijeme pěkné, klidné utkání.
 
 
28.10.2018, 19:39
 
 
Hermoch to popsal výstižně. Proboha lidi, co se to tu na fóru strhlo! Jeden zápas, který výsledkově nevyšel. Takových bylo a bohužel i bude... Vždyť hokej je jenom hra, sport, kde není nic dopředu naplánováno. Osobně se mi nelíbí, když rádoby fans vulgárními pokřiky uráží soupeře a to, co předváděli Trutnováci, to byla ubohost. Namísto toho, aby se radovali, že konečně poráží Vrchlabí, z jejich kotle se ozývalo jenom ubohé, sprosté skandování. A chování některých jejich hráčů, to také nesvědčí o nějaké hráčské vyspělosti.... Ale porážky ke sportu patří, tak ji přijměte, a těšme na další utkání, kde naší hráči budou naší pomoc potřebovat a my ji jim poskytneme. Všichni a za jeden provaz!!!!
 
 
21.10.2018, 13:48
 
 
Nezbývá něž souhlasit s příspěvky níže. Lajny jsou vyrovnané a to je ohromná devíza našeho mužstva. Já bych hlavně ocenil to, že i když to zatím nepadá (mám na mysli to, že si dokáží vypracovat mnoho šancí a % proměňování není zrovna vysoké), tak nasazení a bojovnost je vysoké. Z včerejšího zápasu mi utkvěly v paměti 3 situace. Naprosto skvělý návrat Patrika Urbana do obrany, kdy tím zabránil 100% gólu. Pak situace, kdy David Chalupa vybojoval perfektním napadáním a bruslením zdánlivě jasný puk pro Jablonec, pak z toho byla třetí branka a v neposlední řadě parádní biliár Jirky Vašíčka, kterému tu branku přeji z celého srdce. Ale celkově je nasazení fakt paráda. Tak teď odpočinout si a dobře se připravit na derby. Smajlík Smajlík
 
 
14.10.2018, 16:25
 
 
Souhlas. Hra se mi líbí víc a víc. Je to asi tím, že ty lajny jsou vyrovnané a tak každý musí makat. A to i směrem do obrany. Líbí se mi., že i za stavu 4:0 jim není proti mysli lehnout do střely. A to ještě nehráli Voženílek a Procházka. A nevíte, jestli je už Procházka zdravý? Tak ať se daří.
 
 
04.10.2018, 07:09
 
 
Včera nic nešlo. Ale na to se nedá vymlouvat. Štěstíčku a formě se musí jít tvrdě naproti. Ale pořád je začátek sezóny a je na čem pracovat, co zlepšovat. Možná, že i tato prohra je k něčemu dobrá. Je vidět, že se musí jít na 100% do každého zápasu ať je to Trutnov nebo třeba Letňany. Nedívat se na postavení v tabulce, protože to může být hodně zavádějící. A hlavně - zajíci se počítají až po honu! Každý musí začít u sebe, protože se vší úctou k hráčům, ne každý odvedl to, na co má. Ale taky dokážu pochopit, že není každý den svátek a i takovéto zápasy blbec přijdou. Prostě vzít si ze včerejšího utkání ponaučení a znovu se vrhnout do práce, aby již další utkání nám, věčně nespokojeným fandům, jste udělali radost!!!
 
 
30.09.2018, 16:49
 
 
Opět hezký zážitek. Nervy, ale šťastný konec. Dvůr hrál až na prvních 10 minut total defenzívu. Kluci makal a zaslouženě vyhráli, i když až po nájezdech. A Abry super. Za góly nemohl, dva jsme si dali sami, ale pak všechno polapal. A pak Jirka Vašíček. To je přehled. Vedle něho ten mlaďak z Hradce jenom poroste. Ale vůbec ta řada mladejch, ta je úžasná. A zvláště parádní byli fans. To nám můžou ostatní jenom závidět. Smajlík Smajlík
 
 
27.09.2018, 08:40
 
 
Nádherný večer! Hoši výborně. Opět nasazení, obětavost a poctivá práce všech. Jak je vidno, nese to ovoce. Líbí se mi, jak je celý manšaft soudržný. Že máme ofenzivní, kvalitní obránce se vědělo, to tu bylo vždycky, ale já bych vyzdvihnul práci útočníků směrem dozadu. Prostě 5 lidí útočí a 5 lidí brání. Super. A když jsem si poslechl hodnocení trenérů, tak musím jenom souhlasit a je to na hřišti vidět, že v mužstvu je ohromná konkurence a do každého utkání se musí jít na 100%. A to jak zkušený "mazák", tak i "zobák". Hoši díky .
 
 
20.09.2018, 07:35
 
 
To kukis: Onlajnům nemůžeš všechno věřit. Podle nich dal poslední branku Půlpán Tomáš, ale ten v tu dobu na ledě ani nebyl. Ale co jim je, nevím.
 
 
20.09.2018, 07:23
 
 
To Kukis: Kastner po rozbruslení odstoupil, takže do utkání ani nenastoupil.
 
 
20.09.2018, 07:22
 
 
Paráda! Gratulace ke třem bodů, ale vzhledem k tomu, že jsem měl možnost být v Jablonci, tak hlavně k tomu, že nedošlo k nějakému většímu zranění. Utkání do stavu 3:0 naprosto pod kontrolou, pak zase polevení a výpadek. Ale to se určitě zlepší. Já jsem nadšený pojetím hry - aktivita v napadání, celoplošný hokej. A to zrovna v Jablonci se tato naše výhoda smazávala tím malinkým hřištěm. Je vidět, že v mužstvu panují opravdu parádní vztahy, protože tu bojuje jeden za druhého. každý má nějakou svoji roli a tu se snaží plnit. Od nepopulární černé práce až po střelce. Líbí se mi, že lajny jsou v podstatě vyrovnané, takže soupeři hrozí nebezpečí neustále. Vyzdvihnul bych hlavně práci směrem do obrany. Je fakt na čem stavět. A abych jenom nechválil, neodpustím si poznámku na zbytečná vyloučení P. Mrni, trochu předržování kotouče Matějíčka, bezhlavé útoky obránců od stavu 3:0 a celkově přenechaná aktivita soupeři. Ale vše nakonec dobře dopadlo, tak paráda.
 
 
13.09.2018, 08:23
 
 
Nějaké info o včerejším utkání? Bohužel jsem nemohl být osobně v Kolínu. Podle onlajnů těžko hodnotit.
 
 
06.09.2018, 07:25
 
 
Tak jsem nějak vstřebal dojmy z včerejšího zápasu. Zklamán jsem byl pouze naší produktivitou, ale věřím, že i ta se dá vyladit. je třeba, aby tam střelcům spadla i nějaká "šmudla" a bude to zase padat. Jinak po celý zápas bylo Vrchlabí lepší, Trutnov bránil a využil našich chyb. Věřím, že cesta, kterou se vydalo naše vedení je ta správná, Dnes je třeba hrát agresivní, bruslivý hokej .A věřím, že k tomu má i odpovídající hráče. Samozřejmě veškerá snaha se smazává, když nedáte branku. Šancí je víc než dost, ale ta produktivita!!! Ale jak jsem již psal, věřím, že i ta se vypiluje. Ale trochu mě děsí ta disciplína. Někteří jedinci jsou zápas co zápas 2-3x vyloučeni!!! Směšné jsou technické přestupky při buly, nepovolená výstroj... To je fakt super pravidlo. Ohledně střídavých startů z Hradce: Je to na trenérech, aby to hráčům urovnali v hlavě, že tady je třeba se soustředit na hru Vrchlabí a nelétat někde v oblacích. Už se těším na mistráky, protože věřím, že naše hra bude ještě soustředěnější, s ještě vyšším nasazením a hlavně i produktivní. Já, jako fanoušek se těším a doufám, že i ostatní.
 
 
31.08.2018, 08:01
 
 
Už asi nemá cenu zde diskutovat co bylo..., ale zabývat se tím co je a co bude. Jestli je nastolená cesta ta správná ukáže až čas. A je i na nás, na fanoušcích, aby jsme jim ho dopřáli. Včera jsem se byl podívat v Trutnově. Celkem slušná návštěva, pár rádoby "kotelníků" se svými primitivními výkřiky, ale jinak atmosféra celkem poklidná. Naši kluci byli dominantní po celý zápas, snad vyjma kousku 2.třetiny, kdy bylo samé vyloučení, přesilovky, prostě hra byla neskutečně kouskovaná. Nově příchozivší hráči do mužstva zapadli a věřím, že budou opravdovými posilami. Hra byla ještě taková neučesaná, ale už se i vyskytly některé pěkné akce, jako před gólem Kynčla nebo Chalupy. Já věřím, že si to sedne a budeme všichni spokojeni. Já bych celkově pochválil celý tým, ale přece jenom někteří hráči se mi líbili víc a někteří míň. Do první skupiny bych zařadil gólmana Abraháma, obránce Kynčla, útočníka Chalupu, pak hráče č.97 ( nevím, jak se jmenuje) a jako naprostou star - A. Půlpána. Do druhé skupiny pak č.21, 17, 28 a 23. Úmyslně nepíši jména. Tady by to asi chtělo přidat. Ale je to jenom můj pohled fanouška. Celkově si myslím, že je mužstvo sestavené dobře. Takže věříme.
 
 
30.08.2018, 12:26
 
 
To Jirka Jakubec: A nemůže se stávat často, že nebudeme na utkání kompletní, když máme spoustu hráčů z MTF, či jiného klubu? Hradec si vzpomene a budeme bez hráčů?
 
 
23.08.2018, 07:19
 
 
Konečně, alespoň na papíře naše mužstvo vypadá, že by mohlo letos o ty nejvyšší příčky bojovat. Včera jsem se byl podívat chvíli na tréninku. Až se uzdraví Pšurný, budeme mít tři lajny zkušených, dobrých hráčů ( Urban, Procházka, Půlpánové, Hozák, Mrňa, Bláha, Pšurný, Kastner) a jednu lajnu dravého mládí ( Chalupa, Hnik, Krsek a po uzdravení F. Moník). To nezní špatně. Vidím to tak, že lajny budou vyrovnané, tudíž branky by neměly ležet na bedrech jenom jedné z nich. Teď je potřeba potrénovat, dohnat manko, sehrát se a hurá do soutěže.
 
 
17.08.2018, 11:12
 
 
Souhlasím s tím, že Šťágr je nadprůměrný druholigový střelec. Ale taky záleží na tom, v jakém hraje týmu a s jakými spoluhráči. Bylo by zajímavé vidět, jak by se prosazoval zde, v nově se sestavujím mančaftu. Kluci si musí na sebe zvyknut, přece jenom oproti třeba Kolínu, který je v podstatě v kompletním složení jako v loňském roce, tady se buduje vlastně úplně nový kádr. Dejme jim ještě čas. Ale taky musím souhlasit s tím, že nějaký "hotový", zkušený hráč, který umí dát góly by se tady hodil.
 
 
10.08.2018, 08:14
 
 
Souhlas. Návštěva pěkná a kluci bojovali. Spousta z nás byla asi hodně zvědavá, jak bude vypadat nově sestavené mužstvo. Bude to jiné, než v loňském roce. Asi nebudeme dávat tolik branek, ale zase jich asi tolik nebudeme dostávat. Hra se postupem času lepšila a jak budou přibývat tréninky na ledě, věřím, že i kvalita hry bude stoupat. Absolutorium zaslouží gólman. To fakt pecka. Taky se mi celkem líbila 1.lajna, dokázala si vytvořit nějaké šance a časem je snad i dokáže proměnit. Pavel Mrňa, ten se lepšil každou třetinou, takže to bude asi taky OK. Ale celkově se dá říct, že na první utkání to nebylo úplně nejhorší a hráči prokazovali, že si zaslouží šanci zabojovat o místo v sestavě pro mistráky. Už teď se těším na další utkání a hlavně do Dvora.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.