HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "horal0007" |  vypnout filtr
 
RSS
12>
 
10.01.2019, 08:43
 
 
Tak dle info p. Jirky Jakubce a včerejšího speakra, příští středu nastoupí Bednář i Hlinka. Jsme na ně moc zvědavý. Ale to je jedna strana mince. Ta druhá je, že pak někdo bude asi "navíc", tak jsem zvědavý, kdo se nevejde do sestavy.
Jinak ke včerejšímu utkání. Splněna povinnost a 3 body jsou doma. Při vší úctě k soupeři, byla to jednostranná záležitost. Hra měla sestupnou úroveň. V druhé polovině utkání začalo přetahování střídání, tahání puku a hra ztrácela na plynulosti. Tak to věřím, že s kvalitou soupeře se vylepší. Supras se snažili, ale jinak v ochozech bylo mrtvo. Prostě Letňany netáhnou Smajlík
 
 
22.12.2018, 21:07
 
 
Hoši díky. Nasazení, chuť a touha po vítězství, to bylo od začátku patrné a nakonec z toho bylo celkem pěkné představení.
 
 
15.12.2018, 19:23
 
 
Vyhrávat, když se daří, to není takové umění, ale když jste pod dekou, ani si moc nevěříte, víte, že máte co napravovat, tak to musí být dřina. Tak za tuto dřinu díky. Nějaký report přímo od někoho kdo byl ve Slaném?
 
 
13.12.2018, 14:21
 
 
To jinfa: správný přístup. Příště přijďme opět a podpořme naše mužstvo. Věřím, že jsou to gramotní lidé, kteří si přečetli naše fórum a sami již moc dobře vědí, že včerejšek byl velký průser a budou si vážit naší podpory a dokáží nám, že to byl naprostý, ojedinělý, leč bolestný "úlet". Budou žrát led, aby si zasloužili alespoň nějaký odpustek... Smajlík
A že trenér včera nijak nezareagoval? To není tak úplně pravda. Nechal sedět celou lajnu Urbanovu a Hozáka proměnil s Matějčkem. Ale upřímně, nechat sedět - to si mohl až na pár vyjímek vybrat kohokoliv. Ale třeba jim to pomůže a zamyslí se nad sebou.. Smajlík A k Supras - ohromná poklona a díky.
 
 
10.12.2018, 17:01
 
 
No, koukám, že se to tu trochu zvrtlo. Není lepší nereagovat na příspěvky zhrzeného, závistivého rádoby fanouška trutnovského hokeje? My půjdeme ve středu na hokej, budeme fandit a stát za našimi za každých okolností. Můžeme být rádi, že u nás to funguje a jestli oni (v Trutnově) mají nějaké problémy, a to vzhledem k postavení v tabulce asi mají, tak potom i fandové jsou podráždění. A hledají kde-co by zkritizovali na jiných, nejlépe na Vrchlabí. Smajlík Smajlík
 
 
09.12.2018, 13:28
 
 
Také jsem byl překvapený poměrně nízkou návštěvou Smajlík Jinak velká gratulace, protože to byl opět parádně takticky zvládnutý zápas. Velké nasazení od všech hráčů, podpořené skvělým Kubou v brance.
 
 
01.12.2018, 20:18
 
 
Byly to nervy, ale hoši velká gratulace a velké díky. Ukázali jste nám velkou bojovnost, soudržnost a to se cení. A pak, i fans si to už zasloužili. Tak ještě jednou - gratulace
 
 
25.11.2018, 09:43
 
 
Musí to být strašně ubíjecí, tolik přesilovek a nic z toho. Naopak, ještě inkasujeme a to hned 2x. To je opravdu velký problém našeho mužstva, protože jinak se jim nedá moc, co vytknout. Prostě na nich leží pořádná deka. Nemá cenu dělat nějaké unáhlené závěry, ono se to prostě musí jednou zlomit. Uvidíme, jaké doplnění kádru pro nás vedení chystá. Chtělo by to zkušenost. Mladé máme a musím říct, že hrají nad očekávání, tak teď zkušeného playera, který dodá klid. Ale,jak psal J. Jakubec, asi takový hráči moc nejsou... Tak teď ve středu do Jablonce a věřit, že když se tomu půjde naproti, zlomí se to. Smajlík Smajlík
 
 
17.11.2018, 22:02
 
 
Lidi, já tam byl. Podělím se s vámi o poznatky ze zápasu cestou domů. V první řadě Martin Abrahám byl náš jasně nejlepší hráč. Tudíž nechápu vaše reakce na to, že byl v bráně. Proč se neobujete do útočníků, že nedají branky nebo do obránců, že jsou před vlastním golmanem nedůrazní. Já vidím jako velký problém absenci Pavla Mrni. Pak došlo ke změnám v lajnách a již to nebylo to pravé. Nikoho nechci snižovat, ale přece jenom, poslední zápasy to trochu hapruje. No, nic. Je třeba se poučit a vrátit se na vítěznou vlnu.
 
 
15.11.2018, 07:20
 
 
Člověče, ty jsi asi nikdy nesportoval. Všechny tvoje příspěvky jsou naprostý, gaučácký výplod. Jestli jsi tam včera byl, musel jsi vidět, že na druhé straně stálo odhodlané, bojovné mužstvo, které má svoje kvality a my nejsme "orchestr", aby jenom vyhrával. Souhlasím, že za včerejšek je bod zasloužený a to hlavně za bojovnost.. A jak jsem již jednou tady psal, každá prohra je dobrá ( v této fázi soutěže), když si z ní mužstvo vezme ponaučení. Bez totálního nasazení se těžko vyhrává. Každý se chce proti Vrchlabí vytáhnout a tak hrají až na hraně svých možností, což je i vzhledem k další fázi soutěže dobře.
A komentovat chyby rozhodčích je asi nepatřičné. Prostě se stalo, stává a bohužel stávat bude. Ale i nadto všechno se musí hráč dokázat povznést. Bohužel, jak je vidno, Pavel Mrňa s tím má ohromné problémy. Je to strašná škoda, protože jinak je to bojovník a dříč. Ovšem tím včerejším excesem strašně poškodil mužstvo, které síly vyplýtvalo na 7 min. oslabení. Snad si to nějak přebere a zase bude dobře... Smajlík Smajlík
 
 
01.11.2018, 11:02
 
 
Za včerejšek velké díky a smekám před mužstvem!!! Každý, kdo někdy sportoval, tak ví, jaká je to bezmoc, dřina, trápení, když se nedaří , v tomto případě střelecky. Mužstvo to nezlomila neskutečně zápas oddřelo. Možná to nebyl tak pohledný hokej, ale neskutečná vůle jít si za vítězstvím. A to nesmíme zapomenout, že absentují hlavně ti zkušenější. Věřím, že jednou se to zlomí a mi prožijeme pěkné, klidné utkání.
 
 
28.10.2018, 19:39
 
 
Hermoch to popsal výstižně. Proboha lidi, co se to tu na fóru strhlo! Jeden zápas, který výsledkově nevyšel. Takových bylo a bohužel i bude... Vždyť hokej je jenom hra, sport, kde není nic dopředu naplánováno. Osobně se mi nelíbí, když rádoby fans vulgárními pokřiky uráží soupeře a to, co předváděli Trutnováci, to byla ubohost. Namísto toho, aby se radovali, že konečně poráží Vrchlabí, z jejich kotle se ozývalo jenom ubohé, sprosté skandování. A chování některých jejich hráčů, to také nesvědčí o nějaké hráčské vyspělosti.... Ale porážky ke sportu patří, tak ji přijměte, a těšme na další utkání, kde naší hráči budou naší pomoc potřebovat a my ji jim poskytneme. Všichni a za jeden provaz!!!!
 
 
21.10.2018, 13:48
 
 
Nezbývá něž souhlasit s příspěvky níže. Lajny jsou vyrovnané a to je ohromná devíza našeho mužstva. Já bych hlavně ocenil to, že i když to zatím nepadá (mám na mysli to, že si dokáží vypracovat mnoho šancí a % proměňování není zrovna vysoké), tak nasazení a bojovnost je vysoké. Z včerejšího zápasu mi utkvěly v paměti 3 situace. Naprosto skvělý návrat Patrika Urbana do obrany, kdy tím zabránil 100% gólu. Pak situace, kdy David Chalupa vybojoval perfektním napadáním a bruslením zdánlivě jasný puk pro Jablonec, pak z toho byla třetí branka a v neposlední řadě parádní biliár Jirky Vašíčka, kterému tu branku přeji z celého srdce. Ale celkově je nasazení fakt paráda. Tak teď odpočinout si a dobře se připravit na derby. Smajlík Smajlík
 
 
14.10.2018, 16:25
 
 
Souhlas. Hra se mi líbí víc a víc. Je to asi tím, že ty lajny jsou vyrovnané a tak každý musí makat. A to i směrem do obrany. Líbí se mi., že i za stavu 4:0 jim není proti mysli lehnout do střely. A to ještě nehráli Voženílek a Procházka. A nevíte, jestli je už Procházka zdravý? Tak ať se daří.
 
 
04.10.2018, 07:09
 
 
Včera nic nešlo. Ale na to se nedá vymlouvat. Štěstíčku a formě se musí jít tvrdě naproti. Ale pořád je začátek sezóny a je na čem pracovat, co zlepšovat. Možná, že i tato prohra je k něčemu dobrá. Je vidět, že se musí jít na 100% do každého zápasu ať je to Trutnov nebo třeba Letňany. Nedívat se na postavení v tabulce, protože to může být hodně zavádějící. A hlavně - zajíci se počítají až po honu! Každý musí začít u sebe, protože se vší úctou k hráčům, ne každý odvedl to, na co má. Ale taky dokážu pochopit, že není každý den svátek a i takovéto zápasy blbec přijdou. Prostě vzít si ze včerejšího utkání ponaučení a znovu se vrhnout do práce, aby již další utkání nám, věčně nespokojeným fandům, jste udělali radost!!!
 
 
30.09.2018, 16:49
 
 
Opět hezký zážitek. Nervy, ale šťastný konec. Dvůr hrál až na prvních 10 minut total defenzívu. Kluci makal a zaslouženě vyhráli, i když až po nájezdech. A Abry super. Za góly nemohl, dva jsme si dali sami, ale pak všechno polapal. A pak Jirka Vašíček. To je přehled. Vedle něho ten mlaďak z Hradce jenom poroste. Ale vůbec ta řada mladejch, ta je úžasná. A zvláště parádní byli fans. To nám můžou ostatní jenom závidět. Smajlík Smajlík
 
 
27.09.2018, 08:40
 
 
Nádherný večer! Hoši výborně. Opět nasazení, obětavost a poctivá práce všech. Jak je vidno, nese to ovoce. Líbí se mi, jak je celý manšaft soudržný. Že máme ofenzivní, kvalitní obránce se vědělo, to tu bylo vždycky, ale já bych vyzdvihnul práci útočníků směrem dozadu. Prostě 5 lidí útočí a 5 lidí brání. Super. A když jsem si poslechl hodnocení trenérů, tak musím jenom souhlasit a je to na hřišti vidět, že v mužstvu je ohromná konkurence a do každého utkání se musí jít na 100%. A to jak zkušený "mazák", tak i "zobák". Hoši díky .
 
 
20.09.2018, 07:35
 
 
To kukis: Onlajnům nemůžeš všechno věřit. Podle nich dal poslední branku Půlpán Tomáš, ale ten v tu dobu na ledě ani nebyl. Ale co jim je, nevím.
 
 
20.09.2018, 07:23
 
 
To Kukis: Kastner po rozbruslení odstoupil, takže do utkání ani nenastoupil.
 
 
20.09.2018, 07:22
 
 
Paráda! Gratulace ke třem bodů, ale vzhledem k tomu, že jsem měl možnost být v Jablonci, tak hlavně k tomu, že nedošlo k nějakému většímu zranění. Utkání do stavu 3:0 naprosto pod kontrolou, pak zase polevení a výpadek. Ale to se určitě zlepší. Já jsem nadšený pojetím hry - aktivita v napadání, celoplošný hokej. A to zrovna v Jablonci se tato naše výhoda smazávala tím malinkým hřištěm. Je vidět, že v mužstvu panují opravdu parádní vztahy, protože tu bojuje jeden za druhého. každý má nějakou svoji roli a tu se snaží plnit. Od nepopulární černé práce až po střelce. Líbí se mi, že lajny jsou v podstatě vyrovnané, takže soupeři hrozí nebezpečí neustále. Vyzdvihnul bych hlavně práci směrem do obrany. Je fakt na čem stavět. A abych jenom nechválil, neodpustím si poznámku na zbytečná vyloučení P. Mrni, trochu předržování kotouče Matějíčka, bezhlavé útoky obránců od stavu 3:0 a celkově přenechaná aktivita soupeři. Ale vše nakonec dobře dopadlo, tak paráda.
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Stadion Vrchlabí
SC Kolín