HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Skijumper" |  vypnout filtr
 
RSS
123>
 
05.10.2018, 22:39
 
 
Pokud jde o jména na dresech, mělo by to být v soutěžním utkání povinné. Není to žádný technický problém. To samé bych ale rád viděl i u rozhodčích. Jméno v rozhlase zanikne, ale na hřbetě si ho každý sudí vozí po celou sezónu. A když nechceme, aby nám hokej zpeltovatěl či z horníkovatěl, měli bychom si to (my kluby) umět prosadit.
 
 
03.10.2018, 22:39
 
 
Dnes mi tak nějak chyběla Filipova chytrá přihrávka před branku. A Dvorákům možná taky...

 
 
02.10.2018, 12:10
 
 
Martin Filip ve Dvoře skončil. Trochu rozpaky...
 
 
29.09.2018, 20:38
 
 
Rübezahl: Hezky a přesně řečeno. Smajlík
 
 
27.09.2018, 14:03
 
 
Jo, za takovým hokejem se dá jezdit světa kraj! Trutnov na super výkon celého HCV neměl vůbec nárok. Tak hodně štěstí do Dvora a za mě velký dík a gratulace! Smajlík
 
 
19.09.2018, 21:21
 
 
Gratuluji k vítězství v Jablonc! Neví někdo, kdy se nám to povedlo naposledy? Ale třeba se to objeví v komentu. Ve středu to bude mazec, tak jemně rozsekanej Trutnov jsme ještě neviděli. Na kašičku Smajlík
 
 
15.09.2018, 20:21
 
 
Ledriane, uber na vykřičnících a Caps Locku a přitlač na pravopis.Jsem rád, že se biješ za pravdu a volnou myšlenku, ale vše má své meze. Nám Vrchlabákům stačí blahopřání k výsledku... Víc bych se v tom nebabral.
 
 
09.08.2018, 22:50
 
 
3. třetina byla nejdůraznější, byly šance... Mile překvapila návštěva a fanklub. I když ti asi ne, že jsou dobří se ví roky! :-)
 
 
09.08.2018, 11:23
 
 
Pro dědky s dojezdem je permice přes 500 dost... :(
 
 
18.04.2018, 21:58
 
 
Napadlo už někoho fundovaného, že by HCV mohl hrát EHL? Je-li nejlepší klub krkonošského okresu finančně připraven na 1.ligu, proč by nemohl odehrát kvalitní EHL, jako třeba Havlbrod? Nedržíme se zbytečne dogmat o "české hokejové škole" apod? Na to třeba dojely české skoky na lyžích. Je-li možnost posunout hokej ve Vrchlabí výše, mělo by se do toho jít! Evropské kluby naplní barák a relativně snadněji zajistí sponzory. Když mohou jihoevropské kluby třeba do Ústí, proč by nemohly do nejkrásnějšího a nejlépe řízeného města ČR? A i ta představa, že nebudou pískat sudí nějak spřažení ze Slaným, Prahou a nebo třeba s kapříkem Peltou, je na výsost lákavá...
 
 
21.03.2018, 18:09
 
 
No, já si myslím, že to zase tak špatná sezóna nebyla. Občas přišla krizička, ale občas přišly také zápasy, které byly tak fantastické, že byste odpustili hokejistům všechno. A z toho plyne ten částečný nedosyt. Když umí tým zahrát taková neskutečně krásná utkání, špatně se připomíná, že to je jen sport, kde zase přijdou utkání, která zase až tak krásná nebudou. Kromě výkonů "mého" Vrchlabí a jeho fantastických fans musím vyjádřit uspokojení rovněž nad tím, že jsme nejlepším týmem v nevšedně hokejovém okrese. Rovněž lze pozitivně kvitovat letošní nárůst a kultivaci fanoušků Trutnova, což výrazným způsobem obohatilo všechna derby. A protože hokej ve Vrchlabí funguje velmi dobře i u mládeže, tak nemohu být nespokojen. Všem, kteří si na letošní vrchlabské sezóně mákli, upřímně děkuji!
 
 
20.03.2018, 11:12
 
 
Hermochu díky za informaci o tom Poulovým disneylandu. Věřím, že se tvá dětsky neobroušená duše klepe očekáváním a vzrušením z hrůzostrašných loupežníků. Ale my tady ve Vrchlabí hrajeme stále čvrtfinále play-off 2. hokejové ligy. Bez ohledu na to jak dopadne, má nyní pro nás hokej přednost. Snaž se to prosím chápat, či se alespoň k tomu myšlenkově přiblížit. Karnevaly se ve Vrchlabí pořádají až po sezóně.
 
 
16.03.2018, 21:35
 
 
Přesně tak, v neděli to zlomíme!
 
 
10.03.2018, 15:49
 
 
Tak si dáme repete. Ve Smržovce si koupím chléb a babičce vánočku. Před zápasem půjdu do doupěte na jednu plzeň. Až potud to bude repete. Ale jedno novum tam bude, povezeme domů výhru!
 
 
09.03.2018, 20:18
 
 
Praha u Počernic padla! Na řadě je Kolín u Oseku! Nebo někdo jinej! Díky za výborný výkon a gratulace sobě za to, jakému týmu fandím!
 
 
02.03.2018, 11:27
 
 
Já myslím, že chyba byla jen v tom, že se v Jablonci rozhodlo o porážce domácích až v poslední minutě.
 
 
28.02.2018, 21:41
 
 
Jsou věci, které se nedělají. Dnes byli bez formy všichni. Diváci, fans i naši hokejisté. Nejlepší výkon podávala paní ve venkovním kiosku, která v tuhých mrazech a s chrapotem "odehrála" to svoje. Děkuji jí.
 
 
21.02.2018, 16:08
 
 
Přátelé z HC Rodos DKnL mají k dispozici novou rolbu. Město po stálých problémech se starší rolbou zakoupilo Mammoth WM italské fmy WM Ice Technics. Je to elektrická nádhera (fandové vědí, mají ji např. v Kolíně), tak ať ji Dvoráci ještě v této sezóně co nejvíce zajedou! A třeba bude žehlit v play-off ve Dvoře i pro HCV! No a večer za vítězstvím a v tabulce co nejvýše! Smajlík
 
 
18.02.2018, 23:14
 
 
Hermochu, každý fanoušek HCV má na úspěchu svého týmu svůj nepopíratelný podíl. Někdo větší (fans), někdo menší, jako my dědkové, kteří už mají slabší dech a když si zakřičí gól, tak se jim půl minuty motá šiška. Ale umíme pochopit i to, že vás vrchlabský hokej fascinuje natolik, že jste prošel i se svoji chatrnou duševní kapacitou složitou cestu registrace na tento web, abyste tu mohl vysrávat. Jinfa: díky. Smajlík
 
 
17.02.2018, 22:19
 
 
Krásná hokejová bitva. Konec sezóny se už trošku hlásí, ale bojovnost je pořád ohromná. Letos to vypadá na pořádnou prodlouženou sezóny. Díky týmu a díky fanouškům HCV to byl krásný výjezdový hokejový večer. Ábri je óbrspecialista na Trutnov. Už po druhé životní zápas!
Pokud jde o to sprejování, škoda je 00 nic. Čekal jsem napůl zbořenou halu a zničené opravdické auto a namísto toho je stříknuto na skle dveří haly a na felicii (?), která má cenu asi jako ta butelka spreje. Spíše její cena s logem HCV na dveřích mírně stoupla... Pitomost, kterou mohl udělat stejně tak hlupák z Trutnova jako hlupák z Vrchlabí. Ale vzhledem k hustotě hlupáků... Jo a malá poznámka na konec: Hokejový stánek v Trutnově má kapacitu 3000 diváků. Je-li plný a v části tribuny hostů přeplněný, není to 1400 diváků. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.