HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Paboubek" |  vypnout filtr
 
RSS
12>
 
09.08.2018, 22:14
 
 
0:0 jsem zde asi ještě nezažil. Ale utkání pěkně gradovalo a utkání mělo tu správnou jiskru.
 
 
25.07.2018, 23:15
 
 
Myslím si, že Kuba Soukup je dobrá volba. Potřebujeme ambiciozní hráče a ne za zenitem.
 
 
22.06.2018, 17:15
 
 
Pomaličku, polehoučku dostáváme nové informace. A jsou dost zásadní. Nové složení skupin, nový trenér, staronový mecenáš, vyhlášený cíl dostat se o patro výš. Já si myslím, že je na co se těšit a další zprávy nenechaj dlouho čekat. Zkušeností tu je jistě dost. jen kolik hráčů Vrchlabím prošlo, a myslím, že většina zde byla spokojena. A to jsou určitě dost dobrý kontakty. Zažít postup je opravdu pecka. Rád bych si to zopakoval. !
 
 
19.06.2018, 16:15
 
 
Tak doufám že do třetice to bude správná volba: Řeháček, Jeřábek a nyní BADˇOUČEK. Vítej ve Vrchlabí!!!
 
 
07.06.2018, 23:28
 
 
Vegas se skládali úplně nově a jak "dopadli" Smajlík Není důležité kolik kdo udělá zítra dřepů,ale jak to bude šlapat v březnu. Smajlík
 
 
04.06.2018, 15:20
 
 
Strč si ty svý rozumy do zádele a bacha ha apríla Smajlík
 
 
03.06.2018, 22:05
 
 
V roce 2005 začínáme hrát 2.ligu téměř s novým kádrem s minimem odchovanců. Ve skupině střed končíme na 2. místě za Rebelem. Tým převážně trénuje v Liberci,protože mnoho hráčů je z Boleslavi a Liberce. Kanadské bodování v naší skupině vyhrává Filip Pešán. V klubu následuje Plodek,Šesták atd. Bylo jistě zajímavé vidět některé naše borce hrát v sobotu za Vrchlabí a v neděli v televizi za Liberec. A přesto vše má náš klub nejvýšší průměrnou návštěvnost v celé soutěži. Průměr činí krásných 1833 natěšených fanoušků! Následuje nás Hodonín s průměrem 1149 fanoušků.Ale nyní je již situace jiná.V týmu hraje poměrně dost odchovanců. Teď jistě přijdou změny v kádru a po případném postupu jak by smet. Vrátí se snad Moníci a další. Myslim,že je to pro naše odchovance velká příležítost si zahrát 1.ligu!A domnívám se že nato mají! Úroveň naši mládeže je o proti roku 2005 úplně jinde. Možná HCSV1997 by uvítal sestup do kraje a soupiska by se skládala pro jeho radost pouze z Vrchlabáků a derby zápasů třeba s Pakou. Vlastně co zápas, to derby. Ale pro mě je to teď velmi zajímavá výzva, těšit se na nové zážitky a zápasy třeba proti šesti násobným mistrům republiky Kladnu a Vsetínu. Nic proti Trutnovu či Dvoru, ale byl by to jiný level. HC HCV OLÉÉ.
 
 
02.06.2018, 09:24
 
 
Pamatuju vstup p.Dědka do hokeje. Líbilo se mi heslo: CHCEME II.LIGU! A za tím jsme si šli. Neskutečné derby se Dvorem,které jsme museli vyhrát, stadion plný po střechu, angažování Oty Janeckého, následné několika kolové play-off o postup do baráže a následně nekonečná, úspěšná baráž..V další sezoně se na klubovém Chrysleru smazala jedna čárka a ambice nováčka byly jasné: CHCEME I.LIGU! První ligový zápas ve Vrchlabí odnesl tuším Pelhřimov, který vyfasoval 8 gólů. Sezóna skvělá,bohužel zakončená obrovskou tragédií. Na "Basičku" stále vzpomínám i na jeho hatrik. Druhá sezóna už byla zakončena vynikajícími derby zápasy s Chrudimí ve finále play-off. Slavení bylo nekonečné. V první lize jsme nebyli žádní otloukánci a hráli vesměs hodně vpředu. Poráželi jsme Jihlavu,Kometu, no paráda. Bohužel následoval pád až do kraje. Nastal velký smutek. Kdysi jsme v kraji a následně v 2.lize hráli např.s Chrudimí, Rebelem, Benátkami, Táborem, Pískem a pak s nimi v 1.lize. Snad s vyjímkou Benátek potkal jmenované kluby podobný osud jako nás. Teď tu máme opět šanci zažít opět skvělou sezónu a završit ji postupem do 1.ligy! Ty očekávání jsou určitě veliké a smíšenýma pocitama jako Pepahcv netrpím. Je to prostě výzva! V kraji jsme bohužel 2x zpackali sezónu po bafuňářské stránce. Hokej jsme si ale také užívali. Na třetí pokus následoval krásný postup zpět do 2.ligy. Tu hrajeme velmi důstojně. Za to je potřeba poděkovat spousty lidem. A teď zřejmě nastal čas se pohnout z místa a zaútočit zase na 1.ligu. Těším se a HC VRCHLABÍ OLÉÉ.
 
 
01.06.2018, 21:06
 
 
To Rebel potěší,že maj s postupem zase utrum Smajlík HC VRCHLABÍ OLÉÉ Smajlík
 
 
27.04.2018, 13:38
 
 
jinfa. Smajlík máš recht, chce si to užít léto co přijde. A pak do toho opět rychle hupsnem. Myslím, že času je víc než dost.
 
 
22.03.2018, 16:40
 
 
Vhozením puku na led v play-off proti Kobře bylo hned znát, že ja to jiná soutěž a zápasy daly zapomenout na nepodařený konec základní části. V tý jsme si prožili jak krizi, tak hodně výborných mačů. A začlenilo se letos myslím úspěšně několik mlaďochů. Co fandím Vrchlabí, snad možná na nějaké vyjimky, vždy hrajeme horní polovinu tabulky s zato moc dík.Těší mě, že jsme mistři Krkonoš a že v Trutnově už dlouhou dobu jezdí po betónu a vysledek z posledního derby ne jejich stránkách stále tají. Zvlášť poděkuji p. Jakubcovi za jeho informace. To na žádném fóru snad nemají a že zdejší fórum máme. A tak sem několik zamindrákovanejch uchylů chodi. Ale aspoň je tu bžunda. Smajlík Tak za pár měsíců zas na zimáku. HCHCV-olé Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
18.03.2018, 22:01
 
 
Budeme bojovat dál,dnes to bylo fakt nadějný,ale,když vemu kolik stojí fanouškú za našim týmem,dnes nás tam bylo několik stovek,a větší Jablonec sem vyslal asi 3 fanoušky,tak pořád věřím, že to ještě dáme. My máme pro koho hrát!
 
 
10.03.2018, 00:42
 
 
A nepujdem na Děčín ?
 
 
03.03.2018, 20:49
 
 
Pěkný, moc pěkný, diky kluci!!! Nevím koho mám poprosit, nešla by oživit ta světelná tabule uprostřed a dávat tam průběžně sestavy ? Kobra měla dost bezejmenných dresů. Program dnes k utkání také nebyl. Škoda ,že ani klubové předměty nebyly.
 
 
02.03.2018, 18:24
 
 
Tak zítra začíná svátek, odměna za sezónu pro nás fandy i hráče , play-off. Mladí musí,jak už to letos mnohokrát ukázali, lítat,bláznit,znepříjemňovat soupeři život a hrát o své další angažmá zde nebo i výš. Střední generace musí předvést své individuální kvality,souhru, své umění střílet góly. A ti nejstarší překvapovat soupeře myšlenkami a střílení důležitých branek. Brankaři i letos dokázali, že umí v brance doslova zázraky. Tak jim věřím. Do play-off jsem si přál v první řadě pro nás zatím neokoukaný Dvůr, pak už okoukaný Trutnov, ale jsou to prostě derby. Pak snad neokoukaný Letńany a pak už to je jedno. Úbytek diváků je podle nejen mě(popsáno Jinfa a jiní) opravdu i tím, že hrajeme stále se stejnými týmy. Rád bych zde třeba viděl Tábor,Kolín, Písek ,Nymburk. Tak možnost máme, musíme přejít přes Kobru. Vloni jsme byli dost blízko. A letos to dáme. Tak,zítra na stadionu!!!
 
 
24.02.2018, 13:02
 
 
Nejdříve velká gratulace Ester ke zlatu. Teď porazit druholigovou Kanadu a večer Řísuty.
 
 
21.02.2018, 20:52
 
 
Pohodové vítězství nad oslabeným soupeřem. Takové utkání nám určitě přišlo k duhu po těžkém boji v Trutnově. Též dvě branky Honzy Hlaváče jsou příslibem do dalších utkání. Zahráli si tuším všichni. Škoda jen, že jsme neudrželi čisté konto. HC Vrchlabí olé !!!
 
 
17.02.2018, 21:55
 
 
Nervy jak na olympiádě. Spálili jsme spoustu šancí ale také hodně jich poskytli soupeři. Oba gólmani excelentní. Abrahámův jeden z nejlepších zápasů!!! Díky moc hoši.Výjezd stál za to.
 
 
11.02.2018, 15:24
 
 
Michal Krčmář, to je borec. Velká gratulace !!!!
Hele, s těma fandama asi tak. Supras super. Když nechtějí do Jablonce, jejich věc a důvody neznám. Je jen škoda ,že tam není ta podpora. Kolem mě na stadionu stojí pár fandů, co frflaj po každý naší nepovedený přihrávce. To taky nemusím. Ale když je stadion na nohou, tak oni se přidaj. A Jágr teď po prohraném zápase odpověděl na otázku zda měl maminku na hokeji : Škoda, že přišla, hráli jsme fakt hrozně. A já si myslím, že je lépe přijít,než nepřijít. A proto do Trutnova v hojném počtu a především pak doma. Já moc neabsentuju, a to pamatuju třeba druhou krajskou ligu. A chodilo taky dost lidí. Já si říkám, že se právě dnes stane něco nezapomenutelnýho. Tak lidí přijďte a Vrchlabí dotoho.
 
 
11.02.2018, 10:58
 
 
Pohoda je pryč. Je to jak přesýpací hodiny. Každý z první čtyřky má slabší období. Tak věřím, že to s Trutnovem zlomíme.

Pepahcv: Jak píšeš, kluci to nevypustili. Zato supras 2x po sobě vypustil nedaleký Jablonec a hráčům vůbec nepomohl. Přeci kvůli tomu je ale nebudu vyzývat, že už nejsou na stadionu potřeba. Se Sokolovem fandil celý stadion. Bylo to zkrátka vynikajícím a strhujícím hokejem. Ale ne každý fanoušek je schopný vždy dát takto nahlas své emoce. Každý fanda je jiný a tak to je.
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.