HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Paboubek" |  vypnout filtr
 
RSS
123>
 
13.10.2018, 20:53
 
 
Dnes naší borci byli o ten pověstný krůček v každým souboji o puk aspoň 70 procent utkání blíže a to vítězství je naprosto zasloužené.A i skvělý Kuba v bráně nás podržel. Ale hodně mu dnes pomohli spoluhráči ! Díky hoši,dnes krásný výkon! A ten Šafrámek vůbec hrál? Smajlík
 
 
06.10.2018, 15:12
 
 
To Skijumper: Není to tak dávno, tuším, že nějaký tým nechal doma dresy a odehrálo se to ve vypujčenejch. Asi by byla škoda rušit zápas. Ale na druhou stranu bych dával že nemaj hráči jmenovky,pořádný flastr, Snad to jméno není neřešitelný problém. My fanoušci by jsme si zasloužili trochu přehled.
 
 
05.10.2018, 19:31
 
 
To Nester: Ona ta naše hra totiž byla taková neslaná,nemastná. A to samé v kotli. Pověstný pokřik na začátku třetin se též vždy nestihl.Ono to nějak netáhlo do hledíště od párku, či piva a z tepla. Skákat radostí po tom výkonu může snad jen pošuk. Prostě v Bílině vyhrajem a pak ukážem Kolínu, kdo je tady doma..
 
 
04.10.2018, 18:58
 
 
Díky za odpověď.Tak snad to Chalupa byl.
 
 
03.10.2018, 23:27
 
 
Ještě že tu jsi Ledriane. I tvůj objektivní názor. Můj určitě objektivní není,jelikož jsem fanda Vrchlabí a hokej je hra plná emocí a vždy to budu vidět po svém a po vrchlabsku. Je fakt, že nám dnes v zakončení chyběl moment překvapení. Tak snad příště a třeba už v sobotu rozdrtíme Bílinu.
 
 
03.10.2018, 21:21
 
 
Tak nás mladíci z Letňan pěkně vyškolili. Naši je zřejmě podcenili.Vždyť my nebyli schopni s nima vyhrát buly! A jak jsme opravdu zoufale hráli přesilovky. Byli jsme hodně pomalí a nepřesní, vypadali jsme jak po flámu. Někteří borci by si zasloužili na chvíli přeřadit do Paky. Na druhou stranu je jasné ,že všechno nevyhrajem. A třeba už příště v Bílině zahájíme novou vítěznou sérii .HC HCV OLÉ. A mohl by mě někdo z vedení vysvětlit, kdo hrál za hosty s číslem 81 ? Chvála a nebo Chalupa ? A nebo je úplně jedno v této soutěži v jakém dresu nastupují hráči ?
 
 
30.09.2018, 21:07
 
 
Jak už se zmínil trenér, první gól vlastní,kde jsme nepřistoupili včas k hráči soupeře a nechali ho odehrát puk na naši branku,druhý a třetí v oslabení asi po zbytečných faulech a asi i trochu nedůslednosti při bránění. Dvoru se to sešlo parádně, když všechny svoje šance proměnil. Čekal jsem od trenéra výměnu brankáře. Zřejmě si řekl, co jste si nadrobili, tak si to napravte. Je fakt, že to byli vesměs smolné branky pro Abraháma a mnoho s tím dělat nemohl.. Sice a pochopitelně ještě chvíli působil nejistě,ale s dalšími šancemi hostů si již poradil a i to štěstí si převalil na svou stranu. Naši asi i trochu o přestávce dostali céres od trenérů a následná hra už vypadala jinak. Naši borci pak už šli jednoznačně za vyrovnáním a pak i za vítězstvím.Pravda, i Dvůr měl své šance. Našim hráčům chci poděkovat za vítězství, protože i my v hledišti si ho moc přáli. A bylo nás opravdu hodně a výborná atmosféra na "naší"tribuně. HC HCV OLÉ !!!
 
 
26.09.2018, 21:59
 
 
Dnes jsme parádně smázli Trutnov. Bravo hoši. Trutnov byl nebezpečnej vlastně jen při hře 5 na 3. A tak ubrečený jsem je snad ještě neviděl. Kubinčák si furt stěžoval naprosto na vše, snad i na to, že ze svýho výkonu dostal průjem Smajlík .Naši jsou zkrátka úplně jinde. A opět ještě velký dík Kubovi v bráně. Doufám, že ve Dvoře předvedeme další poctivý výkon. Už se těším a HC HCV OLÉ.
 
 
19.09.2018, 13:14
 
 
To: Jinfa. Plny souhlas,ale web se muze zlepsit,hraci se muzou zlepsit i my fanousci. Zvlaste vetsim poctem na stadionu. Dnes verim,ze nas Kuba v brance bude lepsi nez nas byvaly Kuba! Smajlík
 
 
15.09.2018, 20:49
 
 
Dnes Nymburk po celý zápas musel cítit,že tahá za kratší konec.Špatný ale rozhodně nebyl. Našim ale patří velký dík !!! Výborný Kuba Soukup a velká gratulace k druhé nule !!! A ještě 2x o brankářich. Škoda, tuším ,že snad A.Pulpán neproměnil sólo po vynikající přihrávce Kuby.Kanadský bod by mu za ty výkony slušel. A ještě dík i branaři soupeřů za veselé cirkusové vložky. Smajlík
 
 
07.09.2018, 19:36
 
 
Vrať se k mámě pod sukni a nebo si napiš na čelo HERMOCH a přijď s námi diskutovat o značných sumách do kotle, ale pospěš si, než tě vyhoděj z fóra, jak již učinili v Trutnově. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
06.09.2018, 19:37
 
 
TOLidrian: Běž se podívat na trénink Ačka a nemel nesmysly. Divný si jenom ty. Běž si prudit do Trutnova mezi podobné kreatury. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
05.09.2018, 21:34
 
 
Dnes to snad nešlo prohrát. A ejhle,stalo se. Ještě že to byla jen příprava. Ono si to sedne a bude to dobrý. Těším se na mistráky. Vrchlabí do toho !!!
 
 
31.08.2018, 08:52
 
 
to:horal0007. Diky za postrehy z mista cinu.
 
 
30.08.2018, 21:08
 
 
Dnes za Jablonec a Dvůr nastoupilo 8 hráčů, kteří nastupovali v loňské sezoně za Vrchlabí. Avizovaný Kerekanič ani za Trutnov nenastoupil. Nezaznamenali však ani jeden bod v kanadském bodování. V našem celku si nováčci přípsali kanadských bodů 6. U nás byly zavedeny náročné tréninky a ne každému to vyhovuje. Proto tolik odchodů. Věřím , že jdeme správným směrem. Hráči, kteří jsou zde na hostování mají o motivaci postaráno. Kdo by nechtěl hrát extrligu. To že zde dnes někteří chyběli znamená, že se připravovali s extraligovými celky a zkušenosti můžou prodat i u nás. Ne jedna hvězda takto začínala. Přejme jim to. A tak od nich očekávám velkou snahu. HC VRCHLABÍ OLÉ !!!
 
 
09.08.2018, 22:14
 
 
0:0 jsem zde asi ještě nezažil. Ale utkání pěkně gradovalo a utkání mělo tu správnou jiskru.
 
 
25.07.2018, 23:15
 
 
Myslím si, že Kuba Soukup je dobrá volba. Potřebujeme ambiciozní hráče a ne za zenitem.
 
 
22.06.2018, 17:15
 
 
Pomaličku, polehoučku dostáváme nové informace. A jsou dost zásadní. Nové složení skupin, nový trenér, staronový mecenáš, vyhlášený cíl dostat se o patro výš. Já si myslím, že je na co se těšit a další zprávy nenechaj dlouho čekat. Zkušeností tu je jistě dost. jen kolik hráčů Vrchlabím prošlo, a myslím, že většina zde byla spokojena. A to jsou určitě dost dobrý kontakty. Zažít postup je opravdu pecka. Rád bych si to zopakoval. !
 
 
19.06.2018, 16:15
 
 
Tak doufám že do třetice to bude správná volba: Řeháček, Jeřábek a nyní BADˇOUČEK. Vítej ve Vrchlabí!!!
 
 
07.06.2018, 23:28
 
 
Vegas se skládali úplně nově a jak "dopadli" Smajlík Není důležité kolik kdo udělá zítra dřepů,ale jak to bude šlapat v březnu. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.