HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Paboubek" |  vypnout filtr
 
RSS
1234>
 
15.12.2018, 19:18
 
 
Za dnešek musím pochválit Řisuty,leč v azylu ve Slaným, tak jejich onlajny jsou docela na slušné úrovni.
 
 
15.12.2018, 11:05
 
 
Na tribunách se šušká o všeličem. Snad pan Jakubec mohl poskytnout pár informací.
 
 
12.12.2018, 20:58
 
 
Pozvánka zněla: Středeční zápas bude v duch derby. Toho jsem si bohužel nevšiml za celý zápas a vlastně ani u Trutnova.Ona ta tréninková hra na nás bohatě stačila.Doufám, že se nám aspoň nebude nikdo omlouvat. Nejspokojenější z našich. Kynčl. Nejhorší: Šťáva. Ten hráč nezpracoval snad ani jeden kotouč a nedal žádnou přihrávku.
 
 
11.12.2018, 17:54
 
 
HC HCV HC VRCHLABÍ OLÉÉ
 
 
11.12.2018, 17:52
 
 
Jak píší Supras, proti Sokolovu slabší návštěva v kotli i na hlavní tribuně. Doufám, že hráči opět naladili fanoušky a zítra bude plno. Prosba k Supras. Je jasné, že chorály zde asi pět moc nebudem, ale podle mě to nejúdernější HC HCV HCV OLÉ tu funguje. Když to zní celou halou, je to fakt paráda. Zkuste to častěji zařadit a doufám že nám to půjde dobře dohromady. Tak za 24hodin, HRRR NA NĚĚĚ !!!
 
 
10.12.2018, 17:03
 
 
Zdroj trutnov: prodáno na kase 151 odvážných a nakonec velmi spokojených z přívětivé porážky od vesničky ŘISUTY Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
09.12.2018, 21:39
 
 
Na trutofském fóru řeší,kdy už vypadne nenáviděný trenér,majitel, manažer a bůh ví kolik má funkcí. Hráči hrají naschvál jak nemehle a stále nic a stále nic a stále nic. Naposledy to proti Řisutům bavilo již jen 151 platících optimistů, ale zase se nedočkali. Můžeš nám hermich poreferovat , jak je to tam v řiti. Rádi se pobavíme. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
09.12.2018, 18:04
 
 
TO OndraVr: Máš samozřejmě pravdu.Já to především bral z pohledu faulů. Fakt mě potěší,až bude mít některý rozhodčí koule a potrestá mužstvo za zdržování.
 
 
09.12.2018, 17:22
 
 
Včera čároví trochu pouštěli zak. uvolnění, měli to i těžký, když posuzovali kolik že bylo na ledě hráčů soupeře. Jinak si myslím že hlavní odpískal povedený zápas. Zajímal by mě názor z naší lavičky na rozhodčí. Derby se blíží a už aby vypuklo.
 
 
08.12.2018, 20:53
 
 
Bruslařsky velmi náročný zápas, Mnoho oboustranně nedokončených akcí plynoucí z těsného bránění. Všichni hráči lítali po ploše naplno po celý zápas.Sokolov je silný a tak naše vítězství má svou cenu. Měli jsme určitě i kliku, ale hrajeme teď opět zodpovědně a co se nepovedlo, zachránil skvělý Kuba v bráně.
 
 
24.11.2018, 16:32
 
 
Tak napiš něco chytrýho, já si rád přečtu různé názory, třeba i tvůj. Tak jdeme na to, dnes je dáme.
 
 
14.11.2018, 22:56
 
 
Tak jestli to byl offside, těžko posoudit. My ale vystřelili na bránu a pak tedy úmyslný ano.Reakce P.Mrni byla ale naprosto zbytečná.Asi ten trest vyfasoval za kecy.Ale jak dospěl sudí k sedmi minutám,to je mi fakt záhadou.
 
 
10.11.2018, 19:41
 
 
Velká gratulace do Prahy !!!
 
 
03.11.2018, 22:49
 
 
Věděl jsem,že takový zápas musí přijít. Naši soupeři nedali čichnout a hlavně skvělá koncovka. Kdyby naši polevili, Most by určitě kousal. Za dnešek, velký potlesk !!!
 
 
03.11.2018, 12:39
 
 
Kdopak navrhoval náš znak a kdopak mostecký. Jsou si dost podobné. Tak ať dnes slaví vítězství ty naše !!!
 
 
28.10.2018, 18:06
 
 
Kukis,přece nebudeme zakazovat vyjádřit svůj názor.Není přece jen jeden správnej.To už jsme za bolševika zažili dost,i když třeba věkem ty ne a buď za to rád. To,že se neshodnu se supras ve stylu fandění je tak vše, co jsem zde napsal,a kvůli tomu se snad nemusí rušit fórum. Ty chorály se u nás na tribuně nenaučíme,my jsme odkojený tou klasikou. Jak už jsem psal,ty chorály jsou vesměs velmi povedený, ale kdyby se zpívaly za našeho výrazného vedení, měly by dle mě ten správnej smysl a soupeř by nám tu pohodu mohl jen závidět. Samozřejmě jsem rád za skvělé nápady , jako včerejší choreo, nebo ty surikaty,to byl majstr štych. Možná by byl zajímavý názor fandů z bývalého fanklubu z let časů první ligy na součastný kotel. To se většinou skandovaly jednoduché pokřiky a ty zvládl celý stadion. Bože,to byly časy, jako třeba proti Jihlavě. Pevně doufám, že tuto sezónu zažijeme něco podobného.
 
 
28.10.2018, 14:03
 
 
Já včera sdělil pouze můj pohled na moji přítomnost v blízkosti supras a jejich pojetí fandění. Prostě mi to nevyhovuje mlet dokola furt to samý, aniž bych reagoval na dění na hřišti. Je to dle mně pouze určitý druh ex hibionismu. lhostejno jaký je stav. Ty popěvky jsou ale vesměs velmi povedené. Ale mají být zpívány ve vhodné době. Já si zůstanu u toho třeba vyrovnat,vyrovnat, když to naši potřebují. Tobě jinfa třeba vyhovuje zpívat to samý třeba 5minut dokola. Pro mě za mě,buďte příště třeba zticha. Ale to jistě není řešení. Smajlík Vrchlabí do toho!!!
 
 
27.10.2018, 23:09
 
 
Tak dneska byla naše ofenzíva velmi špatná. Snad bude příště.líp.Též jsem rád,že tu už nepůsobí hráč s číslem 25.Jeho morální vlastnosti ,škoda psát.Jak se říká,geny neočúráš. Taky jsem splnil žádost supras a dle jejich názoru,jako méně aktivní fanoušek jsem si stoupl stranou. "Pocházím" z hlavní stojící tribuny a jsem zvyklý úplně na jiné povzbuzování. Tam sledujeme hokej od začátku do konce a reagujeme tudíž na situaci na ledě okamžitě. Faulují našeho hráče, křičíme,pískáme, bučíme na rozhodčího. Fauluje-li náš, nebo si to myslí rozhodčí,křičíme,pískáme bučíme,reagujeme hned. Jdeme-li do útoku,povzbuzujeme naše a při našich šancí též reagujeme. To samé,když v oslabení vyhodíme puk, tak to hlučně dáváme najevo. A tak nějak celý zápas prožíváme. Myslíme si, že jsme stále s týmem a pomáháme mu. To u supras to bylo jinak. Hned na začátku utkání jdem do čtyř, supras cosi zpívají a ani nereagují ,že nám rozhodčí vylučuje hráče a nijak neprotestují. K mému údivu i když jdeme v zápětí do tří, stále něco zpívají a až po určité době slabě reagují. Např. v druhé třetině , supras cosi zpívají, trutnováci našeho faulují, naši hrají přesilovku,máme závary,tlak, přesilovku neproměňujeme a hra plyne dál a supras stále dokolečka zpívají několik minut totéž. Neumí vytvořit vůbec tlak na ruzhodčího a trutnovské hráče s gólmanem. Myslel jsem, když nás přijelo tolik, že sudí pocítí každou chybu ,či domnělou chybu,ale ono se od nás neustále ozývají nějaké chorály,a´t se na ledě děje co chce. Např. ve třetí třetině jdeme na trutnovského hráče, on dle mého nedovoleně atakuje našeho útočníka před zraky supras a oni nereagují,protože stále cosi zpívají. To se to pak rozhodčím píská a trutnovákům hraje, když tak početné skupině je to v podstatě jedno. My si za zpíváme, zaskákáme a je skoro jedno, jestli vedem,prohráváme a jesti se hraje s hokej,kuličky nebo házená. Ale asi vím,proč to tak je. Tam to vedou ňáký dva týpci, co stojí zádama k ledu a vše organizují a tudíž zákonitě nemohou vědět,co se na ledě děje.Čest vyjímkám, ktreré také proběhnou. Já ještě pamatuji pověstné bedny se šrouby a zkrátka jiné fandění. Supras bohužel působí jak tlampače či flašinet na pouti. Už se těším zas na tu moji tribunu. Zřejmě jsou mé názory zapříčiněné , že jsem evidentně jiná generace. Chci ale supras hodně poděkovat za před zápasové choreo.A věřím,že příští derby se dvorem bude naše.HC OLÉ.
 
 
21.10.2018, 18:44
 
 
Též bych ocenil Davida Chalupu za vzorné napadání. Také čekám,kdy to tam prostě začne padat a někoho vyprovodíme s desítkou.Myslím,že se brzy dočkáme Smajlík
 
 
20.10.2018, 22:45
 
 
Každé vítězství nad Jabloncem potěší a je cenné.Nejvíc jsme si asi situaci zkomplikovali v 1.třetině, když jsme neproměnili spoustu šancí. Rád bych taky někdy zažil rozhodčí, co mají u hráčů respekt. To co dnes dovolili Jablonci už bylo opravdu dost. HC OLÉ.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.