HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "HCSV1997" |  vypnout filtr
 
RSS
123>
 
30.03.2019, 22:33
 
 
Hele, taky nemám rád tyhle řeči, ale dneska to byl extrém.
 
 
30.03.2019, 22:33
 
 
Hele, taky nemám rád tyhle řeči, ale dneska to byl extrém.
 
 
30.03.2019, 22:26
 
 
Němužu si pomoct, ale Sokolov dal první gól, který neměl platit. Druhý byl z přesilovky, která neměla být. Taky mě překvapuje, že tu nikdo nemluví o situaci, kde mám za to, že jsme vyrovnali na 3:3 ale puk vyletěl z brány..
Není třeba nějaké video?
O rozhodčích se zmiňovat nebudu, dneska se nedalo vyhrát. Zápas nemohl být čistý, to bylo evidentní
 
 
26.03.2019, 13:56
 
 
To Kasi71:
Securitka, která by měla dohlížet na to, aby nevznikaly konflikty mezi fanoušky, případně je potlačit. Vrchlabáci odcházeli zadním vchodem, pro ně určeným a i přesto chodilo kolem celkem požehnaně fanoušků Sokolova. Když chudáci v reflexních vestách viděli, jak Sokolovští přejí Vrchlabákům šťastnou cestu, podávají si ruce a zdraví se, vykolejilo je to asi na tolik, že začali bezdůvodně nadávat a (troufnu si říct) vyvolávat hádku s Vrchlabáky a vyhánět zbytek ze stadionu. Nedivím se hlavním ze Supras, že si to nenechali líbit. S tímhle jsem se fakt ještě nesetkal.
Zmínil bych ještě situaci, kdy jsem si šel po přestávce pro pivo a u bufetu ze strany od našeho kotle byla najednou natažena páska zákaz vstupu. U ní stál pan z již zmiňované bandy, který ji zvedal, pokaždé, když chtěl někdo projít. Zda byl ve žlutočerném nebo vrchlabském mu evidentně nedělalo starosti.
Prostě komedie. Lidí, kteří si potřebují na něco hrát. Ještě, že se tím nenechali fanoušci ani jednoho z obou táborů nijak moc rozhodit.
Jinak dnes všichni povinně. HCV-OLÉ!!
 
 
16.03.2019, 19:48
 
 
Předvést takovýto výkon (snad jeden z nejlepších nejen za tuto sezónu) v takovémto zápase je fakt skvělý. Přeji jak nejlépe dovedu, aby se aspoň něco podobného povedlo zítra. Snad se přijde podívat a zafandit hodně lidí. Vždyť je to neděle. Myslím, že Kolín( po 1. prohraném zápase v play off) poznal s kým má tu čest. Mluvím jen za sebe, když řeknu, že já sám tam nechám hlasivky a dlaně. A věřím, že budu jen jeden z mnoha a mnoha.
Tak zítra VŠICHNI, ALE VŠICHNI!!!!!!!!
HCV-OLÉ!
 
 
15.03.2019, 22:58
 
 
Moc lepších výkonů od Vrchlabí jsem neviděl
 
 
08.03.2019, 15:50
 
 
HERMOCH: Je hezké, že sezonu mohou i v trutnově hodnotit jako úspěšnou.
 
 
04.03.2019, 23:36
 
 
Nerad bych, aby zůstala opomenuta komedie, kterou jsem viděl naposledy snad jen u jablonce. Rozhodčí místy utkání opravdu nezvládali, viz 2 vyloučení Vágnera a další (i u domácích). Snad se ve středu sejdou kvalitnější sudí a budeme si moci vychutnat splnění prvního z kroků k cíli. Jinak smekám před hráči, že i přes to, jak se zápas vyvíjel, dokázali ho zvrátit na svou stranu. Ani na chvíli nepolevili a ta bojovnost a nasazení.... Paráda. Před Jardou Bednářem smekám ještě jednou Smajlík
 
 
30.12.2018, 18:59
 
 
Přátelé, nevím, jak to sem napsat. Řeknu to asi takhle: Až zase budete, vy fanoušci úspěchu kritizovat kotel za jejich fandění atd., vzpomeňte si na poslední zápas legendy Martina Filipa. Člověk vidí příspěvky, velebící nádherné časy v první lize, po prohře v derby se dočte, jak se špatně fandí v kotli a další moudra. Pak se hraje zápas, ve kterém má dojít k rozlučce hráče, který tu od první ligy do minulé sezóny hrál a ejhle. V kotli se i přes malý počet lidí pěkně fandí a na postranní tribuně ani zdaleka poloprázdno. Tím se mi jen potvrdilo, že mimo kotel je drtivá většina lidí, kteří si nezaslouží označení fanoušci. Když fanoušci, tak fanoušci úspěchu, pro které musí Vrchlabí vyhrávat, aby se uráčili přijít na stadion. Ne samozřejmě všichni, ale bohužel většina. Omluvte, jestli jsem byl hnusný, ale včera mě to teda pořádně dopálilo. Počet diváků na posledním zápase takového hráče byl včera fakt ostudný.
 
 
23.12.2018, 10:03
 
 
Nemůžu si pomoct, ale včera mě zarazil spíš než úžasný hokej našich, novopacký výkon Bíliny. Až na jejich brankáře to byla taková žumpa, jakou jsem hodně dlouho neviděl.
Nutno ale poděkovat hráčům za 3 body i za to, jak se s tímto netradičním hokejem na 2. ligu vypořádali. A samozřejmě přeji krásné svátky a 29. na znaćkách
 
 
17.12.2018, 14:08
 
 
Prosím HERMOCHA aby před odesláním každého příspěvku na naše stránky stiskl na klávesnici v jeden moment 2 klávesy Alt a F4
 
 
15.12.2018, 19:44
 
 
Ve Slaném jsem nebyl, ale i přes další fotbalový výsledek s gólem(třetím z posledních 4 zápasů) těsně před koncem si dokážu přestavit průběh a trápení. Nicméně nezbývá, než mít radost ze ztenčení ztráty na jablonec a ze třech bodů. Pořád jsme druzí s minimální ztrátou, ale už by to chtělo pár jasnějších zápasů s dobrým koncem Smajlík
 
 
17.11.2018, 22:31
 
 
To jinfa: I já jsem to myslel takhle.
 
 
17.11.2018, 21:20
 
 
Dovolte mi krátkou poznámku. Z 16 zápasů jsme ztratilli 13 bodů. Poměr ztracenych bodů mezi oběma brankáři je 6:7 a poměr odchytaných zápasů mezi nimi je 13:3 pro Kubu Soukupa. Nechci nikoho pomlouvat a hanit. Věřte mi, že přeji oběma jen to nejlepší. Nutno však uznat, že v současné době prostě dva brankáře na obstojné úrovni nemáme. O to více přeji Kubovi hlavně zdraví.
 
 
04.11.2018, 12:54
 
 
Žádné nadávky, žádné urážky, žádné sálodlouhé čtení, žádná kritika Supras, žádná kritika pokřiků a fandění.
To se asi včera vyhrálo a tabulka byla aktualizována včas Smajlík Smajlík
A vyhrálo se se vším všudy. Vyprovodit takhle tým, který má průměr 6,5 vstřeleného gólu na zápas je velká paráda. (Největší radost jsem měl, že to tam konečně spadlo Tomášovi Jirků)Na Most asi padlo to, co na nás v trutnově. Tak ať to takhle jde pořád Smajlík Smajlík
 
 
27.10.2018, 22:33
 
 
Je mi to moc líto, ale musím souhlasit s Rübezahl. Dnes se dá říci, že rozhodujícím momentem byla každá druhá střela trutnova na bránu. Člověk se těší jak blázen a pak tohle. Nechci působit generál po bitvě, ale dovolte mi otázku. Nemělo by se do derby nastupovat v nejsilnější možné sestavě, po případě během zápasu udělat vše proto, aby tomu tak bylo? Trutnováci budou celí bez sebe, že porazili tým s postupovými ambicemi. Jenže tohle nebyl ten tým. Hoďme to za hlavu a doufejme, že vedení KONEČNĚ poznalo, že místo v bráně pro brankáře č.2 je proti jiným soupeřům
 
 
24.10.2018, 16:05
 
 
Doufám, že kritika stránek bude ještě na dlouho jedinou možností, jak si vylívat zlost a projevovat nespokojenost.
PS: Všimni si, jak jsem napsal slovo "kritika"
 
 
24.10.2018, 15:15
 
 
To Atheros a další: Nevím, zda je důvodem Vašich příspěvků fakt, že nevíte jak aktuálně vypadá tabulka nebo skutečnost, že tu poslední dobou není moc důvodů na remcání. Předpokládal bych spíše to druhé. Pokud chcete vidět tabulky nejen naší skpiny střed ale i celé druhé ligy s detalními statistikami, skóre a dalšími, dovolil bych si Vás upozornit, že se to dá najít i jinde než na stránkách HC Vrchlabí.(Livesport, Hokej.cz a mnoho dalších) Pokud se tu někdo omluví a řekne, že s tím nic dělat nemůže, tak je divné potom spatřit takové příspěvky. Pro všechny, co čekají na aktualizaci tabulky na našich stránkách si dovolím informaci, že vedeme tabulku s 25 body 10 zápasech, za námi je Kolín se 17 body a jablonec a trutnoff mají po 15. Mimochodem do trutnova jedeme v sobotu, kde se hraje od 18:00. Jsou chvíle, kdy se za některé hvězdy našeho fóra stydím a o to víc obdivuju ty, kteří se o naše stránky starají
 
 
21.10.2018, 12:01
 
 
To Pepahcv: Naprosto souhlasím, hodně jsem se před třetí třetinou bál stejného scénáře jako minulou sezonu při třetím zápase play off. Kdo tam byl, jistě ještě nezapomněl. Myslím si, že Vrchlabáky ty 2 góly jablonce neznervózněly. Pořád mi připadá, že v naší obranné hře je klid, přehled, rozvaha, hráči si rozumí, to je velká paráda. Však taky máme druhou nejlepší obranu v celé lize! Nesmíme taky zapomenout na skvělého Kubu Soukupa.
Nevím, jestli mi dáte zapravdu, ale v minulých sezónách se občas dalo říci, že ten nebo ten hráč nebo i formace hráli dobře a byly tam velké rozdíly. Teď ale hrají skvěle všechny 4 útoky. Nezbývá, než si přát, aby tohle vydrželo celou sezónu. Ztratili jsme z 10 zápasů 5 bodů a náskok 8 bodů už vypadá celkem zajímavě.
 
 
10.10.2018, 12:20
 
 
Tak jsem se dnes při jedné hodině ve škole nudil a rád bych se s Vámi podělil o to, čím jsem zabíjel čas Smajlík
Na jedné stránce jsem si otevřel profil Martina Filipa a prohlížel jeho statistiky ve Vrchlabí.
Do Vrchlabí přišel v sezóně 2009/10. V sezónách 2011/12 a 2012/13 není psáno, že tu hrál, ale myslím, že jednu z nich za nás občas hrál. To je ale jedno. Nevím, jestli jsem počítal správně, nicméně mi vyšlo, že za Vrchlabí v 7 sezónách odehrál 303 zápasů, dal 91 gólů a u 259 dalších branek asistoval. Vychází mi to na 1.16 bodu na zápas. Nevím, jestli někdo udělal pro Vrchlabí víc, ale doufám, že rozlučka s ním bude se vším všudy. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Trutnov
HC Stadion Vrchlabí